Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI Financial Ltd


akcizur

Doporučené příspěvky

kde je teda pravda o GCI ?

izijan tvrdi, ze pozna ludi, ktori cez GCI obchoduju a TraderRRR, ze su to podvodnici, lebo neuzavru ziskovu poziciu pre klienta.

Produkt, ktory GCI ponuka je pre mna velmi zaujimavy - obchodovat meny, indexy, komodity a akcie z jedneho uctu formou forexu (mna zaujimaju hlavne akcie). Prezrel som si stranky brokerov ako Forex.com, CMS,Man Financial, FXCM,Easy Forex, SaxoBank,GFT,FXDD,GFS,ACM,CMC a spustu dalsich a nikde som podobny produkt nenasiel. Viete niekto o niecom takom? Uz mam z toho prehladavania totalny chaos.

Bud som zle hladal, alebo GCI ho ponuka ako jedina prave preto, aby prilakala klientov a potom ich osklbala ?
Preco potom uznavane web-stranky o forexe typu Forex Street www.fxstreet.com prezentuju a propaguju GCI medzi (aj vami) ospevovanymi brokermi typu CMS, MG, Saxobank ako bezproblemoveho brokera ?

KDE JE PRAVDA ?
Kto vie, nech odpovie. Napr. administrator

Peter z Martina

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj, v komoditach jsem teprve na zacatku, procetl jsem zatim jen jendou manual a ted nejak nevim kam dal, abych neztracel cas skakanim na nesouvisle informace. Muze mi nekdo poradit, kterym smerem se ubirat? Dale bych chtel pozadat o profesionalni nazor na Colosseum, nevim kde jinde zacit, aa tohle se mi zda byt dobra volba, diky Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim MichalD,
záleží na tom jakou, službu si od nich vezmeš. Jsem u nich víc jak rok, mám službu MAX a jsem docela málo spokojen, hlavně poplatky jsou hrůza. Platim 30 USD za RT (platil jsem 60), ale dělají pro mne všechny potřebné trhy, je tam nějaká podpora ve fundamentálních zprávách. Hlavně se nenech přesvědčit na službu asistent, kde mě jejich rady a tato zkušenost přišly na 10 kapříků, ale v USD :-)). Na e-trhy pujdu určitě do IB přes Tomáše. Nevím, zvaž to, dnes bych asi vybíral někoho jiného.
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pepeka

zdravim Peter s Martina,

k tomu GCI , vsimni si ze nikde neuvadzaju volume to aby ich nikto neskontroloval.

Je pravda ze su tvorcami trhu trhu, ktorym manipuluju a strata klienta je ich zisk
nie je to len moja skusenost ale aj dalsich traderov v pripade zaujmu ti dam k dispozicii
link na hodnotenie kde gci dostalo 1/10.

Ja mam momentalne brokera ktory ma hodnotenie 8/10 - 10/10 a som s nim maximalne
spokojny spread 1.5-2 pis pri eur/us$ a pod. no hlavne je serioznny a doveryhodny.

Chcem varovat novych traderov pozor na GCI tam je ziskovy na deme kazdy
no realita vas kruto ovali po hlave.
Gci nie su nikde evidovani ani v belize v registri firiem, belize su nezavisle panenske ostrovy
gci nepatri ani pod usa ani pod britaniu - proste idealne pre takuto firmu.

Je mi luto tych, ktori im sadnu na lep kto tam vlozi peniaze moze ich rovno vyhodit z okna.
Margin je nizky preto, ze oni margin nepotrebuju, maju istotu ze vas oberu.

Ked Vas zaujimaju este dalsie podrobnosti mozete ma kontaktovat e-mailom mam verejny.
icq nepisem, lebo Peter by sa zrejme hneval

Momentalne co mam na forexe je real aj demo ucet sucasne co sa mi paci
a este k tomu 5 dolarov zadarmo.
Tohoto brokera som objavil minuly rok v novembri ked som nasiel hodnotenia brokerov.

Traderi pametajte nie sme tak bohaty aby sme si mohli dovolit kupovat lacne veci.
Momentalne viem aj o dalsich spolocnostiach ktore nehraju fair-play no nerobia to tak okato ako GCI.
Gci nie su regulovany nikim, a robia si co chcu

Rad sa podelim o prakticke skusenosti dalsie prosim ozvite sa mi na mejl









Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
Mam jen malo casu tak jen zkratka.
Obchoduji na GCI real mini forex, to je s indexama a 3 komoditama asi 4 mesice.
Jsem asi 13 000 USD v minusu a jsem cim dal tim vic na tuto firmu nasr ... . Duvody jsou bezne, z nejvetsich snad neexecuovane limit ordry, lzi a zpusob komunikace online help, neodpovidaji vubec nebo s 5 dennim zpozdenim na vase stiznosti mailem, odmitaji se identifikovat cislem nebo jmenem, pri rychlych pohybech trhu vam v nejnapjatejsi chvili nabidne on line broker cenu ktera se lisi od market ceny i o vice nez 70 uds atd, pokud reklamujete evidenti odlisnost a prukaznou chybu jejich brokera prestavaji komunikovat vubec.
Prosim vyse uvedene prispevatele aby byli vice konkretni a to jak v problemech s GCI tak i v doporucenich na jine brokery. Domnivam se, ze kazdy z nas rozlisi, kdy si sem napise broker sam a kdy ho chvali spokojeny trader.
Je opravdu na case od teto firmy odejit. Ale stale postradam konkurenta na minikontrakty zlata, stribra, ropy, indexu a men pri marginech 50 USD.
S pozdravem
Tomas

