Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím traderi ,

chcel som tento dotaz napísať do diskusie TSIM+ ale nenašiel som ju... ????

Podarilo sa mi stiahnuť TSIM+ a chcel som to vyskúšať cez IB a zmenil som aj nastavenie ... bodky za čiarky , ale keď chcem spustiť TSIM+ , IB mám otvorené cez ostrý účet , stále mi vypisuje chybu
Run-time error 450
Wrong number of arguments or invalid property assignment.

Kde som urobil chybu?
Čo mám urobiť aby mi to fungovalo a mohol som už konečne začať skúšať fiktívne obchodovať , cez simulovaný provoz.????
Ďakujem za radu. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

zdravím traderi ,

chcel by som sa spýtať , TWS mi stále vypisuje že má NEWEST Version , je to potrebné pravidelne sťahovať tieto upgrady, alebo to môžem ignorovať a použivať to čo som stiahol asi pred mesiacom...???
Niekde som čital ,samozrejme že už neviem kde , že si niektori traderi niektoré veci upgradovali a potom to nemohli rozchodiť .... je to možne???
TO isté mi vypisuje aj TNT od GECKO.....
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro, zrovna při téhle poslední aktualizaci mi to kleklo, ale nemusí to být problém toho softu. Ještě se mi to nestalo. Naštěstí všechno komunikuje, takže už je to bez problému. Každá aktualizace myslím není nutná, ale občas by to asi chtělo. Jen tak z legrace to nedělají. Ale osobně jsem zatím nikdy nepoznal rozdíl, protože používám Tsim a do TWS se ani nevrtám. Vím jen kde zavřít pozice a to mi stačí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

I když jsem již delší dobu na Finančníku a absolvoval jsem Woodiho i další semináře, teprve nyní jsm se dostal, po fundování účtu u IB, do problémů pravého začátečníka ohledně stažení a nastavení všech SW. Takže mě zaujal název tohoto vlákna - Zaškolení v IB (a dalších souvisejících Sw - Sierra, Tsim,..). jsem takový "běžný" uživatel PC, ale s některými věcmi bych potřeboval poradit. stáhl jsem ebook, validoval jsem ji, ale nechodí, takže tápu skoto ve všem dalšm. stáhnul jsem TWS od IB, ale zase to chce po mně další nastavení - portů, proxy serverů, a dalších - s čímž si nedovedu pradit. proto by se mi myšlenka zaškolení také líbila.
Tonda

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...