Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

Dkoukela
S&P500 protože vše ostaní než jsem našel strategii jsem ztrácel.. Hlavně ROPA a pak EURO, vlastně nic jiného jsem nedělal. Měl jsem vymyšlenou strategii na minimálně 2000 denně a fungovala, než mi to zatrhli. Je nějaká možnost s tebou popovídat na jiném komunikačním kanále?
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přátelé, tak mám opět nové informace. U GCI se nesmí jen scalpovat. Ptal jsem se jako nezávyslej předem jako že u nich nemám účet co smím a co nesmím a upozornili mě na scalpování. Pakliže není scalp, nevadí jim když klient vydělává. Jakmile scalpuje, tak dostane omezení účtu, ale pakliže projeví známky obchodování bez scalpu, opět mu bude omezení zrušeno. Sám mám nyní účet omezen, tak uvidíme jak to dopadne:-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé, jak jsem slíbil, tak také činím. Píši vám jak to dopadlo. GCI mi na mail z minulého týdne neodpověděla. Se zastoupením v ČR jsem hovořil, ale je to také těžkopádné. Dnes jsem zkusil znovu na chat a promluvit si s nima a sice rozhovor trval více jak 3 hodiny ale nakonec rozhodli, že mi dají šanci a jsem opět v automatizovaném systému:-) Jen nesmím scalpovat, jinak opět o to přijdu. Takže pokud je někdo u GCI, pozor na scalping, jinak jim nevadí i velké zisky, ale nesmí to být scalp. Mnoho lotů bez taktiky a obchody na pár vteřin ve velkém.

Přeji příjemný večer Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také mám novinku. ČNB mi po měsíci (necelém) odpověděla v tomto duchu:
ČNB ... sděluje, že podnikání on‑line obchodníka s deriváty GCI nepodléhá jejímu dohledu a neřídí se právními předpisy platnými v ČR ... ČNB by se mohla Vaším podnětem dále zabývat jen v případě, pokud Vám otevření účtu u CGI doporučil nebo zprostředkoval subjekt, který podle § 135 zákona o podnikání na kapitálovém trhu podléhá dohledu ČNB ... ČNB doporučuje obrátit se o pomoc na International Financial Services Commission v Belize, jejímuž dohledu podléhá GCI.

Jak se všude píše - rozhodnutí obchodovat je je odpovědností každého jednotlivce. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DKoudela:

Zdravim. S GCI nemam primou zkusenost, ale pokud nejsou schopni na primy dotaz dat konkretni odpoved co pro ne predstavuje scalp, pak by to ve me asi prilis serioznosti nebudilo, ale budiz :-) Obecne se da rict, ze scalp je obchod otevreny v radu vterin, spekuluje se obvykle na ca 0
Co se tyce market makeru, tak je moznost scalpingu vyloucena z principu jejich existence a zajisteni jejich likvidity, a protistrany k traderum. Takze mi prijde nekoncici debata nebo ocernovani market makeru ohledne scalpingu zcela mimo a zbytecna. Pouze nekteri se nechteji poucit :-) Jestli chce nekdo scalpovat, pak ma moznost → ECN broker, pokud se o to nekdo snazi u market makera, pak jde hlavou proti zdi.

Fajn den a at se dari !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahoj,
četl jsem toto vlákno, může mi tu někdo poradit, kde se dá začít s cca. 1000US začít online na forexu? Slyšel jsem zde, že GCI je podvod co CMI a Oanda tam jo? Zajímal by mě kontakt na firmu co uvaděl RRR USD/GPB jsou pro mě zajímavé volatilitou.
Díky za info předem všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...