Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

candlestick grafy


Sardaukar

Doporučené příspěvky

Dobrý den, runer,
samotné candlestick formace se nedají obchodovat bez celkového obrazu trhu, to by bylo příliš easy.

Já sám se je snažím obchodovat pomocí supply and demad levels - vlákno je už i zde na financniku ...
Najdu si třeba demand level na vyšším TF a následně čekám na 5x nižším TF pro confirmation candlestick formace. (Ten multitimeframe přístup je od Eldera)
Spojením těchto dvou/tří technik vzniká velmi robustní přístup, který je funkční na všech TF a trzích. Rozhodně se to vyplatí nastudovat, jestli se chcete dostat do stádia trading for living ...
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 64
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím!
Já třeba obchoduji korekce do trendu, které vznikají v oblasti mezi kratším a delším klouzavým průměrem a na Candlesticky se dívám jako na pomocný ukazatel toho, zda trh má momentum. Rovněž mi slouží jak varování slábnutí či otočení trendu či další korekce. Hojně využívám formace typu Engulfing, DCC a Piercing, které jsou pro zastavení trendu typické. Možností je spousta. Každý si musí najít to, co mu vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ono vždy záleží na kontextu a taky na timeframe. To co je na nižším TF Dark Cloude Cover může být po další svíčce a přechodem na 2 x vyšší TF krásným reverzním Engulfingem. Proto nelze candlestickové patterny chápat absolutně, ale je třeba vzít v úvahu jejich vývoj a transformace se změnou TF. Je třeba znát co vytvoří součet např. dvou po sobě jdoucích svíček atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...