Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní systém B.O.A.


petr

Doporučené příspěvky

..myslim ze mate pravdu...ale rad by som sa spytal ci uz sa nasli odvazlivci (z financnik.cz) ktori Alanovi dali svoje peniaze aby im ich zhodnotil? nechcel by som Alana nijako podozrievat ale uvazme, ze jedine co o nom viem je ze sa vola Alan obchoduje pomocou systemu BOA a ma pekne vypukle licka (viz jeho foto k clanku). toto sa mi akosi nepostacuje ako seriozna zaruka...ale ktovie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DJ,
podobné otázky jsou vždy určitě na místě. Zkuste si Alanovi napsat, on vám pošle informace o firmě ve které peníze spravuje.

Nicméně rád bych zdůraznil, že důvodem zveřejnění systému B.O.A. zde na Financnikovi bylo výhradně to, abychom demonstrovali denní chování konkrétního funkčního obchodního systému postaveného na klouzavých průměrech a vůbec samotný fakt, že to takto opravdu funguje. Nabídka zprostředkování kontaktu na Alana je tam jako poděkování právě za to, že nám svá data poskytl.

Sám peníze přes mechanické systémy neobchoduji a nerad bych, aby to vypadalo, že zde tento konkrétní systém nějak propagujeme nebo protěžujeme. Nikoliv – vše je zde pouze proto, abychom dopodrobna demonstrovali jak může podobný systém fungovat.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den DJ,
nejsem si jist, kolik lidi z CR muze vydelavat jako zamestnanec v USA. Vetsina ne, pokud nebude nacerno uklizet hypermarkety. Z tohoto duvodu je Vase doporuceni k nicemu. Ale presto, i kdyz se par jedincu do statu dostane a bude legalne pracovat, nechapu, proc by pri svem zamestnani nemohli investovat a nechat napr. Alana, aby jejich usporene prostredky zhodnotil. Z podkladu od Alana vyplyva, ze zhodnoti prostredky prumerne o 100% rocne [mohu soudit jen dle tabulky a predpokladam, ze tato je na zaklade investovanych 10,000 USD]. Me by zajimalo, kolik lidi Vam vydela 100% rocne, aniz byjste se musel zvednout ze zidle. Jinak, Vase hodnoceni Alana zalozene na jedne fotografii je vystavou Vasi hlouposti a divim se, ze takove hlouposti jsou pousteny do fora.

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

...mas stopercentnu pravdu...okrem mojho hodnotenia Alana - nechem nikoho urazat ale chcel som satiricky poukazat co o nom viem, co sa o nom mozem dozvediet a na zaklade toho niekomu dat 10K USD si myslim je tak trochu adrenalinovy sport...a to je podsatny rozdiel ako co hovori jeho tabulka, alebo aku ma fotografiu. takze je tvoju hlupostou pokial nechapes a nevies objektivne posudit fakty ktore o nom viem a rizika ktore mi Alan prinasa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
přečetl jsem si o Alanovi a jeho B.O.A, zaujala mě možnost správy mých peněžních prostředků. Rád bych se zeptal:
- Jak se na tuto variantu dívate vy?
- Má už někdo s tímto osobní zkušenost?
- Byl bych rád, kdyby se mi ozval někdo, kdo této služby využil.

