Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading na cestách: Jihoafrická republika


Doporučené příspěvky

Trosku off topic,ale ja jsem se dal na minovani a za 41 dni jsem se stal milionarem.Trosku jsem se odtrhnul od tradingu a zacal se zajimat i o jine veci a ted jsem konecne pochopil proc i vy delate seminare a obrovska skoleni,protoze Vam to prinasi vedlejsi prijmy.Stejne jako ja jsem vydelal na tradingu a ted na necem cemu jsem veril a 90 procent lidi ne.Ted mam obrovsky ucet a muzu obchodovat s jeste vetsi psychickou vyhodou.Opet musim napsat,neni to az tak o sytemu a co obchodujete,ale jak velky mate ucet a jakou mate hlavu.Je to tak ve vsem i ve sportu.Pokud se nekdo dival na finale letosniho prvniho grandslamu musel to videt sam kam se Stanislas Wavrinka posunul za posledni 3 roky.Byl to tezky boj,ale vyslo to.Ja jsem z tradingem zacinal pred dvema lety s uctem 5000USD.Byly to nervy..kdyz mate ucet 100kUSD je to uplen neco jineho.
Diky financnici!
Dave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peter, opat super povzbudzujuci clanok. Je to doslova citim, ze z toho co robite a ako to robite mate radost, pokoj a pohodu. Nech vam to vydrzi co najdlhsie!
Chcel by som sa opytat, koncom roka ste menili notebook na trading. vedeli by ste nam prezradit jeho presnejsie oznacenie a ci ste s vyberom spokojny? prip. nechystate nejaky aktualny strucny clanok k HW co momentalne pouzivate k tradingu? ten posledny od vas uz ma nejaky ten rok....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

and,
ano notebook jsem měnil, ovšem tentokrát jsem sáhl vedle. Zkusil jsem Lenovo a bohužel jsem neměl štěstí na dobrý kus. A oproti očekávání je servis Lenovo jedna nekonečná fraška viz www.podhajsky.cz/2014/01/lenovo-notebooky-opravdu-nemohu-doporucit-pro-trading-nebo-jinou-dulezitou-praci/
Zatím tak jedu na starém dobrém DELLu E6510.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Petre,
mohl byste vice naznacit spojeni fims a opce. O neco podobneho se pokousim, kdy se pokousim vyhledat na etfs vyvazene oblasti a podle toho volit vypisy. V pripade trendu se snazim pouzivat volatilni usecky na vyssich tf
.Pouzivam weeklys opce, maximalne jsem v obchodu dva tydny. Premyslim zda by bylo dobre zapojit intermarket analyzu a divergence. Dale pouzivat creditni nebo debitni spread podle imv. Napadu je hodne. Tak by me zajimal Vas koncept, alespon maly naznak pro inspiraci. Dekuji jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já nevím, co tu kdo máte proti Lenovu, u nás ve firmě máme půlka lidí Dell a druhá Lenovo, jedeme počítačově náročnější aplikace než je trading, a více problémů je s Dell (DVD mechaniky, aku). Ale taky to byly ojedinělé závady, takže bych z toho nevyvozoval, která značka je lepší. Anebo je to zase o nějaké nedohodě provozovatele tohoto webu s jedním z výrobců notebooků? Lidi nebuďte ovce, když někdo napíše, že ho tlačí guma u trenek, přece nezačnete všichni nosit slipy. To chcete být tradeři? Trader když chce přežít, tak musí být chlap (baba), a ne máslo, které si pak vlčáci z Wall streetu namažou na chleba. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martan76,

a prečo by ste museli inú značku? Jedna negatívna recenzia nerobí značku zlou. Pre Vašu informáciu, asi 4% elektroniky sú chybné od výroby. Niekto má tu smolu a vyjde rada naňho.

shaquel,

nie som Petr, ale z môjho pohľadu je to najlepšia obchodná platforma široko-ďaleko. Samozrejme, je to môj pohľad na vec, ale ak chcete rýchly, stabilný a lacný softvér, tak je to No.1. Nedokáže všetko, ale ak neoptimalizujete mechanické stratégie, ak nepotrebujete jednoduchý programovací jazyk, tak sa oplatí na to pozrieť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky se musím zastat Lenova, mám ho teď 4. rokem a jede jako po másle, žádný problém. Kamarád, co vyřizoval reklamace notebooků v jednom nejmenovaném velkém obchodě s výpočetní technikou, neměl za celý rok jedinou reklamaci na Lenovo a Sony. Dell je kvalitní značka, dnes srovnatelná s Lenovem, nicméně Dell má výhodu záruční opravy "Next Business Day", kdy k vám přijede technik a provede výměnu součástky na počkání. Není tak třeba nikam nic posílat a čekat několik dnů až týdnů na vyřízení, za to si ale musíte, oproti jiným značkám, připlatit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...