Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to vladko111
no pokial sa na to pozries uvidis ze tam nieje zapisany kazdy mozny zisk . su tam tri nakupy za sebou cize to nieje len za sebou buy sell.a navyse keby si edel trosku po rusky mozno by si videl aj co je tam napisane ....
teraz to je uz na dnes vsetko. Treba oddych! a tymto sposobom sa zaobera par ludi na ruskom fore...len tak pre zujimavost cim sa zaoberas ty?a na tvoju otazku ci by som vedel podla nich obchodovat si si mohol odpovedat sam ...myslis preco som to sem dal?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wwwtrader, rusky neumim ani slovo, ale na obrazku vidim presne to, co ti rekl vladko11, krizkem je oznacen vystup z obchodu s nejvetsim moznym ziskem pred velkou korekci. Po korekci nastup na stejnou stranu, co je na tom, ze je tam trikrat za sebou nakup? Tou otazkou ti chtel predpokladam naznacit, ze se mas zabyvat necim uzitecnejsim nez poznavanim tisice novych indikatoru. Jasny?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neboj sa nehladam novy "zazracny indicator" pretoze mam svoj system ktory pouzivam a som s nim v celku spokojny...ale preco popri tom neskusit nieco nove??vsimol som si postrehy ako naco indicatory staci nasledovat trh vidiet SR a podobne...trh je vlastne aj tak "nepredvidatelny" ci sa to paci alebo nie...je to len hra na pravdepodobnost...pokial mas dobru pravdepodobnost si uspesny pokial nie tak bohuzial...pokial je zbytocne spoznavat nove veci ako indicatory...potom naco je toto forum ved potom by stacili dva tri ktore by pouzivali vsetci a boli by spokojny ale tak to nieje a nikdy ani nebude....vzdy kazdy hlada nieco nove nech to jeho doterajsie funguje akokolvek aj tak sa zaujimas o nieco nove skusas nove veci...inak by ani nebolo toto forum,...ved o com by sa tu potom rozpravali...hovori sa tu o novych napadoch radach a vysledkov pokusov...a karlos...povies mi co je podla teba zaoberat sa niecim uzitocnejsim?:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wwwtrader, dobre, reknu ti, jak to citim ja. Omlouvam se za offtopic, vic k tomu psat nebudu. Cesta, kterou ses vydal je o hodne tezka, ne-li nemozna. Videl jsem hodne indikatoru a zadnej nebyl lepsi nez trendova linka. Myslis, ze ta zluta cara, co se tam na obrazku vlni okolo ceny ma nejakou vypovidaci hodnotu? Odpovez si uprime a jestli si myslis, ze ma, tak si otestuj libovolnej system s ni a bez ni. Uz ted ti muzu rict, jak to dopadne. Prave ty diskuze o ruznejch systemech hodne lidi zlakaji.. kasli na to a zacni hledat vstupy na odrazu od trendovy linky, uvidis, ze to budou mnohem logictejsi nez ty generovany prunikem neceho s necim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...