Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

k tomu SL alias Karlovi. Někdy, když jsem si docela jist a trh je celkem klidný, tedy nelítá to sem a tam, tak také to zkouším bez karla. Uznávám, že to hazard je a živě bych to asi nezkoušel, leda tak omylem. Ale jak známo, fedor, pokud se nemýlím, jede bez karla a blahé paměti radovan65 jel také bez karla. Má to svou logiku. Velcí totíž bezpečně vědí, kde jsou umístěné, snaží se je vymést a pak si jdou svou cestou. Malí to nemají šanci vůbec ovlivnit, leda karla nezadávat. No a samo sebou musím u toho sedět. Pokud jedu bez něj, tak prst stále na myšítku a zároveň otevřené okno s pokynem na uzavření. Samozřejmě na poziční obchodování automaticky karla. Já ale více méně skalpuji a tam to jde bez něj trochu líp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já jedu většinou zprávy na netradičních párech.... vybírám zprávu a pro ni vhodný pár(ne vždy ideálně :)) ale bez sl bych byl někde :D jen u toho musím taky být, protože ho musím kvůli postupně se rostoucím korekcím zvětšovat dokonce až na 130pips, ale během těch prvních hodin nemám co na práci, tak chci zkusit tenhle scalping s pevným tp(jsem jeden z těch mnoha, co neví kdy zavřít :D)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...