Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní systém B.O.A.


petr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Vlastas, u Refca obchoduji druhým rokem a když spadne platforma nikdo mě obratem neupozorňuje, různé reporty důležité zprávy nedostávám, jen to co je na "research.refco.com", komise podle počtu obchodů snižují jen u Globexu, broker na mé otázky(E-mail) odpovídá ano, ne. Napřiklad na dotaz co se děje s Refcem a že mě vůbec neinformaoval mi odepsal:" s tim Refcem pisou jenom blbosti". Zajímavé vysvětlení že? Jaké vysvětlení jsi dostal ty? Tak jsem z toho tvého "docela spokojený" docela překvapený. Máme stejného (česky hovořícího) brokera??? Velmi silně proto uvažuji o změně.
Dobrý večer přeje Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to travič:
Zdravím Peťo,
pravda je taková, že jsemu Refca přestal obchodovat elektroniku, protože jsem byl velmi zklamaný s plnění vstupních a výstupních příkazů a i ta jejich platforma Xpress teda nic moc (elektroniku v současné době obchoduji za 5.50 RT přes platformu Strategy Runner u Global Futures (a zatím velká spokojenost)... Před tím jsem u Refca měl třeba skluz i 6 pt na miniDJ, což na elektronice v hlavním obchodním čase je strašný... A pit obchoduji u Refca teprve 2měsíce, a tak nemůžu moc porovnávat, jelikož jsem je ještě nesetkal s jiným brokerem... Nicméně platforma nepadá, on-line servis mi dělá jejich největší zprostředkovatel (a mluví česky) a zatím si na něho nemůžu moc stěžovat... (pravidelně mně informuje o důležitých reportech, některé překládá i do češtiny, je on-line na Skype a tak v případě potřeby mi může vyřešit "problém"... Pokud by jsi měl tip na někoho lepšího, sem s tím....

Hlavně v oblasti marginu (jsem ID obchodník a ve většině případů nedržím pozice přes noc a na žádost, zda by nebylo možné snížit margin na 60% initial (pouze v případě, že nebudu držet pozice přes noc).... bohužel mně poslali do háje...:))

Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Mecini,
doplnim, ze je vhodne pri obchodovani EMA vstupovat do trhu pouze pri krizeni tri EMA, napr. s nastavenim 6, 13, 26 nebo 9, 18, 36 apod. Tyto vstupy jsou vhodnejsi pro trend-folowingove strategie vystupu. Pouzijte filtr pri vstupu, kdy last price musi byt v urcite maximalni vzdalenosti od EMA [napr. hodnota ATR nebo jeji nasobek]. Stejne tak muzete pouzit volatilnejsi nastaveni SSTO nebo RSI a nevstupovat, kdyz je oscilator jiz v prekoupene / preprodane oblasti.

Preji Vam mnoho uspechu!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím
přečetl jsem si zběžně popis systému BOA a není mi jasná jedna věc,
do pozic se vstupuje po překročení 4 a 9 denního průměru,
je ale jesné že pokud cena překročí 9-denní průměr tak překročí i čtyřdení, nechápu proč je tedy ten 4denní
vůbec zmiňován. Nebo má nějaký jiný mě nejasný význam?
Díky za vysvětlení začátečníkovi
posum

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj všichni.

Rád bych vyzkoušel možnost account managementu s B.O.A., která je na finančníkovi nabízena. Bohužel nemám potřebných $10 000. Pokud je zde tedy někdo s podobnou situací, rád bych se dohodl na spolupráci.


Zároveň by mě zajímalo, jestli je nabídka na account managing s B.O.A. za $40 RT časově omezena.


marvalik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
prepacte ale nejako som nepochopil jedinecnost a uspenost systemu B.O.A
mohol by mi niekto vysvetlit v com spociva jeho tajomstvo? ja ked sa pozriem na tu tabulku k clanku
vidim toto:

od 06/25/2003
do 01/03/2006 (2 roky a 6 mesiacov)
zarobil tento zazrak 32K USD (podal mna to nie je nic moc)

priemerny rocny plat stredoskolsky vzedalaneho americana je 25K USD (62,5K USD za dva a pol roka)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dow Jones,

obávám se, že jste trochu mylně pochopil účel článku. BOA není prezentovaný jako zázračný systém, ale jako jasná ukázka toho, jak i něco tak jednoduchého a banálního jako jsou 3 klouzavé průměry může vydělávat peníze. Samozřejmě, pokud vlastníte systém, který bez jakéhokoliv position-sizingu dokáže vydělat více jak 32K USD za 2,5 let, nebo ještě lépe alespoň těch 62,5K aby to bylo na úrovni ročního platu průměrného američana, pak je to jen a jen výhoda pro Vás a přeji Vám s takovým systémem mnoho úspěchů!

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DJ,
B.O.A. není ničím jedinečný. Je to konkrétní příklad mechanického obchodního systému postaveného na třech klouzavých průměrech.
Srovnání výkonnosti mechanického obchodního systému s platem moc nechápu. Samozřejmě že 25 000 dolarů není moc peněz, ale
a) je to na jeden kontrakt. Podle toho kolik máte financí vám podobné systémy jedou několik kontraktů najednou a rázem už to není 25K ale třeba 250K
b) samozřejmě výkonnost může být větší – zejména pokud se o své finance aktivně staráte – tj. jste například aktivní spekulant. Nicméně podobný mechanický systém vám může peníze zhodnotit (nebo také pochopitelně ztratit) s tím, že svůj čas můžete plně investovat jiným směrem.
c) zkuste si sám postavit svůj plně automatický obchodní systém a uvidíte, zda-li je zhodnocení 25K hodně nebo málo :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Není třeba hledat žádný zázrak, je jasné že jde pouze o jeden kontrakt..Předpokládám, že zmiňovaný obchodník obchoduje kontraktů mnohem více, potom samozřejmě jde o zcela jiné číslo..Systém jsem nezkoušel, ale zhruba 900 dolarů měsíčně na jeden kontrakt se mi zdá solidní.Pokud to pojede zminovaný obchodník jen v deseti kontraktech už se začíná jednat o zcela jiné číslo.. ;)

s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja som BOA ako zazracny system vobec nechapal len som chcel naznacit
ze ked sa zacnem zivit vdaka akciam, komoditam, ci forexu ocakavam od toho
ze dosiahnem podsatne lepsiu zivotnu uroven ako ked budem pracovat ako vypravca vlaku.

nechcem nijako urazat system BOA ani jeho stvoritela ale hovorim ze v USA sa da zarobit podsatne
jednoduchsie a podsatne viac ako s tymto a netreba byt B.Gatesom staci mat strednu skolu a normalne pracovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DJ,
v tom je ten rozdíl – mechanický obchodní systém hodnotí peníze bez, toho, aniž byste musel normálně pracovat. Prostě někam vložíte peníze a už nic neřešíte. Je to něco jiného, než se živit akciemi a komoditami.
A jak zde bylo řečeno – výsledky jsou na jeden kontrakt. Pokud do podobného systému vložíte více prostředků a ten vám bude obchodovat více kontraktů s postupným přidáváním kontraktů, tak se to už s platem výpravčího moc srovnávat nedá :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...