Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Mám tu takovou asi pro někoho stupiditu, ale nemohu na to přijít.
Potřebuji do sriptu dostat horizontální linii, pokud to jde. Abych si mohl kdykoli měnit její hodnotu (posouvat ji), chci mít na ní nastaven alert na cross s close.
Případně jinou cestu jak bych dosáhl svého. Možná by to šlo jen s cenou, že bych si nastavil cenu a cross s ní by mi dal alert? Ještě zkusím...
Prosím někoho o pomoc. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martyn
Nevím zda to dobře chápu a zda jde o indikaci nebo o AOS.., ale úplně jednoduše si vytvoříš lini přes cenu.

např. do scriptu si vepiš: Price:= Martyn;
Do Výstupu si vepiš Jméno: Martyn, Zobraz jméno: tam napiš co chceš..:-), Typ: float a ponechej 0,0000
Do Vstupu si vepiš Var Name i Name: Price, zvol si Indicator Output a navol si barvu a sílu křivky - umístění Price frame

Ale vždy tam pak musíš tu hodnotu vepsat (klik na štítek a pak Edit Trading..), jinak bude monitor holý..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martyn
OK...:-)

Gison
tvůj příspěvek jsem přehlídnul.., budeš postupovat stejně jako Martyn - viz výše. Tj. Price atd.
Pokud chceš vykreslit křivku řekněme 20 svíček zpátky:

Price:= Gison; (to je původní křivka)
Price1:= ref (Price,-20); ..to je ona posunutá 20 svíček z5...tu si dáš s názvem Price1 do Vstupu.
Pokud chceš měnit svíčky zpětně libovolně, třeba od mínus 1 do mínus 100, zadáš:
Price1:= ref (Price,-posun);
Pak ale Do Výstupu si vepiš Jméno: posun, Zobraz jméno: tam napiš co chceš..:-), Typ: integer a vepiš hodnotu, kterou budeš nejvíce používat..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...