Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

Pal
1. Klikni si ve vlákně na daný indikátor PRAVÝM tlačítkem u myši (objeví se ti nabídka - zvol Uložit odkaz jako..)
2. Přepiš název daného indikátoru nebo AOS, tak jak zní např. vt_CCITS.vttrs (tedy včetně přípony) - tak se to nakopíruje
3. Ze složky kde to máš nakopírováno (např. Dokumenty, Plocha atp.) na ten nakopírovaný indikátor klikni pravým tlačítkem a zadej Kopírovat
4. Otevři si svou nabídku v PC - Programy Filles, pak tam vyhledej program VT Trader a otevři jej. Pokud budeš kopírovat AOS (přípona .vttrs) otevři podsložku stdTradingsystem a opět pravým tlačítkem zadej vložit. Pokud kopíruješ indikátory (přípona .vtscr) otevři podsložku stdIndicators a zase zadej vložit.

Pochopil ?.. :)

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Satik,SID
Díky chlapi,zkusím to ,hned jak budu mít čas.
P.S. Někde se tu už řešilo i jak zadávat ve VT trailing stop,ale nemohl jsem to najít.Já jsem přes tuhle virtuální komunikaci pořád ještě zabržděnej.
Ale znám jednoho super programátora,pro kterého by bylo nastavení AOS určitě zákuskem ke kafi.Akorát,že to dělá za peníze,ale až ho přesvědčím,že tradingem si vydělá víc než SW,tak bude náš a potom by nám udělal cokoliv a určitě by mohl vymyslet i něco novýho,protože mu to matematicky myslí jak blázen.
Pak se ozvu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ctěl jsem se zeptat- jde nějakým způsobem dostat z VT traderu surová čísla? Myslím tím vývoj hodnoty určitého indikátoru (třeba MA) v čase, pokud ho mám v grafu.
Jde mi o tohle(snad to není moc velká blbost): Vývoj hodnoty indikátoru porovnat s tím, jak ukazoval správnost trendu. Když si dám data do excelu a proložím hodnoty křivkou, budu moct určit parametry té křivky. Ty pak můžu spracovat statisticky pro jednotlivé případy. Tj. když se na trhu stalo tohle, ten a ten indikátor měl takový a takový hodnoty ('tedy spíše rozmezí hodnot, mluvím li o statistice)
př. proložím přímku hodnotami MA a statisticky si určím hodnoty A a B v rovnici Y=AX+B, kdy se trend už schýlil ke konci, ale MA se ještě neotočil do protipohybu....(tj. takové hodnoty A a B odpovídají takovému a takovému stavu na trhu). Samozřejmě to nebude takhle jednoduché, ale kombuinace sklonů křivek různých indikátorů by mohla "předpovídat" trh dřív než to udělá. Samozřejmě to nebude stoprocentní, ale pokud to bude spočítáno z velkého počtu příkladů, mělo by to mít velkou váhu.
Co vy na to?
Hezký den
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

euforos,
nevím o tom, že by se dala data exportovat z VT. Ale existuje v něm rozhraní, které se asi dá napojit na jiné programy, které to nevím, nezkoušel jsem. Ale jsou jiné možnosti, např. si můžeš stáhnout data např. z Alpari nebo data exportovat z metatraderu.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman popisovat složitě nastavení nějakého AOS se SL, případně i s Limitem, by zabralo asi dost času. V příloze máš celkem jednuduchý AOS (dva MA), který obsahuje jak Stop Loss, tak i Limit..nějak si to z toho odvoď, případně transponuj do svého systému... :) SID

1330

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman:
pokud se bavíme o platformě Visual Trader, pak žádný AOS nedokáže zasílat příkazy se SL, protože AOS ve VT umí pouze zasílat market objednávky. AOS, o kterém mluví SID, taky maximálně zašle market objednávku, když se splní podmínka pro SL nebo limit. To je bohužel velká nevýhoda VT, ptotože při výpadku spojení je pozice nechráněna. Ale existují jiné platformy, ve kterých AOS zasílá objednávku s limitem a SL, např. Metatrader a asi i Tradestation.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...