Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trendové čáry


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Libic,
sypu si popel na hlavu, sice jsem od toho nic necekal ale i tak mne to nic zarazilo. Abych byl presnejsi - dve nove veci jsem se naucil - obe dost dulezite. Takze to uplne neodsuzuji. Spise mne zarazilo ze se to opravdu zvrhlo v prodejni seminar na jejich sluzby. Navic to bylo naprosto kontraproduktivni. Kdyby misto sebeprezentace prihodili jeste jeden patern tak tu potom v klidu mohou udelat poradny seminar za poradne penize. Takhle maji smulu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Swen:
psal jsem, ze je dobre si ten pattern prohlednout, ale kdyz se budete snazit, najdete jej na webu. Ja jim pred casem take naletel, ale s tim rozdilem, ze jsem jim mohl vse vratit a oni mi vratili penize. Material, ktery jsem si od nich zakoupil byl z 80% reklama, stejne jako tento seminar.

Jak jsem videl Vase ukazky systemu, asi Vam ten pattern hodne do systemu zapada, stejne jako me.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Jonny-Em:
Trendove cary spojuji higl lov po prorazeni by mel byt signal ke koupi prodeji. Velice dulezite filtrovat falesna prorazeni prevazne v zacatcich trendu. Vsem novackum doporucuji zakreslovat nejprve trendove cary na grafech ktere jsou jiz hotove (den do zadu) je to jednodusi.

dobra je kombinace s Williams Percent %R (ale neni to neomylne)))) Je zde dokonce o tomto obchodovani na financniku clanek. A myslim ze i financnik zde uvedl nejmene 2-3 clanky o trendovych carach

a swen tu hodil par dobrych odkazu doporucuji projit prelozit!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přeji všem, rozhodl jsem se pořádně si zažít pod kůži a naučit se zakreslovat TL a další prvky základní TA. Spoustu materiálu mám sehnáno a postaženo. Chtěl bych se zkušenějěích zeptat, jestli je lepší zakreslovat TL na uplných LOW/HIGH nebo ne na uplných resp. ne na pár výběžcích, ale v zahuštěných oblaste jak radí i Elder ve své knize. Děkuji za odpověď. Přikládám i obrázek gbpusd, kde jsem se pokusil zakreslit TL, prosím o nekompromisní hodnocení popř. radu kde dělám chybu. Děkuji

4168

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si myslím,že pravdu má Elder.Trendové linky by se měly zakreslovat přes okraje cenově zahuštěných oblastí,protože TA je založena na sledování chování stada a ne na krátkodobých extrémech,které mají omezenou vypovídací hodnotu.Samo kreslení TL je vysoce individuální záležitostí a potřebuje delší zkušenost.Při platném proražení TL musí být splněny určité náležitosti-jako je vysoký odjem obchodů,cena musí zavřít na druhé straně TL atd.Když to není splněno,cena se většinou vrátí zpět.Dost obchodníků tyto situace má rádo a dokáží proti těmto extrémům úspěšně obchodovat.Tímto příkladem Vám chci ukázat,že zakreslování TL přes tzv.svíce není to pravé.
Přeji hodně úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merkur,
Elder zrovna v kapitole o TL popira sam sebe. Pise ze vetsina obchodniku to kresli pres extremy a o par slov dal ze se jedna jen o par extremistu ;-) Navic ze by zrovna o TL psal neco prevratneho jsem si nevsiml. Osobne si myslim ze v odkazech zde uvedenych najdete mnohem vice.
Osobne zakresluji TL podle ceny a nezajima me jestli jeto "extrem"nebo ne. Proc? Proste proto ze potom je TL jasne definovana kde ma byt. A byl by jste prekvapen jak dobre to funguje.
Kazdopadne TL by se mela kombinovat se SR. Spolu se sledovanim ceny vytvari nastroj silnejsi nez 10 ostatnich indikatoru dohromady.

2 popelka,
jestli jedete forex tak se podivejte se sem www.financnik.cz/forum/read.php?13,74563 na material od bubbleho ktery jsem nastesti zalohoval.. Bubble totiz veskere sve prispevky na originalnim vlaknu uz smazal.
Jeho material ma vetsi cenu nez drtiva vetsina skoleni ktere v teto rep. muzete dostat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...