Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

japapatramtara Napsal:
-------------------------------------------------------
> a ted zase jedna do davu: Kdyz si otevru nejakou
> pozici.. da se v MT4 nejak uzavrit jenom pulka
> pozice? ted to delam tak, ze musim otevrit 2
> najednou, coz je ale docela pruda..


v dialogu pro uzavreni pozice si muzes zvolit jak velkou cast ches uzacvrit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj... nějak jsem nepochopil odpověd na můj příspěvek jak vložit indikátor RSI a %R do jednoho okna (grafu). (Používám Meta Trader 4.) Momentálně je mám oba v odlišných oknech a myší přetáhnout jeden do druheho nejde. Když držím myšítko jen to pohybuje s grafy doleva doprava...

Předem díky za odpověd...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, potreboval bych pomoc s velmi jednoduchym AOS. Princip spociva v tom,ze si zadam pattern v normalizovanem tvaru v rozmezi ( napr. 0; 0.23; 0.5; 0.94; 1). AOS by si mel nahrat napriklad poslednich 5 hodnot ceny, z teto ceny vypocist TypicalPrice a to take normalizovat do formatu v intervalu dle vzorce Xnorm(i)=(X(i) - maximum)/(maximum-minimum), jde o normalni typ min/max normalizace. a bude-li podobnost v ramci mezi(napr 15%, dle definice uzivatele) dojde ke vstupu do obchodu. Melo by jit take volit mezi short a long strategii. Mez podobnosti se pocita tak,ze se vezme prvni prvek patternu a aktualnich dat a zjsiti se,jestli aktualni data spadaji do 15% tolerance. diky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no je to trochu slozitejsi. vytvoril jsem si soft, ktery pouziva metodu umele inteligence a vystupem tohoto softu je soubor patternu v normalizovanem tvaru a nechtelo se mi resit propojeni aplikace pres api s brokerem(neumim), prislo mi jednodussi,ze bych porovnani vzoru provedl pouze jako AOS v meta.za odmenu muzu pak pustit par vzoru,co mi dobre vychazej:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik:

no tak jestli jsou ty "patterny" cisla v intervalu , tak mi pri rozumne granularite vychazi 101 moznosti.. a kdyz to pustim na firemnim serverech pres vikend pracovat na vsech moznych TF a parech, dostanu na vystupu serazene "patterny" podle vynosu, takze mi o nejake ultra tajne vzory opravdu nejde :) Dneska odjizdim a az do nedele nebudu, tak jestli najdes nekoho jineho, nevahej.. jestli ne, tak se na to pristi tyden kouknu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...