Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to mistr:
přetáhni to do grafu. v okně co se ti otevře změň proměnnou "NDay", "NHour" a NMin".
Např. zprávy budou 23. v 10 hod. 30 min.
Zadáš NDay 23
NHour 10
NMin 30
Ostatni proměmnné odzkoušej na DEMU. Sám to přesně nevím co co znamená.
Na kartě Obecné zaškrtni Umožnit obchodování případně Požádat o potvrzení.

Zkoušej, zkoušej, zkoušej. nepoužívám to, tak že víc Ti neporadím. Každopádně, když jsem to zkoušel, tak to ve stanovenou hodinu vyhodilo ENTRY objednávky na obě strany a ta, která se neexekuovala tak se po čase zrušila.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě xTrip to vylepšil. ten otevře těch pozic na obě strany několik. Vyzkoušel jsem to, ale neměl jsem čas to nějak hlouběji zkoušet. Předpokládám, že po zvolené době ty, které se neotevřou, tak se samy zruší. Vyzkoušej na DEMU!! Proměnná SecBPO nebo SecBMO určuje, kolik milisekund budou objednávky alktívní. Když je trh nesebere, tak se samy zruší. Neber mě za slovo. Musíš zkoušet ;)

5754

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to Tě musím varovat, zkoušet to live!!! Nastavení raději na demu. Že demo funguji trochu jinak nevadí. Jde o to, kdy se objednávky zruší ap. Tu odvahu bych neměl pustit to na živo. Vůbec netuším, co to muže v reálu udělat a nechtěl bych, aby Ti to vypucovalo konto. To bych si vyčítal, že jsem Ti ten AOS poslal ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markon..
dik nasiel som ten Period_Converter_Opt.mq4..len neviem ako to nastavit..pre M3...nasiel som navod ako nastavit na 3h vlozil som indicator do grafu H1 povolil som import DLL zvolil som PeriodMultiplier na 3 a otvoril som offine hraf H3 a mam to v tomto TF...ale co v pripade chcem M3 graf? v offine som M3 nenasiel a co v taktom pripade treba v pisat do toho PeriodMultiplier?dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...