Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jak v MT uzavírat pozici na zkladě ukončení svíčky a nikoli ticku.
Při překladech jsem si toho nikde nevšiml.

Chtěl by jsem si do MACDsimle, který je ve standartu MT doprogramovat tuto možnost.
Tak aby jsem mohl zvolit jetli uzavírat na základě evrytick nebo až po ukončení celé svíčky.
Máte někdo nahodou takovou část skriptu, kteru by jsem tam mohli doplnit?

S tím souvisí i dotaz druhý.
Pokud mám zaplý TralingStop, reaguje taky po ukončení svíčky nebo ten reaguje igned po poklesu o daný počet tick?
Stejně tak SL a TP

Děkuji za odpověď
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf


Ano to tam je, ale myslel jsem jestli není nějaký již hotový zdroják, který by řešil obchodování při ukončování svíček. Zkrátka, aby jsem nevytvářel již něco vytvořené.

pokud použiju back testing s velkým rozsahem, tak mi to běží třena celou noc a to ještě právě na ukončování svíček. Po dokončení testů dostanu nějaké celkem pozitivní výsledky pro nastavení a pak se to ale na ticku chová jinak.
Nedokážu si to představit testovat na Tick to by mohlo klidně běžet i měcíc.
Vím, východiskem je volit rozumnější rozsahy dat pro testování, ale právě obchodováním po ukončení svíčky by to bylo vyřešeho a navíc by SL a TP fungoval v ticku. No nebylo by to skvělé?

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vachnikd:
Já pokud testuju nový systém a potřebuju dát velký rozsah hodnot, dám mezi nimi velký krok, aby se to tak oťuklo nahrubo a potom teprve zjemňuji parametry. Vždy zahrnu do testu předchozí nejlepš kombinaci, tímpádem se mi porovnává s novou nejlepší hodnotou. Také je dobré na první test omezit časové pásmo, ne víc než na půl roku. Občas ale mám taky puštěnej počítač přes noc, nechme přece pracovat stroje ;).
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžete prosím vysvětlit, když jsem přes MT 4 dvakrát prodal 3 loty USD/JPY, první obchod 20.2.06 a druhý obchod 22.02.06 , byla mi vždy naúčtována hodnota SWAP. Při prvním obchodě 25,1 USD, při druhém obchodě 94,5 USD.
Nevím co je to za částku, z čeho a proč se počítá. Byla stanovena jako pevná, hned při vzniku obchodu a neměnila se v závislosti na délce držení pozice ani kolísání kurzu.

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové V + V, klobouk dolů! Teď už jen dokonalý systém :), možná by to i na tomto poli chtělo dělbu práce - programování, testování, optimalizace, vyhodnocování, organizace.... Zatím holt ale většinou platí, co si kdo neudělá sám to nemá, resp. to nefunguje.

Ještě jednou díky, Méďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, opravdu super.
určitý čas přemýšlím, že bychom k foru mohli integrovat wiki modul - tedy prostředí, kde by podobné manuály a tutoriály mohli vznikat skutečně kolektivně, bylo by velmi flexibilní je upravovat a rozšiřovat a navíc by se v tom výrazně lépe orientovalo a vyhledávalo. Přeci jen v diskuzním fóru tyto nadčasové příspěvky zapadnou.
Určitě wiki znáte - link např. zde: wiki.splitbrain.org/wiki:dokuwiki

Myslím, že by nebyl problém wiki sintegrovat s tímto fórem tak, aby se např. sdíleli loginy a bylo nějak snadné na wiki interně odkazovat a vše společně prohledávat.

Jediný důvod proč tu wiki zatím není je ten, že si nejsem jist, zda-li by nástroj někdo využíval - tj. připravoval a upravoval informace. Ale když vidím Vaše odhodlání a výsledky myslím, že by wiki mohla všemu hodně pomoci.

Pokud myslíte, že by podobný nástroj komunitě pomohl, tak dejte prosím vědět - není problém jej sem nasadit.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...