Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, tak mam parádní zkušenost s GCI. Byly zde dotazy, zda někdo vydělal. Ano, já jsem vydělal. Nekprve jsem první dva týdny postupně ztrácel z 2000$ až na 500$. Pak jsem vymyslel funkční způsob obchodování na GCI a yl hodně profitní. 2000$ denně nebyl problém. Co se ale nestalo? Další den najednou při vstupu do pozice za MARKET žádná exekuce a stalo se přesně to co tu píšete. Vše za nejhorší možnou cenu přes všechny příkazy. Bylo mi sděleno, že bylo na mém účtu zjištěno scalpování trhů a že to není v souladu s jejich politikou a tak budu mít omezen účet a že jediná šance je že můj účet budou monitorovat a pokud budu dále obchodovat normálně a né skalpovat, že mě znovu vrátí do automatizovaného systému. Obrátil jsem se proto na firmu z ČR A...s která se podivil a přislíbila mi řešení s GCi a že samotné firmě se toto jednání od GCI nelíbí. Nicméně mi bylo sděleno, že tento měsíc jim volal klient, který také scallpoval a vydělal za den mraky tisíc dolarů a peníze mu ještě ten večer GCI zabavila.... Přitom nikde nepíší, že se scalpovat nesmí. Vidím v tom pouze jedno, že Ti dobří objevili systém, kterým spekuluje samotné GCI a tudíž jim bereme zisky od klientů, kteří to neprokoukli a proto takové vyřazují znevýhodněním...
Jakmile budu znát řešení události, jistě to sem napíši.
Ještě chci říci, že jsem si nechal poslat 3000$ od GCI co jsem vydělal a skutečně je poslali. Sice na jiný účet než jsem požadoval (na původní ze kterého sjsem peníze zasílal jim) což byl paypal a stálo mě to 3% ale peníze paypal přijal, takže aspoň v něčem jsem měl jistotu, že jsem neprodělal. Nyní mohu obchodovat na dlouhé strategie abych přebyl jejich nevýhodné ceny, což se také dá a s účtem kde už obchodujete za vydělané peníze je to psyhologicky o mnoho snadnější...
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Jezinka:

Možná by nebylo na škodu, pro poučení ostatních, uvést alespoň rámcově, jak dlouho jsi byl v pozici, případně nějajé indicie, ze kterých by bylo/nebylo patrné zda se o scapl jednalo nebo nikoliv. Ono totíž ještě nikdo nenapsal co scalping už je a co ještě není. Každu broker si to může vysvětlovat jinak. Docela by mne to zajímalo (myslím, že ne jenom mě).
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Operátor na chatu mi toto také nedokázal vysvětlit ale pochpil jsem že tím myslí veliké množství obchodů které jsou jen pár vteřin. Já jsem jenl na 10 lotech a držel jsem vždy jeden megacuk, jakmile byl pohyb do protipocize, okamzite jsem odešel přes SL jeden mikrotik pod mou pozici. Poměr ztráta zisk byl 1:9 a za 1,5 hodiny jsem vydělal 2000$, to mi stačilo, pak jsem neobchodoval. Za den (1,5 hodiny) jsem udělal třeba 50 obchodů....
Skalping je super věc, jen mě štve že se jí brokeři brání...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Normální brokeři se žádné strategii nebrání. Ale je logický, že pokud člověk obchoduje u podobných firem a vydělává = tj. odebírá jim jejich profit, tak vás ta firma odstřihne. Podobných příběhů už jsme slyšeli mraky ale bohužel nikdo jim nevěří, dokud se sami nepřesvědčí.
Řešení je nechodit k podobným firmám a nejlépe obchodovat v stardandním prostředí přes burzu (tj. nikoliv přes marketmakery tohoto typu), kdy brokeři žijí z komisí a je jim zcela jedno co dělají jejich klienti.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petr:
Tohle naprosto chápu jenže jestliže se necháte chytit dříve, než zjistíte o čem to je, pak už není jiná možnost, než najít způsob, jak jim nic nedát zadarmo a o to se nyní snažím. Své jsem získal zpět a teď už jen chci obchodovat abych o této firmě mohl získat co nejvíce informací z jejich chování, z jejich tvrzení, záruk atpod...
Prodělat už nemohum peníze jsem si převedl pryč, takže už mohu jen nasbírat zkušenosti a nebo vydělat. Ale když už jste se Petře zapojil do diskuze, co tedy obecbě se dá považovat za scalping a co už ne? Slyšel jsem že právě GCI považovalo za scalping u nějakého klienta, protože hodně vydělal i obchody trvající 10 minut... To už mi ale přijde absurdní, tak jaký je váě názor, kde je ona pomyslná hranice v počtu obchodů a v délce obchodů během jednoho dne?
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jezinka,

pomyslná hranice neexistuje. Scalpeři vstupují do obchodu na pár vteřin pro několik ticků s desítkami až stovkami kontraktů. Neni pro ně problém denně provést desítky obchodů. Pokud budeš obchodovat přímo přes brokera a vydělávat, nikoho to nebude zajímat. Pokud přes firmy podobné GCI, samozřejmě narazíš. Ale je to jako by se hrách na stěnu házel, pořád a pořád se najdou další obchodníci, kteří to musí vyzkoušet na vlastní kůži.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Danek

Richarde, ono to není o mě, že bych něco musel zkusit. Já jsem neznal nic jiného než GCI a finančníka jsem neznal. Kdybych se rozhodoval dnes s vědomostma co mám, těžko bych tak zvolil, ale pro mě to v té době byla jediná volba. Chápu, že jsem teď někde, kde to není v pořádku, ale přece jim tam ty prachy nenecham ne?
Ale diky za objasnění scalpingu. Mam pocit, že scalping je vysoce profitailní...
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko

ano mohu a z vícero stran, standartní velikost lotu na fiorexu je 100 000 USD, neexistují žádné mini či mikro kontrakty, nebo si myslí někdo že banky obchodují mini loty? Ty jsou specifické pro tvůrce trhů market markery, kteří tvoří protistranu pro naše obchody. Takže kdokoli kdo nabízí možnost obchodovat mini či mikro loty je tvůrce trhu. A za druhé OANDA CMS a i další to sami přiznali, rozesílali maily svým klientům kde psali že jsou proti stranou atd, že je jen na nich jakou jim dají cenu atd, když to shrnu, pokud nejede klasické futures, tak téměř na 100% obchodujete s market markerem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechť ten kdo obral GCI o 2000USD denně at to zkusí u OANDY nebo CMS, jsem přesvědčem o stejných krocích z jejich strany, prostě když dlouhodobě a hodně obíráš brokera zakáže ti přes něj obchodovat. To je fakt, který potvrzuje jak zkušenost tradera s GCI tak i Joe Rosse, který to samý taky tvrdí o tvůrcích trhu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Dkoukela:
Co myslíš, že GCI udělá, když se mi podaří přes to omezení ho obrat? Sice asi ne už takovou dardou ale i tak? Třeba nějakej tisic za měsic? Jsem zvšdavej až pozice co mam otevřenou bude v profitu, čekám totiž růst. Každopádně, pokud GCI mi neuzavře pozici v zisku během chvilky a nechá to spadnou do ztráty i za několik minut, tak to pak budu řešit dál. Teď už jsem jim napsal mail a řešim to s jejich českým partnerem.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...