Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

MarekSK:
gratuluji k nové RAMce, gratuluji k přechodu na MT.
Tak si představ, že jsem tedy taky pod nátlakem šel zakoupit RAMku a taky nefungovala, tak jsem jí vrátil a v jiném krámě mi řekli, že ten typ Corsair má problémy se staršími deskami a dali mi něco jiného. Dal jsem to do kompu a fachčí. Myslím, že přeinstalovat win je asi blbost.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro MarkaSK: Ahoj Trochu jsem to předělal-přidal jsem další podmínku pro vstup a byla by dobrá asi i pro výstup....(udrží tě dýl v pozici pokračuje li trend) takže výstup bych viděl vystup long: KAMA je větší než C a zároveň Trendscore je mensi než 7 vystup short: KAMA je mensi než C a zároveň Trendscore je větší než -10 zároveň přikládám druhou verzi abys věděl o čem mluvím Pro ostatní lidi zde: Když budete mít někdo čas a chuť se zabývat tím, co jsem vytvořil, budu jen rád. Myslím, že to hledá příležitosti celkem dobře a je minimum falešných signálů. Systém ale samostatně neobchoduje, to by bylo na vás. Za jakékoli připomínky a návrhy budu vděčný a samozřejmě budu ještě radši, když ten můj elaborát někomu aspoň drobátko pomůže, nebo mu dá k něčemu inspiraci. Krásný den TOM

1175

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO:volf a Matus
No,já jsem musel už reinstalovat nové Windowsy,protože mi nějak už delší dobu špantně šlapaly a když jsem tam dal novou ramku a zapnul počítač,tak při najíždění windowsu spadly.Takže mi nezbývalo nic jiného.Děkuji za gratulaci.Myslím si, že to nebude špatná volba.Takže tak.

To:euforos
Hned jak dokončím instalace a nastavování,tak se na to podívá.To dáme dohromady,neboj:)Ale jak už tady několikrát psal SID,nejlepší bude vystupovat z obchodu ručně. Co jsem teď četl na diskuzi k MT, je možnost třeba zasílání zpráv na mail a tím možnost zasílání na mobil,takže to už dovoluje fakt odejít na delší dobu od počítače. No čtením vlákna o MT se nažhavuji čím dál tím víc. A musím se začít chladit:) Lidi držte se!! Nechce někdo udělat školení na programování?Asi blbá otázka,ale teď mě napadla:)))
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych Forexakov.Zvlast Sida.Sledujem diskusiu Forexu a myslim si ze si fachman.Mam na teba jednu otazku ak dovolis.Potreboval by som v AOS... CCI system naprogramovat ....aby ak index prechdzal level nula aby mi to zvonilo.Skusal som to nastavovat priamo v tvorbe systemu ...ale nedarilo sa mi to ...da sa to ...ak ano bol by som povdacny....som obycajny zaciatocnik ...vdaka
Dezko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID
Pozrel som sa na to.....ale ja mam na mysli alebo by som to chcel takto.....ked indikator CCI ten zeleny prejde cez hranicu nula...alebo level nula nech mi alertuje ine nie.....skusal som to nastavit ...ale zrejme to treba aj asi v skripte
nieco nastavit.....tak aby ked prejde nulu aby alertoval ....ked opusti nulu tak uz nie ....a zase ked sa vracia alebo pretne nulu tak alertuje .....vdaka SID.....alebo aj iny mozu v tom pomoct ak by chceli....este raz vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím přidám trošku do mlýna co se týče výběru počítače, tak taky nemám žádný dělo, asi 2 roky starý
základní desku se socketem 754 MSI K8N NEO V2.0-FSR která v dnešní době stojí kolem 1600 kč, vycházím z vlastních zkušeností že desky MSI jsou vždy bohatě vybaveny příslušenství, nikdy jsem něměl problémy se stabilitou, navíc podpora vynikající (měl jsem a ještě je používám MSI KT4 Ultra u přítelkyně, MSI KT6 Delta doma) procík AMD Athlon A 64 2800+ který se snad již dnes ani neprodává. RAM 512. Grafická karta naprosto nějaká obyč 128MB MSI, za 1500 Kč, důležité bylo aby měla výstup na dva monitory + S video. Ovšem 3 x HD SATA Samsung 160GB. Pořizoval jsem ho hlavně kvůli monitorování a nahrávání z IP kamer které mám na prodejně a ukládání do MPEG 4. Takže jeden HD stačil zdruba na záznam 1 měsíce, pro 2 IP kamery. Počítač defakto běží non-stop, navíc v současnosti kromě záznamu IP kamer na něm obchoduji forex, používám VT běžně mám spuštěné 4 měnové páry, nastavení 1000 svíček, další grafy mám spuštěné a zmenšené do lišty, hlavně kvůli daily tunelu, jsem totiž liný pořád něco nastavovat. Poč jede naprosto bez problémů, žádný pád či kolaps, a jelikož si stavím poče sám již 8 let, doporučuji že výběr základní desky je nejdůležitější prvek systému, + procík ne nejnovější, třeba rok starý model, ale opět výchazet z rencenzí, nejdůležitější v tomto směru je architektura jádra a teplota se kterou procesor pracuje / většinou čím nižší teplota= vetší stabilita systému, většími větráky se toho moc napravit nedá, hlavně proto nepoužívám Intely, skončil jsem kdysi u PIII 833, dělat upgrade RAM a grafiky už moc velký efekt nepřinese. Dobre je pročist stranky např. svethardvare ale i jiné zdroje kde jsou nejruznějši testy a recence a z toho vychazet při sestavovani poče, nejhorší věc kterou může člověk udělat je zakoupit počítač v nějakém hypermarketu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,

děláte skvělou práci, když nám začátečníkům takhle pomáháte. Díky :)

Pročítám diskuze sem tam, ale nenacházím. Můžete mi někdo poradit, jak do VT nakopíruji indikátor nebo AOS, které zde hojně uvádíte (příklad vt_CCITS.vttrs). Prosím krok za krokem.

Díky a hodně úspěšných obchodů

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...