Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

danielk33:
O jednoduché aplikaci téhle možnosti nevím. V každém případě určitě jde přidat si zvukovou indikaci, když cena dosáhne určité předem definované úrovně. A tímhle by to šlo i obejít. Např. když do pozice naskočíš na ceně 1.2800, tak si i přesně na tuhle hranici nastavit zvukovou indikaci.
Jestli to však potřebuješ v rámci AOS, tak si nejsem jist, zda je něco takového možné. Ještě jsem se s tím nesetkal...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja ted delam an necem podobnym ...

{ ve VT Obchodních systeémech, asi ne v nástrojích TA }
==========================================
MAF:=MOV(Close,8,S);

{ vytahnu si par hodnot z minulosti }
VB1:=REF(MAF,-1);
VB2:=REF(MAF,-2);
VB3:=REF(MAF,-3);
VB4:=REF(MAF,-4);
VB5:=REF(MAF,-5);

{ Pokus o jednoduchou detekci "obraceni" MAF }
MAFUp:= MAF>VB1 and MAF>VB2 and MAF>=VB3 and MAF>=VB4;
MAFDown:= MAF =====================================================

No a pokud byste si na to povesil Alerts se zvukovou signalizací ... tak vám to může pípat do haleluja ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Qaxi:
Z hlediska programátorských možností to je skutečně nesrovnatelný. Kdo si rád zaprogramuje ve VT a zároveň si i občas zanadává, že tam něco nejde, přechod na MT je jen otázkou času.
Nadruhou stranu programování ve VT je intuitivnější a snažší na naučení.
Mnoho věcí tam jde napsat opravdu velice stručně,jednoduše a efektivně... :-)
Ale to v MT asi taky,chce to jen více času na studium a různé zkoušení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo souhlasim .. To co jsem ve VT napsal (opsal/upravil z jinych indikatoru) za 20 min. To mi v MT trvalo 6hodin ... (teda i s ucenim a opisovanim ...). Ale ta kontrola, moznost si vypisovat hlasky do logu, reagovat na chyby, ukladat si informace do souboru, snimat programove obrazovky ... jediny co mi zatím scházi je malá možnost připojení na Inet (jen FTP ...) ;-) A co potom backtesting! Napisu si "Experta" (v VT je to Automaticky Obchodni System) a pustim si ho na data (primo v MT4 !!!). - ukaze mi prubeh - graf equity a balance - report, a to velice podrobny Navic se expert da "parametrizovat" a muzete spusti "Optimizer" Ten Vam vyzkousi X variant nastaveni parametru Experta a podle Reportu se muzete rozhodnout ktera varianta parametru (napr SL, PT, Lots ...) je pro Vas nejlepsi. (z tohodle ucuravam radosti... ;-) ) Ano VT je pro seznameni, ale v MT se daji delat veci (po nauceni)... Prikladam Report z meho zatím spatneho "Experta":

2134

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Priatelia, chcel by som nieco otestovat vo VT Traderi na historickych datach. Da sa to? Treba si stare data zohnat a naimportovat? S akou koncovkou sa daju importovat subory? Mozete mi niekto napisat prosim postup? Ako na grafe zobrazit napr. 1 rok staru historiu a napr. otestovat ako sa spraval urcity indikator, alebo obchodny system. Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pěkný den,
mám dotaz, možná už to tady bylo ale přes veeškerou snahu najít jsem nenašel... Jak do AOS vložit profit limit.. tedy zadat při startu jeho hodnotu. Jak se to projeví ve skriptu, popř. ve vstupech a výstupech? Jak to definovat? Díky za pomoc, mám AOS který je skvělý ale zatím jen na ručních výstupech z pozice, fakticky tedy zadání profit limit, ale integrací výše poptávaného by se toto odbouralo. Díky moc,
Radius
P.S, Otázku duplikuji ve vlákně "indikátory a obchodní systémy" a "visual trading 1.6"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim vsetkych, chcel by som sa spytat, ci sa da naprogramovat AOS, ktory by na zaklade preverovania sklonu (uhlu) MA filtroval vstupy do pozicii.
dik za odpoved
PS: ak by to slo, mal by som mozno jeden z najlepsich obchodnych systemov (je to dost sebavedome tvrdenie, ale vysledky hovoria za vsetko, ale zatial iba rucne otvaram pozicie)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...