Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den Tomáši a Petře,

Na této stránce www.financnik.cz/art/nastroje/obchodovani-s-interactive-brokers.html
je zmínka a o nových video tutorialech pro používání IB platformy. Je možné jej někde získat?

Účet u IB jsem zakládal přes finančníka. Takže tuto podmínku jsem splnil...

Díky za informaci.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Marku,
tak nevím, do vyhledávače jsem video zadal - a nic. Měl jsem spíš na mysli video k obsluze TWS (pokud existuje), ne k WCCI nebo Sierře. Možná jsme si nerozuměli...Přemýšlím proč by to mělo být volně dostupné, když elektronický manuál je jen pro ty co mají založený účet pomocí finančníka.
I tak děkuji.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny a mám takový primitivní dotaz.
Možná jsem slepý ale pokud v TWS kliknu pravým tlačítkem myši na komoditu a zvolím Contract info / details, nikde tam nevidím, zda je cena v dolarech či v centech. Je tam jen násobitel. Musím vždy na stránky burzy kde to najdu. Poradíte někdo jak tuto informaci dostat přímo z platformy? Díky, Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pro administrátora:
Vím, že toto asi není vhodné vlákno, ale asi před týdnem jsem pomocí přímého odkazu zaslal několik dotazů ohledně IB a jejich platformy TWS + dotaz jak se daní zisky z futures. Odpovědi jsem se bohužel nedočkal, ale spousta věcí se mi již objasnila a dnes jsem si "stáhl" demo TWS. Rád bych se na demu nejdříve zaučil a koncem ledna si s Vaší laskavou pomocí otevřel účet u IB a otestoval si "svou první strategii". Předem díky za odpověď.

e-mail: Pavel.Smekal@seznam.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle,
my bohužel nejsme schopni individuálně odpovídat na e-mailové dotazy - všude to na serveru píšeme, v kontaktech dokonce červeně - viz www.financnik.cz/komodity/nastroje/financnik-kontakt.html a přesto denně dostáváme desítky e-mailů, což opravdu není v našich silách vyřizovat a všem do podrobna poradit.
S účetními a daňovými dotazy se prosím obracejte na daňové poradce, my v této oblasti opravdu žádné služby neposkytujeme. Sámi využíváme služeb profesionálů v této oblasti.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Chápu, že jste velmi vytíženi dotazy nováčků jako jsem já, kteří se snaží načerpat co nejvíce informací v co nejkratší době, a o to více si cením Vaší práce a Vašeho nasazení. Vždyť by jste mohli jen sedět a obchodovat a neděláte to tak. Přesto ještě jeden. Jaký je konkrétní postup při otevření účtu u IB s Vaší pomocí(jediné co jsem se dopátral je minimální částka pro založení - 5k USD).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Postup nalezení požadovaných informací.

- Zobrazit stránku www.financnik.cz
- Ve pravém sloupci najít políčko "vyhledávání v článcích"
- Zadat vhodnou frázi. Např "IB založit účet"
- Kliknout na tlačítko Hledat
- První vyhledaný odkaz "1. Otevíráme účet IB - krok 11: informace o fundování, závěrečné informace 100% [18]"
- Kliknout na tento odkaz
- V levém sloupci odkazi na 16-ti dílný návod na založení účtu (včetně videa)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...