Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny. Mam u GCI live ucet a rozdil mezi demo a live je propastny. Vyrizovani objednavek stopky limity na live vse s velkym spozdenim a vzdy za tu nejhorsi moznou cenu. Nebyl problem cekat na vyrizeni 5 minut a cena mi je davana podle nalady kohosi. Priklad: byl jsem v dlouhe pozici stop limit jsem mel na cene 98.50 cena se dostala na 98.60 prikaz byl odeslan pak se otocila spadla na 98.10 a ja dostal cenu 97.90 vse trvalo cca 5-6 minut. To same u vstupu do pozice. Chci vstoupit do pozice na 98.10 exekuuje se muj prikaz cca po 3 minutach je aktualni cena na 98.20 a ja vstupuji na 98.40 takze jsem minus 24€ po vstupu do obchodu. Ze by nejaky tajny spread o kterem nikde nepisou??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peca.gt: to je snad logicke, kdyz SL je ve skutecnosti STP prikaz, ktery se meni na market (MKT) po dosazeni nabizene ceny (u FX) nebo zobchodovani nejakeho kontraktu na dane cene (komodity)... - zalezi kde je postavena dalsi nejblizsi nabidka, ktera muze byt s Vasim MKT sparovana... Nevim ze by nekdo tvrdil, ze ztrata je zcela limitovana nastavenym SL...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DKoudela. SL zadávám samozřejmě ještě před otevřením obchodu.
PaJaSoft: na co tam tedy ten SL je? Uvedu příklad z praxe :) Nakoupeno zlato za 862,65, SL nastaven na 855,65, cena roste např. na 879,65...vypnete počítač, připojíte se za 2hodiny, aktuální cena je 857,65 a SL byl přeskočen. Je tam malý háček v jedné věci, když se nedá prodat přesně za 855,65 tak se systém zeptá, zda prodat např. za 855,45, když do pár sekund neodpovíte, je to jako zamítnutí. Doufám, že jsem to napsal srozumitelně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...