Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

Zdravim pokial mozem zasiahnut do debaty vidim ze mate problem s GCI s otvaranim a uzatvaranim maertketu...funguje to v skratke asi nasledovne...kto obchoduje komodity musi pocitat niekedy s dlhym cakanim je to zapricinene malou likviditou trhu..pri forexe markety otvaraju a zatvaraju sa da povedat ze bez sebemensej odychylky je to z dovodu ze forex je proste viac obchodovany ako komodity a tak musite cakat na protiobjednavku,,.tiez som zo zaciatku robil komodity kde ma zaujalo kym som este bol len na deme ze sa tam da za chvilu zarobit neuveritelne mnozstvo penazi...kludne aj miliony za den,,,lenze po prechode na live kazdy zisti ze komodity niesu to co na deme...a je to normalne treba si precitat aj podmienky a rozdiely pri demo a live obchdovani...jednoducho je to likviditou trhu..nic ine...kto chce obchodovat komodity musi pocitat s tym ze ID obchody pojde len velmi tazko...komodity su len na dlhe pozicie...mesiace a podobne nie na par minutovy obchod...pekny zvysok dna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

WWWTrader, to co píšete není pravda. Komodity jsou běžně obrovsky likvidní a třeba u ID obchodování futures na akciové indexy je plnění naprosto okamžité. Ale samozřejmě musíte obchodovat přímo přes komoditní brokery a nikoliv přes firmy, které komodity vůbec neobchodují jako je GCI a lidé u nich obchodují CFDs. Tam je likvidita pravděpodobně malá, ale rozhodně to nejsou komodity - tj. futures, kterým je především věnován tento web.
Tj. je dobré si nejprve ujastnit rozdíly mezi CFDs, komoditami a třeba forexem, důvody proč je někde vysoká lividita a jinde malá a potom se pustit do nějakých závěrů.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Reakce na příspěvek Peta Bi - nováček v diskusi.
Můj kolega trader obchodující na GCI se 8.7. dostal ke stejné zkušenosti. Bolo mu odčerpáno bez jeho vědomí zhruba
necelých dvakrát tolik jako Vám. Uvádím to jako zkušenost pro ostatní. Absolvoval jsem všechny semináře pro vstup do GCI, ale v poslední chvili jsem se rozhodl jinak.
Frantisek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery (strašlivé slovo - vzbuzuje spíš představu kamionu na dálnici).

Ale k tématu - obchodoval jsem intradenně, takže jsem nedržel pozici ani přes noc natož přes LTD. Mám podezření, že k této situaci došlo proto, že broker dával špatnou kotaci (data) do obchodní platformy. To ho ovšem neopravňuje k tomu, aby manipuloval bez mého vědomí s mým účtem.

Bohužel s tím souvisí odpověď na předchozí příspěvek - "jak to dopadlo ?". Zatím mi nikdo neodpověděl ani z GCI Financial, ani ze společnosti, která je tady prezentuje a co mne trochu udivilo, ani z ČNB. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdy už si ale konečně uvědomíte že i když je broker přímo na wallstreet tak Vám je to houby platný? Kolik já znám lidí co obchodovalio před IB na které tu jen pějí jiní chválu, a v případě jakékoliv reklamace jim bylo sděleno strohé stanovisko ze strany brokera jako uzavřená věc s tím že se můžeš soudit pokud s tím nesouhlasíš. Pokud si mylíš že u IB se ti nemůže stát něco podobného, je třeba trochu otevřít oči. Tím GCI nemlouvám za to co se ti stalo, jen to hce trochu soudnosti (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím že asi ještě nikdo neřešil žádnej problém. I broker v americe ví že tě může odpákovat, protože ví že sotva přideš k soudu z ČR. Konkrétně můj kamarád řešlt u IB zmizení 2000 US, bylo mu zděleno že došlo k chybě,ale že mu to nevrátí, že bude obchodvat bez poplatků do té výše, samozřejmě měl komise neustále, psal tam bylo mu sděleno že se může klidně soudit. Pokud má broker vracet nějaké love z 99% tě odpálkuje s tím že se můžeš soudit a je fuk kde sídlí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dkoudela,
no tak z CR soudu ma tak akorat legraci. na nej plati jen US soudy ci NFA a spol. bylo by potreba rict, jak se ztratili. protoze ve vetsine pripadu na to pamatuje ta smlouva co si u brokera podepsal. to ze ji nikdo necte je chyba lidi. pokud mu pisemne uznali chybu a meli kompenzovat vracenim v komisich, tak na ne mel podat zalobu a nahlasit to na NFA. neudelal to (na to oni spolehaji), tak se holt nemuze divit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

GCI je absolutne neregulovany teda urcite nie oficialnymi organizaciami s reputaciou. Urad co ich kontroluje INTERNATIONAL FINANCIAL SERVICES COMMISSION sídli v Belize.....ak sa niekomu pri tomto nezapne alarm tak neviem. Druha vec je ze su dealing desk to by nebol taky problem pri regulovanej firme ale le pri neregulovanej to je divoky zapad, hlavne pocas pohybu v spreadoch a obchodovani v špičke.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...