Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Tak opět prosba o pomoc:
-ačkoli mám v nastavení volume profilu zašktnuto "Highlight Value Area - Yes" a je nastavena na 70%, tak se mi "oblast hodnoty" v grafu neobjeví, vidím pouze celý Volume profil. A to i když použiji Petrovo šablonu z online kurzu. Nemáte někdo nějaký tip?

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit jak se dá nastavit grafické nastavení v Sierrra Chart pro všechny grafy stejně.

Tzn. - mám jeden graf, např. trh ES, kde mám všechno nastaveno - grafiku, barvy, indikátory atd. a přesně stejné nastavení bych chtěl pro jakýkoliv další graf, který si otevřu.

Nyní když otevřu další trh, např. NQ, tak se mi zobrazí původní nastavní bez indikátorů, bez nastavení barev apod.

Díky za rady.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanzi:
bylo teď málo času a hodně práce, takže k finančníku a diskuzi jsem se dostal až dnes. (reaguju na příspěvěk z 13.1.)
Zapnul jsem pouze Sieru, dotáhly se mi data vč. vykreslených NB a skutečně se to zastavilo 10 min zpátky a data netikají - musí tedy pokaždé být aktivní to propojení s IB - to jsem nevěděl.
Já jsem bez zapnutí IB zapínal Sieru o víkendu, kdy se neobchoduje a data se mi dotáhla, takže jsem žil v iluzi, že to funguje i v době kdy není propojení s IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr29:
Tak to jsem rád, že si se ozval a potvrdil mi, že to fakt jinak nejde.
Přijde mi to sice trochu nelogické a i na webu SC je zmiňované pouze připojení 1x/měs k fundovanému účtu IB a stejně tak tady na Finančníkovi.
Dovolil bych si parafrázovat hlášku z jednoho českého filmu: Siera není náš nepřítel, je to náš přítel, ale hraje strašně tvrdou hru ... :)

Děkuji za pomoc.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr29:
jj, dík, to byla moje blbost :-( Nastavení bylo v pořádku, barvy byly rozdílné, ale dost podobné. A pokud byla hodnotová osa (Y) stlačená, tak to všechno splynulo v jeden odstín.

Teď se snažím najít, jak nastavit barvy v DOM a proč se mi první NBars schovává z poloviny vpravo za hodnotovou osu. Taková hra na schovávanou :D

Kdybyste měl někdo tip, dejte vědět. Díky.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...