Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni...narazil jsem na takovou podivnou vec a nemuzu prijit na reseni...pomuzete mi pls?
Kdyz mam pustenou Sierru nonstop a v 8:00 se zacne obchodovat futures na DAX,tak se mi zacne vykreslovat graf v pohode.
Jakmile ale Sierru mam vypnutou a zapnu ji treba v 8:45 tak se mi intradenni graf zacne vykreslovat az od 8:45 a nevykresi se mi ve 30 min grafu prvni usecka....jak to mam nastavit nevite..?
Pokud dam historical data,tak se open vykresli spravne,ale jde to zobrazit jen na dennim grafu...
Nevite nekdo jak to nastavit,at mam v intradennim grafu i prvni hodinu pred tim nez zapnu program a pripojim se na live data?Koukal jsem do vsech nastaveni,vypinal zapinal ale porad nic...
Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

Na 3 minutovém grafum, mám nějakou studii, která mi při určité akci vykreslí do grafu tečku a potřeboval bych aby se mi ta tečko zároveň vykreslila/přenesla i do 5 minutovém grafu.

Vím, že mezi grafy lze přenášet napřílad ručně zakreslené objekty atd... Ale víte někdo jak docílit toho aby se mezi grafy přenášely objekty vygenerované nějakou studii?

Díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda3

Neviem ci tu je taka moznost v sierra charts aspon o nej neviem ,ale da sa pouzit ta sama study a aplikovat na rozne grafy a timeframes.Podla vsetkeho asi hladas to same riesenie ako napr.pri linkovani roznych SR s roznymi grafmi no popravde za ten cas co pracujem so sierrou som sa s takou moznostou o akej pises zatial nestretol .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...