Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

chystám se otevřít učet u IB a než tak učiním snažím se posbírat co nejvíce informací. Zajímalo by mě co stojí platforma od IB a kolik se platí za data. Dále by mě zajímalo zda jen jedna verze platformy nebo jich je více.

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem!

Chtěl bych Vás - zkušené požádat o odpověď na otázku:
Je možné obchodovat na jedné platformě, s jedním účtem z více míst najednou???
Mám na mysli účet u IB, chci vyřešit: někdy jsem doma, někdy v práci a na obou místech mám klasické PC, nikoliv notebook,
takže to nemůžu "zaklapnout a jít..."javascript:icon(':S')
:S

Děkuji za odpověď,
Michal

PS: Pokud to nepatří do tohoto vlákna, tak se omlouvám, ale nenašel jsem "příhodnější" :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Michale,
je to možné. Můžeš nainstalovat TWS doma, v práci a připojit se třeba dopoledne v práci, program zavřít, pak se nalogovat do platformy TWS doma a nakonec třeba z dovolené přes notebook s GPRS připojením přes mobil.

Jen není doporučované se nalogovat zároveň na účet přes TWS "stand-alone aplication" (nainstalovaná exe aplikace u tebe na PC) a přes webové rozhraní na stránkách TWS.

Ahoj Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

crea8: len podotknem ze staci ak si tws nakonfigurujete na jednom pc tak ako chcete a potom najdete v niektorom podadresari v c:\Jts\ subor tws.xml ten na druhe pc skopirujete a v tws date File\Restore Settings (vyberiete ten subor)
nezabudnite dat aj na prvom aj na druhom File/Save Settings a pre istotu si to skontrolujte aby ste na mna nenadaval :-)
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

×
×
  • Vytvořit...