Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, :-)
Tak uz jsem tady dlouho nebyl a mel bych dotaz u nastaveni kdyz mam 4 trhy pro IMD v jednom okne kde mam nastaveny overlay.
Mam problem,ze kdyz ty trhy hodim do jednoho okna,tak porad nemuzu dostat na trh ktery davam jako overlay 1,2,3 atd do originalniho okna stejnou barvu OHLC.
Uz jsem zkousel nastavit jednotlive v kazdem okne chart graphic setting in v global setting,ale porad mi to haze OHLC v defaultni barve...
Proste v kazdem grafu mam nastaveny OHLC jako bily a zadnou jinou barvu.Mam to i v global settings takto nastavene,ale jakmile to dam do grafu jako overlay tak se ten graf vybarvi...
nevite nekdo kde je ta finta jak tohle zmenit?uz jsem fakt zkousel vsechno mozny,ale nemuzu na to prijit.

Diky moc!
Dave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj chci se zeptat při změně času ze zimního na letní v USA. Je to tak že do té doby než se změní i u nás začíná Burza v 14:30 našeho času??? uvažuju správně? Problém je že jsem při papertradingu na tohle zapomnel a považoval za start 15:30 i volatilita tomu napovídala když začali výrazně volatilnější svíce. do té doby situace spíše odpovídali stavu premarketu. Mohl by mi někdo potvrdit jestli jsem oprvadu toto měl nastaveno špatně? Jsem z toho zmatený protože ten čas 15:30 openu dle mě odpovídal odpovídal. Příklad v příloze duben 2014 kde denní seance nastavena na 15:30 našeho (USA??) díky

31133

Link to comment
Sdílet pomocí služby

při volbě trade managementu (horní políčko v Trade Window - Simple Bracket atd.) se mi vždy po změně na jinou položku aktivuje volba Confirm Order Modifications , pokaždé musím rušit její zaškrtnutí, což mě docela obtěžuje, nemohu nijak přijít na to , jak zabránit automatické aktivaci při přepnutí trade managementu. Ostatní položky ke konfirmaci zůstavají neaktivní.

pokud bystě prosím někdo věděl co s tím, budu rád

Link to comment
Sdílet pomocí služby

divadrapsak:
tento dotaz jsem přehédl, ale stejně bych neuměl odpovědět - teď řeším zcela stejný problém, posunul jsi mě o kousek dál.
Už jsi vyřešil co s tím ? mě se to teda nedaří, rád bych dostal ta čísla do sloupečků kolem ceny , ale ta volba Show depth je neaktivní (kromě toho, že se teď neobchoduje a tak by se to asi stejně nezobrazilo).

p.s. používám SCH level 5, napojení na IB aktivní účet, data dle doporučení za 15,75 ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...