Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Ahoj všem traderum,chtel sem se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti se sledováním 1 min grafu TF na demu NinjaTrader(data přes Zen-Fire),ale samotné obchody vyplnuje přes Strategyrunner nebo jiny sw od Global Futures. CHtěl bych obchodovat přes Global Futures,ale data v NT pres patsystems mi nevyhovují,navíc patsystems nepodporuje trh TF což je jediný trh,který obchoduji. Díky za případné info. Cistou hlavu a pevnou ruku preje AB ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, nevím kde si vzal informaci, že Patsystems nepodporují TF, já přes ně bez problémů obchoduji, ale občas se v Ninjovi stává, že se na TF objeví nesmyslná úsečka, která jakoby jen na nanosekundu blikne a pak to pokračuje dále v pořádku, na jiných trzích to nedělá. A co se týče dat od zen-fire, tak ty mi nikdy nedělaly problémy, takže pokud chceš koukat na data v NT aobchodovat přes SR, neměl by to být problém

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ty obchodujes v ninjovi TF pres patsystems? Pan Kuzel mi posilal demo ninji a hesla k napojeni na patsystems,a bohuzel to negungovalo,i pan Kuzel mi oznamil,ze to nelze. K tomu obchodováni,jde mi o to ,jestli nahodou nevis,jestli jsou 1 min. live data na Strategyrunner nebo jinem sw od globalu stejna jako 1 min data na demu ninji pres zen-fire?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To opravdu nevim proc to nejde, ja obchoduju TF pres NT a patsystems uz 8 mesicu a nemam zadny problem, myslime oba dva to same TF=Russel 2000? Co se tyce tech dat, tak kdyz jsem zacinal, pouzival jsem SR, ale pouze demo a pres Patsystems a nemyslim si, ani nevidim duvod, proc by mely byt data nejak extremne odlisna. Jestli me ma pamet neklame, tak jsem se, kdyz jsem prechazel na Ninju (kde jsem pouzival pro demo Zen-fire),dival a porovnaval grafy a byly naprosto stejne.Jedina podivnost ktere jsem si vsiml byla, ze Zen-fire ukazuje jine Volume nez Patsystems na nekolika indexech vcetne TF...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chcel by som poziadat niekoho o radu.

Obchodujem na deme NT / zen-fire a ak by som chcel ist nazivo cez GF co treba urobit?

Predpokladam ze si treba kupit alebo leasnut platformu.

Ako to vsak bude s datami?
Chatoval som s chlapikom z GF (Trent) a ten mi vravel vraj pocul rozne reakcie na zen-fire.Radim tu spominal problemy s patsystems tak teraz neviem ako pokrocit dalej.
Znamena to teda ak budem chciet mat data od zen-fire tak musim ist napr ku Mirus-u?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kennard

Na demo to pravdepodobne nejde,protoze abyste obchodovali TF musi se jeste vyplnit jeden formular,takze na zivo jiz to jde. I kdyz me fungovalo i demo,asi se zmenily podminky... Jediny problem,ktery budete resit je historie, reseni je nasledujici. Spustite platformu a vlozite license key na simdata ze Zen-fire, pomucka je mit ho ulozeny treba v excelu a pak jednoduse ctrl+c a pak ctrl+v. Nacte se vam historie...Pak date disconnect a vlozite klic od Patsystems (take ho kvuli uspore casu budete mit v excelu) a pripojite se,pak vam to bude bez problemu fungovat. Tato procedura trva asi 20 vterin. Obcas se mi stava, ze jakoby usecka nesmyslne vystreli a za nanosekundu je zpet, to je jediny problem, ktery to muze delat,ale nikoho to trapit nemusi,protoze vam to stopku nevezme.


Platforma stoji 60 USD/mes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Data jsou zpožděná a na grafu to videt není? To trochu nechápu,každopádně na 5 min graf to jsou 4 úsečky,takže to zase až tolik nevadí...Stejně by mě ale zajímalo, jak je to s tím zpožděním, příklad: vykresluje se úsečka na demu zen-fire,já dám odpojit a hned se připojím na patsystems, ta samá úsečka v tom samém místě pokračuje dál. Takže to opravdu nechápu,myslím, že s tím zpožděním je to trochu blud....

Možná, že mám prostě jen štěstí a nikomu jinému s pojení NT s Patsystems nefunguje pořádně

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...