Moc děkuji za odpovědi!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry jarni vecer,
Asi pred pul rokem jsem poprve zabrousil na tyto stranky a musim rict, ze po tom, co jsem zakusil u ostatnich webovych serveru a ruznych, namatkou vybranych kniznich publikaci, jsem byl prekvapen jejich preciznosti a srozumitelnosti. Asi po mesici jejich intenzivniho studia jsem zjistil, ze naprosto nic nevim ani nechapu,-toto neni zadna ironicka narazka na predchozi vetu, ale fakt ;)-proto jsem se do studia techto stranek a zejmena grafu ponoril jeste hloubeji. Snad to prineslo nejake ovoce. Asi nejdal me posunulo demicko TNT-tak rychle ubihajici mesic jsem jeste nezazil. Kdyz mi vyprsela lhuta, mel jsem na asi 30 strankach v sesite svuj prvni obchodni system, ktery jsem bohuzel nestihnul dostatecne zbacktestovat-1rok OJ a 2rokyC-, nicmene za dva roky-80-82-jsem ze 4000USD vytvoril 4096,5USD-dalo by se to oznacit jako uspech ;)? Az ted jsem zjistil, ze je temer totozny se systemem, o kterem jsem dosud nevedel-BOA. Take jsem jej postavil na trojitem MA-simple4, simple9 a exponencial21. Do pozice vstupuji pro LONG-pro SHORT naopak-kdyz se 4 prekrizi nad 9, a zaroven 21 je pod 9 i 4 a ma pozadovany smer-severne. V momente, kdy vstupuji, musi take spravnym smerem smerovat W%R-nahoru-a CLOSE posledniho baru nesmi byt pod OPENem. Jednu dobu jsem take slozite pocital, jak prudce stoupaji MA, ale zjistil jsem, ze to ma minimalni vyznam. Asi nejobtiznejsi byl pro me SL. Zadavam ho nad HIGH posledniho dne, i kdyby to melo byt treba i 800USD nebo 20USD. Tady v tomto momente mam nejvetsi ztraty. Kdyz trend postoupi mym smerem posunu asi po 100USD pohybu SL na takovou hodnotu, aby zaplatila 1,5 komise, pak cekam, az se na tuto hranici dostane MA21. Pak SL posunuji po ni, ale nikdy ne dolu-u SHORT nikdy nahoru. Vystupuji zasadne na SL-MA21 mi umoznuje vyhnout se mensim korekcim. No, kazdopadne to chce jeste vylepsit, hlavne psychologii, i kdyz to velice nerad pripoustim, a nastaveni zakladniho SL. A nakonec otazka: Jakym zpusobem resite v praxi posouvani kazdodene SL po MA?-je to asi pomerne narocne-kazdodenni pripojeni, obrovske ztraty pri chybe,... Dekuji, s odpovedi neni treba spechat, jako chudobneho studenta me cekaji nejmene 2 perna leta, nez si zrusim prvni ucet v realu. :D
Zdravi a preje skvele obchody
sabul
P.S.:Timto bych chtel take podekovat a slozit poklonu autorum a take hlavne Libicovy, u ktereho jsem nabral poradny kus inspirace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Mě hlavně na tabulce Alana zaujalo velké spektrumobchodovaných komodit...to znamená, že se snaží najít nejvhodnější momenty ....break out approach kdekoliv?....Otázka laika...Myslel jsem, že se doporučuje sledovat intenzivně koknkrétní komodity a ne lítat z jedné na druhou..Nikdy jsem ještě naostro neobchodoval.Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer Airrr,
Alana a BOA znam jen z Financnika, nikdy jsem jej detailne nestudoval a asi nikdy nebudu. Na Vasi otazku lze odpovedet asi takto: vse zalezi na Vas a Vasem obchodnim systemu. Jsou obchodnici obchodujici siroke spektrum trhu, jsou obchodnici obchodujici jen uzky okruh trhu [treba jen jeden]. Jsou obchodnici, kteri obchoduji jen currencies, nekteri obchoduji jen grains, nekteri vybiraji jen trhy obchodovane v Chicagu atd. atd.
V zacatku je lepe drzet se uzkeho okruhu trhu, ktery vyhovuje Vasim financnim moznostem. Uzky okruh trhu muze byt treba jen jeden ci dva trhy [mluvime-li o futures kontraktech]. S pribyvajicimi zkusenostmi budete svuj okruh rozsirovat, menit dle Vaseho kapitalu, znalosti, citu atd. Pribyvajicimi zkusenosti nemyslim 3 nebo 6 mesicu tradingu.
Obchodovani na burze je velmi individualni zalezitost a proto se take vse ridi Vasi individualitou. Rozhodne take plati, ze musite velmi a velmi studovat, nez se pustite do prvnich obchodu. Neznalost rizik, ktera Vas mohou potkat pri obchodovani na burze velmi casto vede k prazdnemu obchodnimu uctu. Prectete si Market Wizards a New Market Wizards, kde uvidite, jak individualni je obchodovani na burze.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zdravím všechny tradery,
jen mě napadl takový dotaz, systém B.O.A. je prezentovaný jako systém pro poziční obchodování. Znamená to tedy, že je nevhodný pro intradenní obchodování, například v kombinaci s RSI? Má tu někdo z vás zkušenosti s používáním téhle kombinace pro intradenní trading? Zatím tohle zkouším na Forexu a mám z toho vcelku dobrý pocit.

Díky všem

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Zdravím všechny,
nejprve radši upozorním, že jsem úplný začátečník prozatím načerpávající všechny dostupné informace, za které určitě chci poděkovat takovým průkopníkům jako jsou Petr a Tomáš. Ale nejvíc mě právě uchvátil jendoduchý princip 2 až 3 klouz. prům. v kombinaci s Volume. Zajímalo by mě, jestli tento způsob provozuje někdo v reálu v ID obchodování a popříp. bych si vyměnil info. Moc info jsem zde nenašel. Začal jsem s back testem pár dní nazpět-zkusil jsem všechny vstupy na MA 5,20. Obrovské množství ztrát. vstupů, ale při pár dnech kupodivu v zisku. Pak jsem se snažil odfiltrovat co nejvíc chop, protože v tom nejvíc ztrácím. Z E-mini kurzu jsem si odnesl první velký podnět, obchodovat v začátku dne, ten jsem si ještě zkrátil do 17h-větší trendy. Projel jsem nazpět 157 obchodních dní ER2, abych si ověřil trendy v čase - 15:35 až 17:00. 15% dní má trend jedním směrem. 43% dní má volatilitu v tomto čase 8 až >15 bodů, 27% dní má volatilitu 6-8 bodů... tzn. 70% dní je v rozsahu 6 až >15 bodů. Budu vděčný za jakékoli rady, i třeba takové, že jsem na špatné cestě, jestli to má někdo vyzkoušeno.
Renda K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...