Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdar,

ja poznam dvoch ludi, ktori obchoduju aj cez GCI, jedinym dovodom je ale len to, ze GCI operuje z Karibiku a domace danove uradyzakaznikov sa teda o tom nikdy nedozvedia :D - ak clovek neurobi nejake chyby.

Nejedna sa totiz o US Brokera, ale sedia v Belize, ich materska spolocnost na BVI. Ziadna garancia penazi a pod. teda neexistuje. Sice pisu ze su registrovany u IFSC na Britisch Virgin Islands, ale ked na IFSC zavolas, tak ti povedia, ze o nich nic nevedia. Dalsia otazka je ich poistka (www.gcitrading.com/insurance_cert.htm), ktora je asi tiez len svedskou postovou schrankou.

Prakticke obchodovanie sice funguje, hoci napriklad overnight poplatky za drzane pozicie su omnoho vyssie ako je normal (td) a sem tam maju aj technicke problemy (td) + v indexoch niekedy problemy s taxovanim spravnych cien (td)

Spready tiez nie velmi dobre, napr. taky gbp/usd alebo usd/chf 5 pips je privela, inde je normal 2 max.3 pipsy, takze nevidim dovod otvarat tam konto. Ak vidis vyhodu v tom, ze cez jedno konto mozes robit aj fx aj napr. indexy ci komodity (v tomto pripade CFDs), tak alternativa je napr. CMC (www.cmcmarkets.co.uk/eng/cfd/home.jsp)

Tolko v skratke :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar,

ja poznam dvoch ludi, ktori obchoduju aj cez GCI, jedinym dovodom je ale len to, ze GCI operuje z Karibiku a domace danove uradyzakaznikov sa teda o tom nikdy nedozvedia :D - ak clovek neurobi nejake chyby. Nejedna sa totiz o US Brokera, ale sedia v Belize, ich materska spolocnost na BVI. Ziadna garancia penazi a pod. teda neexistuje. Sice pisu ze su registrovany u IFSC na Britisch Virgin Islands, ale ked na IFSC zavolas, tak ti povedia, ze o nich nic nevedia. Dalsia otazka je ich poistka (www.gcitrading.com/insurance_cert.htm), ktora je asi tiez len svedskou postovou schrankou.

Prakticke obchodovanie sice funguje, hoci napriklad overnight poplatky za drzane pozicie su omnoho vyssie ako je normal (td) a sem tam maju aj technicke problemy (td) + v indexoch niekedy problemy s taxovanim spravnych cien (td)

Spready tiez nie velmi dobre, napr. taky gbp/usd alebo usd/chf 5 pips je privela, inde je normal 2 max.3 pipsy, takze nevidim dovod otvarat tam konto. Ak vidis vyhodu v tom, ze cez jedno konto mozes robit aj fx aj napr. indexy ci komodity (v tomto pripade CFDs), tak alternativa je napr. CMC (www.cmcmarkets.co.uk/eng/cfd/home.jsp)

Tolko v skratke :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc dekuji za příspěvek, zkusím se podívat na ty linky. Mam relativne dobry system, jdou mi cist grafy, ale nevyznam se v softwarech. Proto se mi libilo, ze muzu stejnym zpusobem obchodovat i kom. a indexy. To co pises me trochu odrazuje.
Nevi nekdo kdo obchoduje ceskou korunu, treba i s mirne nevyhodnym spreadem ?
Diky za vse
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejak jsem se prepocital ve streadu, oboje je pro mne velmi zajimave. ( spletl jsem si 25 s 250 ). A kdyz se jeste podivas u oandy na grafy spreadu, o weekendu stoupaji na 100. To ale proti mejm nasmlouvanejm konstantnim 128 je ale furt malo :-))
Necekal jsem, ze tu jsou lidi tak ochoitny pomoct. ( Teda konkretne Ty )

D I K Y

Link to comment
Sdílet pomocí služby

akcizur Napsal:
-------------------------------------------------------
> Diky moc za tip, 250 je trochu moc, zatim mam u
> citca neco jako 128 nasmlouvane. Ale stejne dekuji
> . :-))


Samozrejme je 128 lepsie ako 250 (tu) . Pre upresnenie este: "250" pri taxovani na 4 desatinne miesta, ako u Oandy. Pri taxovani na 3 miesta by to bol spread len "25" :D

Btw. a kde je to "u citca" :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ted jsem trochu v presu, Citco zalozil muj kamarad a neni to online broker, takze kdyz jsem psal o nasmlouvanych 128 proti 250. myslel jsem. ze ho chvalim, ale ted uz to tak nevypada. Kazdopadne na startu ( cca pred rokem ) meho obchodovani mi nabidl bezkonkurence nejlepsi podminky a servis oproti jinym ceskym brokerum.
T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Gci financial su rafinovani podvodnici
manupuluju trh a obchoduju proti klientovi
v reale ak ste v zisku obchod neuzatvorite.
skusal som cez nich komodity po 5 obchode mi bolo jasne co robia ze je to podvod.
nasiel som aj nezavysly rejting kde to porvrdzuju ludia co cez nich obchodovali.
Je tam hodnotenie asi 1000 obchodnikov z celeho sveta.

Koho zaujima viac prosim kontaktujte ma na icq 257-246-***

O inom
Najvesti rejting celkovo medzi obchodujucimi tradermi ziskala jedna firma,ktora je skratka naj
1.5 pips spread euro/us$ a dalsie veci bez minima uctu ju robia bezkonkurencnou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Ahoj RRR, prosím o podrobnějsí info, poprípade odkaz na zminovany rating, zatím jsem nic takovéo nepozoroval. stále se mi líbí, že mohu obchodovat mini kontrqakty a jejich spready nejsou nej a vsímám si jeste dalsích vec, ktere se mi nezdaji. Rád bych se s vámi pobavil o tomto brokerovi vice. Prosim ozvete se mi.
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...