Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

Vojcech:
Já jsem u GF spokojen, takže mohu doporučit.
Těmi 6 USD myslíš asi komise, ne margin. Záleží, jak se na to kdo dívá. Když dost vyděláváš, tak je skoro jedno, jestli platíš o dolar víc nebo míň, ale když se člověk plácá kolem nuly nebo do mínusu, a pak se podívá, kolik peněz už nastrkal brokerovi, tak to přijde líto. Samozřejmě existují brokeři s nižšími komisemi (co myslíš tím spreadem?), ale nechci v jejich vlákně odvádět GF klienty.
Předložený scénář ohledně začátku obchodování mi přijde dostatečně pesimistický, takže horší by to snad v reálu být nemělo. Ale uvidíš, skutečnost někdy dokáže překvapit - ten plánovaný SL je tak nízký, že je pravděpodobné, že skončíš většinu obchodů na SL. Neber to ale jako kvalifikovaný názor, o ID obchodování nevím dohromady nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

to Macula1:
Ahoj, půl roku jsem jel DEMO na Meta Traderu. Hodně jsem se s ním sžil. Vše jsem dělal automaticky jak když řídíš auto.
Rád bych přešel k GF, ale nějak se nemůžu s GZT skamarádit. Ptal jsi se na zadávání SL a PT. Já na to pořád nemohu přijít. Zkoušel jsem na DEMU koupit jeden kontrak BUY za cenu 100. Na hodnotě 98 jsem zadal příkaz SELL STOP LIMIT. Na hodnotě 110 jsem zadal příkaz SELL LIMIT. Pak jsem vypnul počítač a když jsem se po 3 hodinách na to podíval, tak jsem byl v zisku 10, ale stále jsem tam měl ten příkaz 98. To je jedinej způsob, jak umím zadat příkaz SL a PT. Už jsi to vyřešil, jak zádávat nejlépe tyhle příkazy? Pája 1 to popisoval, ale já to prostě nemůžu najít. Díval jsem se i na všechny jejich videa co mají na netu viz www.globalfutures.com/platforms/gzt-tutorials.asp

to all:
Jak zmáknu tuhle platformu, tak si hodlám založit účet u Global Futures. S p. Kuželou jsem si párkrát psal a zatím vše na 1.

Za odpověď děkuji, Martin


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to řeším tak že přímo v grafu zadám ST nebo PT kliknutím levého/pravého tlačítka na myši...ale poté vzniká stejná situace jak popisuješ při realizaci jednoho příkazu druhý zůstává i nadále v platnosti..ja to řeším tak že ho odstraním..ale jelikož zkouším intradenní obchod tak to stejně furt sleduju tak toto ani nepoužívám...dám market a zadám jenom ST a profit realizuju podle vývoje trhu a S/R urovní..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

beginnerd:
Já myslím, že to nejde, že se vždy přednostně zavírá nejstarší pozice. Taky bych uvítal, pokud by bylo možné intradenní obchody oddělit, nebo si dokonce určit, kterou pozici zavírám. Částečně tento problém řeším obchodováním na více účtech.
Pokud se spárují obchody, které k sobě logicky nepatří, ztrácí se přehlednost a na účtu jsou generovány fiktivní zisky/ztráty. Jinak finančně je to jedno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,


nevím jestli jedeš DEMO nebo LIVE. Já když si zřizoval LIVE, tak jsem do dotazníku musel napsat že nebudu jejich účet

používat jako "Hedging"...

A proto to nejde v jednom trhu mít otevřené obě pozice. (pouze můj názor)

Jinak už jsem vychytal jak zadávat příkaz aby se při případném vyplnění PT zrušil is SL. Stačí pouze v nastavení zadat

OCO-ON. (One cancel other-on)

Jedu se ZENem LIVE už 2 měsíce a jsem s ním naprosto spokojeý.

RT=5,02 doláčů(denní nebo poziční) cena je pořád stejná...

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nikdo neví? :(
Pak bych měl ještě dvě otázeky. Prošel jsem video návody na GF ale nic co potřebuji, jsem nenašel.

1. Jde v sekci "Positions" kde se zobrazuje seznam obchodů nastavit aby se zobrazoval čas pro vstup a výstup z obchodu?
2. Jde v Chatr traderu nebo někde v Trade modu nasavit aby šla vidět aktuální hodnota bid a aks?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh: GZT moc neznám, zkoušel jsem ho jen na demu a moc mi nesedl. To, co požaduješ, umí bez problémů Strategy Runner: 1) working orders i fills jsou v grafu vyznačeny 2) na ose Y je vidět aktuální bid/ask i last cena Viz screen - snad jsem to dobře pochopil, jestli jsi myslel něco jiného, tak se omlouvám.

19175

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DIVERJH:

1) Já zadávám příkazy už jen pomocí grafu, je to, si myslím nej, protože vidiš aktuální situaci na trhu. A když si v grafu zapneš ikonu"MYŠ", tak najetím na požadovanou hodnotu a kliknutím na pravé či levé tlačitko myši si zvolíš BUY/SELL.
A tím se ti ukáže přímo v grafu vyčkávající příkaz. A pokuď jsi si ve STRATEGY zadal před tím SL a PT, tak se ti to taky rovnou ukáže.

2) V "POSITION" si najedeš na ten řádek kde máš ACCOUNT a pod. Klikneš na pravý tlačítko. Najedeš na "COMUN SETUP..." a pak si zvolíš co chceš a nechceš vidět.

3) Pokuď chceš v grafu vidět nabídku BID a ASK, tak si najeď na VIEW, potom na QUOTES a potom si otevři malé okno a a hned uvidíš co se děje na trhu který si zvolíš... Minimalizuješ si to na minimum, dáš někde do rohu a můžeš sledovat. V grafu co vím, tak to nelze sledovat..

Captain...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Captain za radu ale v "Position" jsem funkci pro zobrazení času vstupu a výstupu z obchodu nenašel. Asi se to nastavit nedá.
BID a AKS už jsem pořešil.

Co mě zatím trápí nejvíce je, že nikde nemůžu najít, kde bych mohl vidět v grafu své označené obchody. Obchod otevřu, pak uzavřu a pak když bych si chtěl udělat screen obchodu, tak obchod musím do grafu ručně zakreslit :(.
Jak si tohle pořešil?

Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...