P.S. Velkou pochvalu vyslovuji autorum tohoto webu.
Cerpam z nej pomerne dost.
Tomas
akcizur@atlas.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Tak vám hrozně děkuji za rady opravdu sem rád že sem dnes náhodou zabrousil sem. Zítra sem si chtěl jít vybrat peníze a zapojit se tak do programu GCI standard forex víte už od začátku sem měl pochybnosti, a tohle to nadevše potvrzuje. Mohu se tímto zeptat nevíte někdo jestli ten certifikát je platný nebo co mám tedy dělat když chci obchodovat sam doma v pohodlíčku v rozsahu třeba 5min. Může se vůbec obyčejný člověk dostat na burzu? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neviem o aký certifikát ide , ale iste je platný. Pochybujem však, žeby Ti to pomohlo pri obchodovaní.
"Může se vůbec obyčejný člověk dostat na burzu?" Ak je tu niekto s tromi ušami nech sa ohlási.
Ak chceš obchodovať v rozsahu 5 min denne, to neviem. Iste sú aj takí...
Pdľa mňa na tomto serveri boli takéto veci aspoň desať krát. Prečítaj si manuál a diskusie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jsem začátečník a program GCI je pro mě čitelný.
Vyhovuje mi, že pracuji "bez poplatků" a moje ztráta je definovatelná.Neumím , prodělám.

Můj systém je založený na jednoduché matematice, že pohyb komodity v tick je větší, než mají rozpětí sell-buy.

Tzn., že když otevřu pozici a hedgnu jí, tak vždy vydělám, někdy méně , někdy více.
V páru je 1 pozice z 90% vždy zisková.Je fakt , že je k tomu důležitý posouvaný stop-loss . Bez něj to nefunguje.

Má někdo zkušenosti, jestli GCI plní závazky ze smlouvy a v pohodě převádí vydělané peníze na účet ?
Zažil to někdo, nebo všichni jen prodělali ?
Zajímá mě info od někoho, kdo s nimi opravdu obchoduje a ne známý s nimi má tuto zkušenost atp.

Díky Czert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: pepeka, akcizur, Czert

Zdravím všechny,

protože jsem před časem váhal, jestli nezkusit GCI, chci se podělit o své zkušenosti:

Obchoduji na Forexu, a z tohoto pohledu jsem se také rozhodoval, ale zaujaly mne též možnosti různých CFD, které nabízí GCI. Zkoušel jsem dema několika firem, včetně GCI. Při konečném rozhodování mě nejvíce ovlivnilo toto:

1) sídlo firmy:
Existuje podstatný rozdíl mezi firmami, které sídlí v USA a ostatními. V USA máte oddělený účet, který je pojištěný proti "defraudaci" a navíc s penězi na tomto účtu broker nesmí obchodovat. GCI sídlí na britských Panenských Ostrovech a v názvu má Ltd - tj. "ručení omezené". S prostředky na účtech svých klientů obchodují dokonce i někteří brokeři se sídlem ve Švýcarsku.

2) spread:
Spready u GCI nejsou nejhorší , ale je i dost brokerů, kteří mají lepší.

3) obchodní platforma:
Předem jsem vyloučil exotické java applety a dokonce jednu platformu založenou na Internet Exploreru :-)). Po určité době jsem pochopil, že potřebuji kvalitní backtesting a že možnost naprogramování jednoduchých příkazů také není na škodu. Takže jsem se nakonec rozhodoval mezi platformami Metatrader4 a VT Trader. Každá z nich má příznivce na tomto serveru, kteří jsou ochotní kdykoli poradit - to je také plus.

4) reference na brokery:
Hledal jsem pozitivní reference na Forexové brokery, zdá se, že dost začátečníků je spokojených u Oandy přestože mají "gumový spread" a leverage 1:50. Někteří dříve spokojení klienti Interbank fx odešli k FXDD, MIG nebo jinam, naříkajíc na náhlý "gumový spread". Spokojení klienti CMS si pochvalují leverage 1:400 a svou oblíbenou platformu VT Trader.

No, takže u GCI jsem nakonec nezakotvil.

přeju dobrý obchod všem a šťastnou ruku při výběru brokera

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za info.

Zkoušel jsem také platformu Saxobank a MarketMarker, ale na demu jim nefungují všechny funkce.

Já si chci program celý projít a ne jen "přičichnout".

Stane, kde prosím tě seženu platformu VT Trader a Matetrader4.

Zajímá mě také,proč si vyloučil Java aplety?

Dík Czert

Budu se opakovat, je někdo , kdo u GCI byl úspěšný natolik, že mu od nich došli "vydělané" peníze a jak probíhal převod
na účet.Bylo vše o.k. ?
Czert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: Czert

platformu MT4 vyvíjí firma Metaquotes software, www.metaquotes.net
platformu VT vyvíjí firma Visual trading systems, www.vtsystems.com

Pro papertrading je lepší si platformu stáhnout přímo u brokera, např. ibfx, fxdd (MT4) nebo cms (VT).

Jak již uvedl herman, spoustu podrobností je v příslušných vláknech tohoto serveru - VT a MT4 mají vlákna pod nadpisem FOREX, informace jsou také v sekci Software a knihy.

Java applety nepoužívám z bezpečnostních důvodů. Spustit applet znamená spustit Java VM a internetový prohlížeč, a to je podle mne docela zranitelná kombinace.

Ke tvojí poslední otázce - zkus se zamyslet, proč se ti nikdo neozývá :-)).


Zdravím

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...