Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Peknou nedeli vsem...
Chtel bych poprosit o radu nekoho kdo obchoduje live pres MT3 u FXDD.. Metatrader me nadchl natolik, ze jsem si zalozil live ucet u FXDD / maji nevyhodu v tom, ze jim live funguje zatim jen MT3, ale podminky obchodu jsou priznive/.. Je pouze tezka komunikace s jejich support.. Musim bohuzel zatim obchodovat jejich platformu, protoze nevim jak zmenit v MT3 demo ucet na live /a odpoved od support porad neprichazi / .. Pokud do MT3 zadam ID a pasword pro FXDD platformu nejede to..

Druha vec, kterou marne snazim vyresit je nainstalovat 4h Vegas pro MT.. Stahl jsem si zip z fora, ale nejede mi to..
Ani jako indikator ani jako AOS.. Delam to tak, ze zalozim novy uzivatelsky indikator nebo noveho poradce a zkopiruju tam kod ze stazeneho souboru.. V obou pripadech me to hazi milion chyb pri kompilaci.. Jako by to bylo psane v nejakem jinem jazyku.. Vim, ale ze vam to jede, takze se snazim prijit na to, co delam blbe :)..

Diky za pomoc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirekkolacek:

to co mas stazene je pro MT4, to co ma koncovku .mq4 je MT4 a co ma koncovku .mql je, pro MT3
spise bych se zameril na MT4 vsechny nove systemu jsou vetsinou psany v mq4.
Ale jak tu psal nekde volf, tezke to prepsat nebude. O par prizpevku zpet najdes rozdily v cem se lisi jazyk mq4 od mql.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DarkMan:

Diky Ti.. Jak jsem psal, zkousel jsem to davat jak do MT3, tak do MT4.. Cely problem byl jinde a prisel jsem na nej diky tve vete o koncovka.. Pro zasmani ho tady popisu.. Mel jsem nejdriv MT3.. Pak jsem si stahl MT4..Na downloandove strance byly linky na oba programy pod sebou.. Ja se preklikl a ve vire, ze stahuji MT4 jsem opet nainstaloval MT3.. Takze tyden ziji v domneni, ze delam v MT4 / ..se mi to zdalo nejak stejny jak MT3.. Taky sem se divil kde porad mate ty .mq4 soubory :) ../..
No stane se..
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirekkolacek:
Pokud se budeme bavit o tvém live účtě, musíš mít staženou platformu MT3 přímo ze stránek FXDD. Zadáš login a heslo a není boha aby to nefungovalo.
Pokud se budeme bavit o indikátorech, není samozřejmě možno dávat indikátory z MT3 do MT4 a opačně, protože, jak už jsi poznamenal, je to psáno jiným jazykem, který není vzájemně kompatibilní.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Darkman a Volf:

Diky za odpoved.. Uz jsem reagoval drive, ale byl nejaky chaos na netu a nedostalo se to na server.. Takze to zopakuji..
Cely problem s Vegas mel smesny duvod.. Mel jsem jiz nahrany MT3 do ktereho mq4 nesla.. Tak jsem si stahl MT4.. Bohuzel link na stazeni byl tesne pod linkem na MT3.. Ja se preklikl a nainstaloval jsem si nevedomky opet MT3.. Zdaly se mi obe verze stejne, ale nedocvaklo mi to.. Az napsal Darkman o tech priponach..Takze jsem si opet stahl MT4 tentokrat skutecny setup a uz to bezi.. Diky DarkMan.. :)
Horsi je to s live uctem na FXDD.. Sem u nich od pondelka, ale dva dny jim trvala reakce na to, ze me nefunguje jejich login na FXDD platformu.. Po urgenci zjistili, ze maji problem servru.. Chci ale obchodovat pres MT3 a tady ten login nefunguje.. Domnivam se, ze pro platformu MT3 maji jine loginy nez pro jejich FXDD platformu.. Poukazal jsem na svuj problem ve ctvrtek, ale zatim nikdo nereagoval.. Tak snad v pondeli..MT3 mam primo od nich..

Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak sem pri prochazeni debat na www.strategybuilderfx.com narazil na zajimavy program, ktery teoreticky umoznuje vytvorit obchodni strategii vylozene klikacim stylem, kdy by nemelo byt potreba umet programovat platformu MT4. Ja s programovanim problem nemam, ale urcite to nekomu pomuze. Ja osobne jsem ten program nezkousel.

www.gordago.com/?act=download

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lloyd:
program možná dobrý, ale za $$. Já si myslím, že MQL4 je tak jednoduchý, že pokud už dokážeš poskládat logiku tvého obchodování (což musíš i pro práci s Gordago), není problém tuto logiku převést do programovacího jazyka. Navíc Gordago neumí všechny funkce MQL4, takže bychom se zase ochudili.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...