Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

napr: delka vzoru bude 5, vezmes tedy aktualni data z burzy,udelas z nich TP a z TP normalizaci.jestli bude vzor do dostatecne miry podobny nasledujici open bude vstup. ten vypocet miry podobnosti je tak,ze vezmes referencni vzor a ten porovnas s novymi daty a kazdy prvek musi odpovidat mezi podobnosti. napriklad vzor = 0 0.3 1 a nove nactena data budou 0 0.75 1,miru podobnosti si zvolim treba 15%, cili kazdy prvek tech dvou vzoru by mel nalezeni do teto tolerance. prvni a treti prvek je OK, jen ten druhy neodpovida,takze se neprovede zadna akce. o svaty gral nejde, spis jen pri vhodnem nastaveni to generuje zajimave vysledky:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vie mi niekto poradit, ako obmedzim cas obchodovania na dnovych grafoch?
Proste potrebujem, aby mi AOS obchodoval len pocas burzovnych hodin od 15:30 do 22:00 a nemam moznost spustit AOS o 15:30.(som v praci)
Algoritmus mi vychadza z dnovych grafov,preto ho potrebujem obchodovat na dnovom timeframe.Nemozem prepnut sviecky na mensi timeframe a vyriesit to prikazom if (Time[0]>D'15:30:00').

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jogo:

to by byla skoda, kdyby byla v cestine.. lidi by prestali hledat.. Ja o MT4 vim uplne houby, ale kdyz neco potrebuji, tak zhruba tipnu jak by se to ci ono mohlo jmenovat jako prikaz, kouknu do dokumentace a kdyz z ni nejsem moc chytry, tak to slovo zadam primo do vyhledavace na mql.com a ono uz to na me vyhodi stovky prikladu pouziti. Ono bez anglictiny, nebo jeste lepe rustiny je to docela beh na dlouhou trat, pac silne pochybuji, ze nekde splasis zevrubnou HowTo prirucku od M$ pressu. Navic, a je to jen muj osobni nazor, pokud nejsi vylozeny fanda toho jazyka, tak je podle me lepsi si vygooglit nejake knihovny uz hotovych indi a EA a pak je jen poupravit k obrazu svemu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf

Já sem se říkal, jestli třeba neumožňují používat funkci odchylka od kotační ceny. No to bych se musel zeptat přímo jich, kdybych uměl anglicky. Jak na potvoru mě tím připravily o profit 600$, ptotože krátce nato se cena rozjela dolů a to už nemělo cenu naskakovat, protože to šlo docela rychlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar.. kdyz se snazim pustit tester strategii na obdobi tak tri mesice zpatky TF5M, tak mi napise. ze "no history data", ale treba TF15M jede.. divne. Netusi nekdo co s tim?

beru zpet.. ono stacilo skocit do centrum historie a stahnout TF, ktery jsem chtel.. sice to mrcelo neco o tom, ze to bude tahat primo do metaquotes namisto od mojeho brokera, ale tak snad se to nebude moc lisit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám prosbu, potřebuji zjistit jestliže je hodnota prázdná, příklad

string strStatutHistorie;

if(strStatutHistorie == NULL) Print("No nazdar");

samozřejmě je to součást programu a je to jen ilustrační. Když zadám compile, tak mě to o výše uvedeném řádku dá hlášku

'==' - different types in comparison C:\Program Files\MetaTrader - FX Clearing\experts\RENbr.mq4 (46, 22)

jakým způsobem mám tedy zadat a zjistit zdali je hodnota strStatutHistorie prázdná.

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...