Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Zdravim,
urcite to doslo mailem vice lidem, ale pro jistotu to zverejnim...
InterbankFX meni casovy posuv dat z GMT+1 na GMT+2!!!
Dale mi mailem psali cosi o zmene serveru, ale myslim ze to je jen zbytecna informace navic...

To Volf:
Estli se mohu zeptat, k tvemu systemu: Na jak dlouhych datech jsi testoval Hansuv system? Jaky vysledky ti tester rika v prumeru za mesic (v pipsech) pri 0,1 Standartniho lotu? Kdy vystupujes z obchodu ? Na konci dne popr SL nebo TP? Posouvas SL?

Predem dik

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

BigBull: IBFX posouvá čas z GMT na GMT+2. Napsal jsem jim protestní dopis, doufám, že se zasmáli a já doufám, že mi alespoň odpovědí :D Můj systém (nikoliv Hansův, jen z něj vycházím) jsem testoval na datech od Alpari, která jsou od 16.6.2004. Průměrně za měsíc je 196 pips ať dávám jakékoliv množství lotů. Report přikládám. Vystupuji z obchodu v 19 hodin nebo na SL nebo TP. SL neposouvám, ale po 25 pips zisku jednorázově posunu na vstupní cenu.

851

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak včera jsem zažádal o změnu platformy z MT3 na MT4 a už tu je zpráva, že se mám na MT4 ponovu zalogovat. Tak jsem to zkusil a hned vyzkoušel, že ona login funkce, která neměla fungovat (přehlašování mezi demo a live) funguje (u MT3 nefungovala). A i jinak je to báječné.
Good luck.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jambojan:
To víš, že umí, ale nechce se mu do toho.
Podívej se, skript má asi 100 řádků, to zvládneš sám. MT4 se od MT3 zase tak moc neliší. Musíš změnit:
* deklaraci vstupních proměnných
* syntaxe if výraz then se změní na if(výraz)
* stejně tak cykly for i=1 to TotalTrades změníš na for (i=0;i * obchodní příkazy obrátíš slovosled místo SetOrder dáš OrderSend
* Před každou obchodní funkci dáš OrderSelect
* Za každý příkaz dáš závorky()
* Všechny výrazy AND nebo & nahradíš &&, OR nahradíš ||
* A ještě pár drobností, na které přijdeš, protože tě na to program při kompilaci upozorní.

Anebo vyzkoušej výše uvedenou adresu na tvorbu kodu, vždyť RE5 to jsou jenom tři MA!
Hodně štěstí!
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení příznivci Interbank FX,
IBFX nakonec neposunuje čas tak jak deklarovala, ale na protesty mnoha svých klientů zůstává čas jejich serverů na GMT. Je vidět, že se vyplatí občas se ozvat, pokud se mi něco nelíbí.
Přeji úspěšné obchody v novém týdnu.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pekny den vsem.

Chtel bych poprosit o radu. Dva dny zkousim v MT4 udelat nejaky alespon zakladni AOS. Mam nejake zaklady C++, takze v programovani neni problem.. Bohuzel nemuzu rozchodit back testing.. Chova se uplne jinak nez by mel podle scriptu.. Jakoby neakceptoval zmeny ikdyz jsou ulozene.. Delam neco blbe, nebo to muze byt demoverzi MT4? Zkousel jsem napr. uplne jednuduchou vec: v predefinovanem skriptu v MT4 zmenit barvu znacky signalizujici nakup.. Pri znovuspusteni testu to vubec nereagovalo apod.

Diky za pripadnou pomoc
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirekkolacek:
Demem to určitě nebude. To se chová naprosto stejně jako live. Pokud provádíš backtesting, na grafu se žádné značky neobjevují. Nevím, co ti ještě poradit, snad jen to že skript se spouští při každém ticku, tzn. hodnoty proměnných se pokaždé resetují.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...