Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Koukám, že se to trošku chytlo...)
Každý systém má lepší a horší období. To je pravda. Jen mi jde o to, jeslti někdo dělá má systém který se zatím udržel každý backtestovaný měsíc v plusu.Spíš by měl být na delší TF od M15.

Stanley,

pokud to máš hrubá verze, tak by to šlo.Nech mi tu mail a já ti napíšu.
Vím co je back test,mám za sebou backtest za 2 roky a 3 měsíce. Tak vím jaká je to nuda...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak kuci a je to.. celodenni snazeni... Muj prvni EA.. nutno rict, ze jak se to ma chovat jsem nevymyslel ja, takze me nekritizujte/nechvalte za obchodni system jako takovy. Ja jsem to jen dostal z papiru do neceho, cemu rozumi MT4... Jestli si to nekdo bude chtit pustit, tak: tento EA pracuji s daily grafy, takze do testeru nastavte daily a mod pouze oteviraci ceny.. Testoval jsem to na EU od roku 2000: I default udela pekny vysledek, ale tohle nastaveni: g_percentageRisk = 5 TTL = 30 distFromPrice 5 maxSize 10 PT 40 maxSL 1000 minSL 30 udela graf, ktery se tu nekde vali.. Jo jinak, aby jste to rozjeli, tak si ten EA hodte do experts a tu knihovnu do libraries... Pak uz jen staci povolit v MT4 v nastroje->moznosti->strategie->Import DLL a hura Cely vtip tehle srandy je prave ta knihovna.. pac ta je napsana ve visual studiu, ktere se pak da normalne attachnout k bezicimu MT4 a ladit za behu chyby.. parada

8935

8936

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

no to jo, to vona pekna je, ale to je tak vsechno.. kdyz to zapnes na nejakem jinem paru, kde to zrovna ze startu nevyjde, tak vypada podobne akorat ze konci nulou :) Ja na EAcka neverim.. sam pouzivam akorat poloEA, ktere neobchoduji, ale upozornuji me na break(tzn proste kdyz to protne caru, tak mi to zahouka do sluchatek :) ), ale dovedl bych si predstavit EA, ktere by jelo tak na 15TF a obchodovalo by jenom hodinku pred a hodinku dve po openech jednotlivych burz.. a nedelalo by nic jineho, nez by hlidalo breaky na majorsech a na zaklade toho oteviralo pozice na minorsech.. Proste aby to delalo to, co tedka delam ja rucne :D bohuzel me vubec, ale vubec nenapada, kde zacit, takze pesek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak a mam dalsi.. opet neni z moji hlavy takze opet neprudte :) Tahle strategie by mela jet na 5M TF a scalpovat navraty z uniku mimo ema High/Low canalu pri dane hodnote RSI.. tady uz ovsem equity krivka vypada tak, jak bych cekal od EA ;) Jinak, stejne jako to minule EA i tohle potrebuje funFraLib.dll, takze pokud ji jeste nemate v libraries-coz by bylo mozne jenom tehdy pokud by jste zkusili ten EA co jsem postoval vcera, tak ji prikladam do tohoto EA do zipu.. zase si ji nahrajte do libraries a v mt4 povolte importDLL.. Taky prikladam tpl soubor s nastavenim vizualizace grafu, kde jde videt podle ceho ten EA vstupuje.. tpl se nahrava do rootu MT4 do adresare /templates A uplne zaverem.. poznamky mam v anglictine, aby to vypadalo vic cool.. Dost lidi pise tak, ze stahne kod z netu, prepise autora a poznamky do cestiny, tak ja na to sel od lesa.. EA jsem si napsal a poznamky naopak prepisuji ze zadani do anglictiny :)

8937

8938

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath: nikdy jsem ho necetl, ale jestli mi to "otevre oci" stejne jako price action, tak to bude fajn.. dekuji za tip.. kouknu.. Jo a s tema vlajeckama to skutecne budou jenom ty prumery.. uplne na stejnem principu funguji ty indikatory, ktere kolovaly na chatu.. prikladam ho.. nevim jestli to presne sedi na "vlajecky", ale je to vyjadreni sily men a diky tomu, ze je to oscilator, tak vidis i smer..

8939

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara
jj to je jeden z tých, ktoré som spomínal že sa trochu podobajú vlaječkám. Ako som spomínal programovanie je pre mňa španielska dedina, mám len taký pocit že autori to zbytočne spomaľujú. Treba vyhodnocovať len víťazstvá/prehry mien v pároch - napríklad pri TF 5 minút brať len to, kto vyhral/prehral poslednú päťminútovku - a zaistiť aby víťazstvá každej meny mali rovnakú váhu ako víťazstvá hociktorej inej meny. Každých päť minút by sa rebríček zmenil bez akéhokoľvek oneskorenia. (To je len moja fantasmagória.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

tak jsem si proletel to vlakno o Breakout systemech a jakoze slabota.. jednak by se melo prejmenovat na Fanousci Hanse123 a druhak jakz takz rozumne a konstruktivni prispevky mely jenom zname firmy(diky za vas kluci)... ostatni mi dost pripominali takove ty tragedy co cekaji na chatu na freesignaly :) to PA vlakno mi pripadalo o poznani konstruktivnejsi(az na vyjimky-dlouholete tradery co si zakladaji zivnost na financnim poradenstvi :) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak a ode me zase na nejakou dobu v tomto threadu pokoj.. Jak uz jsem rekl, jestli nekdo mate nejaky navrh na EA, ktery je alespon trochu podporeny nejakym backtestem, tak se ozvete.. klidne i na mail, ktery jak jsem zjistil jde vygooglit uplne jednoduse(nebo proste za muj nick pridejte zavinac a gmail(botka)com) a hura...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...