Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdarek,

tak mam jeste jeden dotazek..vcera jsem chtel vstoupit do spreadu Eurodollar DEC 10 - DEC 09, nasel jsem si trhy jak mi napsal radim2 (diky ;)), trh 09 sel v pohode, akorat 10 byl bez grafu, jako by se ani neobchodoval, zadny pohyb, bez volume...pritom tam bylo volume nekolik tisic kontraktu/den porad kdyz jsem koukal do Gecka, nebo jinych zdroju...mam to spatne nastavene, nebo nevite kde se stala chyba?Diky moc za odpoved a hezky den.

Martas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

10 mám taky bez grafu, jestli je tam pohyb tak by se měl kreslit graf, řešil jsem stejný problém na trhu s hovězím a prý ho nikdo neobchoduje a proto se graf nevykresluje, to je podle mě divné ale už jsem se v tom nehrabal.
Zkusit bych dotaz přímo na GF, dejte sem pak i jejich odpověď, třeba děláme něco špatně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 1 year later...

Zdravím tu všechny!
Chtěl bych se jen zeptat, na brokera global futures , zdali je tak dobrý jak se tu všude píše , chtěl jsem jít ke coloseum ale tato společnost se mi moc nezamlouvá. Dělá někdo s touto společností? Jaký je Vas názor.,? Global futures stačí registrace přes internet., Stačí částka 10000,- USD? Pracuji v platformě strattegy runner ,nevíte někdo jak zavřít uskutečněný obchod za zisk nebo ztrátu okamžitě?
Předem Všem děkuji za jakoukoli odpověď ,omlouvám se pokud to na co se ptám tu již jednou zaznělo ale vláken je tu mnoho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dimla: GF ma dobre zazemi uz jen diky cesky mluvicimu brokerovi, ano registrace probiha po netu, pred par lety, kdy jsem ji provadel ja, bylo treba vsechny formulare vytisknout, vypsat, naskenovat a poslat do US. V pripade problemu a nejasnosti jsem se ptal p Kuzela, ochotne s cimkoliv poradi, pomuze.. zacit se da u nich s jakoukoliv castkou, ale osobne nedoporucuji zkouset stesti s 1000$ , je to blbost. Sam jsem to udelal, jedine, co si dobre vyzkousis, je neprijemna nervozita z maleho obnosu, ktery se kazdou ztratou bude rychle ztencovat. zkus vydrzet a nasetrit aspon 3,5-5k $ , zkus aspon chvili papertrading, jestli jsi schopen trejdit s kladnym vysledkem a pak do toho klidne skoc. co se tyce ovladani strategy runneru, obsahuje velmi podrobny help, nebo si skoc primo na ofic. web.

hodne zdaru

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahojte na zaciatku som sa docital ze boli akesi pochybnosti s poskytovatelom dat PATSYSTEM
Obchoduje niekto Forex cez Global Futures? Pan Kuzel mi napisal ze pre forex je poskytovatelom dat GAIN (nepoznam vobec, su to kvalitne data)? a pre futures CQG.
Tie data PATSYSTEM sa tykali futures alebo forexu,

Vcera som mal dostat demo na NT a forex od nich ale pisal mi email ze nejaky problem je s datami forex pre NT. Tak som z toho rozcarovany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni, nemáte někdo zkušenosti s platformou Global Zen Trader? Hlavně by mě zajímalo, když zadám příkaz a nastavím SL a PT, zda se tyto příkazy provedou i když platformu zavřu a zda je možné účet i příkazy obsluhovat ze dvou PC (práce, doma). Zkušenosti mám s platformou Ninja Trader, kde to možné není a s platformou Meta Trader, kde to možné je.

Na webu mají ještě zmínku o MultiCharts, tam by mě zajímalo to samé, pokud opravdu tuto platformu podporují. Stáhl jsem si free verzi Multicharts DT, půjde na tohoto brokera napojit?

Předem děkuji za vaše odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

GZT jsem měl od Global Futures jen v demo verzi, tak nemám velké zkušenosti. Obecně ale platí, že podmíněné příkazy při vypnuté platformě nepracují korektně. Ostatní dotazy by bylo asi nejlepší směrovat přímo na pana Kužela, popř. si od něj nechat aktivovat demo verzi GZT, kde můžete uvedené věci vyzkoušet. Není nad vlastní vyzkoušení, spoléhat se na odpovědi jiných lidí, kteří radí často sice v dobré víře, ale špatně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná tam zkus najít pro začátek jednodušší věci než je multibracket.
Ale každopádně musíš nejdřív povolit aspoň Bracket1 a pak už by mělo jít vypisovat velikost profitu (v ticks od vstupní ceny) a stop lossu, popř. parametry pro trailling stop.
Já jsem se s GZT moc nesžil, zdál se mi komplikovaný a těžko ovladatelný, používám Strategy Runner, takže detaily u GZT neznám. Je to ale všechno dost podobné, takže když budeš chtít, pošlu ti večer screen ze SR, kde uvidíš, jak se to vyplňuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V nastavení Cover with exit vyberu nastavení Bracket, vyskočí na mě to malé okno Exit Style (vpravo na screenu), vyplním velikost PT, SL, popř. Trailing stop a mám to připraveno. Když teď otevřu pozici, ať už Buy nebo Sell, Limit nebo Market, ve chvíli, kdy se otevře, automaticky se v nastavené vzdálenosti vygeneruje limitní pokyn pro profit a na druhé straně stop pokyn, který se popř. podle parametrů nastavených v Trailing stop posunuje. Z té první tabulky, kterou jsi dával, vidím, že to tam všechno máš, jen to vyplnit. Ale nejdřív bude asi nutné změnit Bracket1 z Disabled na Enabled.

16965

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...