Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

To WWWTrader:

Ten indikátor (prachsprostá sinusoida) mi přijde naprosto k ničemu, a pokud o něm nemáš žádné informace, pouze obrázek s datem 2004, který uplnou náhodou vypadá hezky (tak jako každý indikátor jde do minulosti nastavit tak aby vypadal hezky), pak mi přijde naprostá ztráta času pokoušet se něco takového programovat. Navíc pokud by to byl vážně alespoň trochu funkční indikátor, určitě by jsi ho někde našel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Milis Vdaka za odpoved..ale ked si zoberies mozno na prvy pohlad zbytocna sinusoida moze byt obcas napomocno ale urcite nie ako hlavny identificator ...kedze urcite dobre vies ze vserko ma svoj zakladny tvar ktory sa donekonecna opakuje cokolvek na co sa pozries...a teda aj graf ..nie vzdy musi byt vsetko co vypada ako uplna zbytocnost na skodu...v podstate ho nijak nepotrebujem len som chcel skusit ako by to mohlo pomoct v praxi..to je vse ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

WWWTrader: chcel som ti napisat nieco podobne ako Millis. Tym, ze vies, aky je to indikator, naco ti je? Odraza len vzdialenost maxim a minim, ale len dvoch konkretnych na grafe. Vacsia sinusoida vyraznejsich a mensia sinusoida menej vyraznych. Asi niekto predpokladal, ze casovy cyklus sa bude opakovat... taku symetriu vyuziva napriklad Magic T System Martina Schwarza, ale na to nepotrebujes celu sinusovku. Naprogramovat taky indikator sa zide iba keby si chcel robit AOS. Ovela viac vidis na cenovom grafe a toto vidis okamzite na grafe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Volf:


jsem stále začátečník – a nejen v diskuzi. Zlobí mě obchody, nastoupené EA na knotu, nebo na ocásku svíce. Jak odstranit vícenásobné ztrátové obchody ve svíčce má víc řešení. Zařídit, aby obchod nastoupil ve svíčce jen jednou bych možná vypotil, ale jak v MQL zařídit, aby obchod začal jen na Open svíčky – asi jsem tady i jinde hledal špatně, ale prostě to nevím. Taky mi nejsou jasné všechny výhody a nevýhody. Volfe, máš to tady v něčem už zveřejněném, nebo byl bys tak laskav a šoupnul to sem? Chce to asi měřit čas svíčky, ale nevím, jak na to. Díky

Lerak ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lerak:
jasně, že to bylo už zveřejněné, a několikrát..... ale stačí se zamyslet.
Když v průběhu nějaké svíce jsem zadal obchod a další už na této svíci nechci dělat, není nic jednoduššího než si po zaslání objednávky poznamenat do statické proměnné čas aktuální svíce a před následujím obchodem kontrolovat, jestli má aktuální svíce větší čas než je zapsaný v té statické proměnné. Pokud ne, jedná se o tu samou svíci a do obchodu nevstoupíš. Je to použito např. v mém systému psaném pro nick Carolco.
To abys vstoupil na začátku svíce a ne na konci zařídíš tak, že vstupuješ, pokud podmínky pro vstup začnou platit na předchozí svíci (předposlední). Tzn. používáš shift 1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...