Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, nejde mi přidat Profitdisplay k obchodnímu systému VT Comodity Channel Index TS.vttrs, Po přiložení skriptu Profitdisplaye a pokusu o uložení hlásí chybovou hlášku "Skript neprošel kontrolou!Opravdu chceš uložit?" Přikladám skript a systém {- - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -} {ProfitDdisplay AddOn} {0: each bar gets a number} DP1bar:=cum(1); {1: taking Input-Signals} DP1start:= 1; {or Name_of_InputValue} DP1spread:= 0.0003; {or Name_of_SpreadValue} DP1size:= 0.1; {for Mini or Name_of_LotSizeValue} DP1oBuy:= LongSignal; {here goes the Name_of_OpenBuy_Signal} DP1cBuy:= ShortSignal; {here goes the Name_of_CloseBuy_Signal} DP1oSell:= ShortSignal; {here goes the Name_of_OpenSell_Signal} DP1cSell:= LongSignal; {here goes the Name_of_CloseSell_Signal} {2: normalizing Input = avoiding N/A values } DP1oBu:=if(DP1oBuy=1,1,0); DP1cBu:=if(DP1cBuy=1,1,0); DP1oSe:=if(DP1oSell=1,1,0); DP1cSe:=if(DP1cSell=1,1,0); {3: calculating OpenOrderSize for given InputSignals } DP1bu:=DP1oBu-DP1cBu; DP1bought:=if(DP1bar2502

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj vsichni,

lze nejak v AOS skriptu zjistit jestli mam otevrenou pozici? Vetsina AOS co jsem zatim videl to resi pres pocitani events, ale to je nespolehlive. Jde mi o to ze kdyz AOS provede treba OpenBuy, ja na tu pozici rucne nastavim stoploss a ten ji za cas zavre, tak AOS se o tom nedozvi a pri splneni podminky pro CloseBuy provede Sell, a tim padem otevre opacnou pozici po cemz treba v tu chvili vubec netouzim.

Mate nekdo tohle vyresene?

Diky

Gibo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piko (w.r.t. FisherTS+Hilo.vttrs):

Ty podminky skutecne nejsou syntakticky spravne. Pro zacatek zkus nahradit:

{Signal Long a Short}
Long:=if((Cross(fisher,signal), if UpTrend);
Short:=if((Cross(signal,fisher), if DownTrend);

timhle:

CrossAny := Cross(fisher,signal) or Cross(signal,fisher);
Long:=CrossAny and UpTrend;
Short:=CrossAny and DownTrend;

Jenze v zapeti narazis na problem ze HiLo je vzdycky vetsi nez Signal, takze z podminek:

UpTrend:=Hilo DownTrend:=Hilo>signal;

ti vzdycky vyleze DownTrend. HiLo ma na mem kousku grafu hodnoty mezi 1.12 a 1.14, zatimco signal -0.75 az +0.75, takze abys tyhle dve hodnoty mohl porovnavat musis je nejdriv nejak normalizovat na stejny rozsah, treba od 0 to 1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den, rozhodol som sa ze by som sa chcel naucit programovat vo Vt. Vsade na vlaknach som sa pokusal najst manual programovania, najlepsie v cestine pripadne slovencine bo bohuzial s Aj mam problem. Skusal som hladat aj vo wiki ale nenaslo mi nic. Ak by niekto o niecom podobnom vedel, bol by som mu vdacny. Dakujem, pekny den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...