Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Milane ok,
rucne, vyznacilo tiez "order line" na grafe a pak po cca 1 min zavrelo, tak som otvoril znova a zase to same / ako je to v tabulke/ a tak dokola, ze by sa to bilo s nejakymi "EA-smailikmi", ktore som mal natiahnute na dalsich grafoch? , ja len preto, ze MT by mal byt perfect... teraz uz mi to nerobi.....

gogo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Jsem rád že se rozběhlo tohle vlákno,Obchoduji na MT4 reál cca 2 měsíce a ani jednou nedošlo k žádné chybě.Soft běží zcela bez chyb.Vypozoroval jsem že chyby dělá metatrader pouze u některých brokerů a nebo pokud máte prachbídné internetové připojení.Takže si myslím že závada není na straně metatraderu ale na straně neschopných brokerů.
Toť můj názor.

Jinač se chystám na programování v metatraderu,takže až se prokoušu základy tak taky budu rozdávat rozumy:)

Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo100:
to ti zavíral nějaký jiný EA, který má špatně ošetřené uzavírání pozic. Kdyby autor správně definoval pozice, které má EA zavřít, zavřel by jen ty, co sám otevřel. Ale on zřejmě jen nahlíží, jestli je "něco" otevřeno. Možná autor nepředpokládal, že budou jiné objednávky otevřeny. Nebo to ani není povoleno.
K rozlišení objednávek se používá buď různé číslo v MagicNumber nebo různý komentář v OrderComment.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny

Obchoduji na VT , a na MT4 zatim testuji a mozna bude i prestup na live.
Je tu ale jeden problemek.
K obchodovani ve VT pouzivam GanHilo Activator a jako hlavni indikator MA of RSI.
Ten GanHilo sem si nasel a importoval,ale nejak se mi nedari nikde najit te MA of RSI.
Zatim se mi nechce menit moc strategii dokud funguje a docela bych ho potreboval , ale naprogramovat to fakt neumim.
Nevi nekdo kde by se to dalo sehnat .
Diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Badal jsem po scriptu na jednorazove uzavreni vsech pozic v MT4 a tady je:
(treba se bude nekomu hodit)

int start()
{
int total = OrdersTotal();
for(int i=total-1;i>=0;i--)
{
OrderSelect(i, SELECT_BY_POS);
int type = OrderType();

bool result = false;

switch(type)
{
//Close opened long positions
case OP_BUY : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_BID), 5, Red );
break;

//Close opened short positions
case OP_SELL : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_ASK), 5, Red );
break;

//Close pending orders
case OP_BUYLIMIT :
case OP_BUYSTOP :
case OP_SELLLIMIT :
case OP_SELLSTOP : result = OrderDelete( OrderTicket() );
}

if(result == false)
{
Alert("Order " , OrderTicket() , " failed to close. Error:" , GetLastError() );
Sleep(3000);
}
}

return(0);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...