Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

Šlo mi hlavne o to aby to bola spoľahlivá a seriózna spoločnosť.
No práve špekulujem nad tým či tie vyššie poplatky vyvážia českú alebo slovenskú podporu.
Ak môžem na jednom RT ušetriť 20 USD tak pri 50 RT mesačne je to 1000 USD.
A to pri mojej situácií je dosť veľký rozdiel aby som nad tým neuvažoval.
Načo riskovať 30 USD ak to isté inde môžem dostať pri risku 10 USD na RT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Skontaktoval som sa GF a z 3 možnosti mikro,mini, a standard mi navrhli stred - mini. Ze pre zaciatok je to
vraj take adekvatne. Co sa tyka paky tak mi navrhli 1:100 ze domaci mozu mat len 1:50 a ja ako cudzinec 1:100.
Neviem ci je to tak ale akosi sa mi to nezda. Nebola by lepsia 1:200? Chapem ze pre novacka je paka 1:400 mozno trochu
nebezpecna (tam kde sa da rychlo zarobit sa da aj rychlo prerobit). Spociatku uvazujem ze skusim zo sumou 2000 USD.
Chcem obchodovat menove pary a indexy. Podmienky vraj maju podobne ako aj inde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uranie:
Já osobě jsem si zřídil účet u mBank (vyšla nejlevněji na převod) a první platbu jsem provedl tak, že přes telefon mě naváděli z banky (šlo by to při nejhorším ihned stornvat zdarma) akdyž jsem přeposílal druhou část peňez, tak jsem si to poslal už sám a bez problémů. Peníze byly na účtě dříve než, když něco posílám do KB u nás. Domů jsem si nic neposílal, takže nevím kolik je poplatek. Při odeslání do USA se platí polatek v naší bance je na to typ příkazu OUR, pokud si správně pamatuji. Ten ti zaručí, že vše cáluješ v korunách a tam dorazí přesně požadované částka.
Obchoduji klasicky e-mini Russel 2000. Jaká je páka je dost jedno, alespoň jsem toho názoru. Záleží jak se trh hýbe a rozdíl ti vždy naúčtují. Specifika trhu jsou na stránkách burzy a nebo i tady na webu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Chtěl jsem se zeptat, jak vypadají denní grafy v platformách od GF ve srování např. s TNT nebo s Barchartem. Popřípadě ještě, jestli nějaká platforma umí nastavit, to aby se ostatní příkazy zrušili po vstupu do trhu, např: obchoduju breakout na třech trzích, to je 6 příkazů, jakmile mi to jeden protne, tak zruší ty ostatní a dá SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj traderi
Rad by som sa opytal,niekoho kto ma skusenost s FOREXOM s tymto brokerom.Zaujima ma hlavne exekucia prikazov,a spread pocas reportov,ci je dynamicky alebo staticky.Chcel by som obchodovat viac menej pozicne tak ma zaujimaju aj swapy,na ich stranke som o tom nic nenasiel.Mam zaujem o platformu ninja trader.
Tak to zhrniem
1,spread-staticky ci dynamicky
2,swapy ano ci nie
3,platforma Ninja trader pre forex ano ci nie
4,celkovy dojem
5,poplatky-za software alebo vedienie uctu?
Dost by mi to pomohhlo,lebo ako som zistil mam dost problem vybrat si nejakeho fakt spolahliveho a dobreho FX brokera,ak mi viete doporucit aj nieco ine budem rad (tu)
S pozdravom Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravím tradery.
Dnes mi přišel mail od pana Kuželi -

Vazeny pane, vazena pani,

Od 1.listopadu 2012 bude behem prvniho tydne mesice, uctovano $25.00 mesicni polatek, t.zv. ‘inactivity fee’, vsem klientum s uctem s nadmarginovou hodnotou, kteri neobchodovali v predeslem mesici. Majitele uctu s podmarginovou hodnotou, budou pouze upozorneni na moznost doplnit ucet tak, aby byl pouzitelny pro trading. Ucty, na kterych neni zadny pohyb, spadaji do kategorie uctu, na ktere se musi psat SAR, (Suspicious Activity Report). Ucty s neobvyklou aktivitou, stejne tak jako fundovane i nefundovane ucty bez jakehokoli pohybu, jsou povazovany za nezadouci, protoze je zrejme, ze nebyly otevreny za ucelem obchodvani na Futures Marketu. Po trech po sobe jdoucich neaktivnich mesicich, bude takovy ucet zrusen a balance zaslana na ucet klienta.

Uz se o tomto problemu mluvi roky a mnoho firem uctuje neaktivnim klientum pravidelne i $50 kazdy mesic. Nekolikrat jsem to psal i na forum ‘Cti a pIs’. Predejit tomuto zbytecnemu poplatku lze velmi snadno. Na mesicnim statementu se musi objevit alespon jeden obchodovany kontrakt. Prosim, vezmete toto upozorneni do uvahy. Myslim ze kazdy si muze najit cas, udelat jednou za mesic jeden obchod. Jestlize cas nema, nebo obchodovat nechce, ma smysl ucet zavrit. Rad bych predesel zbytecnemu vysvetlovani pozdeji.

Preji Vam uspesny trading!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den,
chtěl bych obchodovat s komoditami a v současné době zkouším demo GZT. Program se občas chová poněkud divně, např. obchoduje za ceny na které se trh vůbec nedostal, kromě toho vždycky přes víkend mi zmizí Active Orders. Máte někdo zkušenost i s reálnou verzí, je to tam lepší? Především jsem se chtěl zeptat, jestli Active Orders zůstávají platné i přes víkend nebo je to nutné vždy znovu zadat.
Děkuji za všechny odpovědi.
JT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď, mám nastavený flag GTC, v týdnu tam ty příkazy přes noc zůstanou, ale přes víkend zmizí, tak snad to bude v reálné verzi fungovat dobře. Ještě jsem se chtěl zeptat, jak to vypadá se zadáváním příkazů mimo obchodní hodiny? Je mi jasné, že nemůžu zadat příkaz Market, ale STOP nebo LIMIT by fungovat mohlo, v demo verzi to ale nejde. Jak je to v reálné verzi, je možné nějak manipulovat s příkazy STOP nebo LIMIT mimo obchodní hodiny?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v realné verzi by alespon príkaz LIMIT měl být umístěn na burze. Nevím jak maji nastavené DEMO. Mimo obchodní hodiny nevím jak to je, ale nevím proč by to nemělo principielně zejména v real platformě chodit. Já mám někdyspíše problém umístit do trhu v Demo platformě příkaz jedno jeslti buy nebo sell, jedno jestli limit, market nebo stop...většinou ve velké volatilitě, ale bohužel někdy i naprosto nepochopitelně v normální volatilitě...po chvíli se to spraví. Beru to tak, jakože každá platforma má nějaké problémy a někdy mě to uchrání od ztrát:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...