Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám prosbu od některého zkušenějšího proramátoru, umím zadat přes program přímý vstup pozice, ale ne čekající pozici. Dám příklad, při určitém překřížení chci dát např. buystop pozici vyčkávací která se otevře o 15 pips výše než je hodnota ve chvíli vygenerování vyčkávací pozice a v této vyčkávací pozici chci zadat zároveň, že pokud se o 15 pips po otevření vrátí zpět tj. v tomto případě směrem dolů do ztráty, tak se zavře. Děkuji moc za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevim, jestli ses ptal jak to vylozene naprogramovat. Ale psal jsi o pomoc programatorum tak asi ano. Ja byt tebou tak si na to naprogramuju nejaky skript, pokud to chces zadavat jakoby rucne.

if "ty tvoje podminky"
OrderSend(parametry cekajiciho pokynu )
OrderSelect
if "se to vrati o tech 15 zpet"
OrderClose

Nevim jestli mas nejaky zkusenosti s programovanim. Tohle je jenom takovej zjednodusenej nacrt, jak by to zhruba mohlo vypadat. Spousta takovych skriptiku se da i primo stahnout na ofic. strankach MQL4. Dej si to do google a urcite neco podobynho, co se pak bude dat upravit najdes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Boocha, děkuji za odpověď, zkusím to ale upřesnit. Programuji ve Visual Basicu, takže programová logika mě není obecně neznámá mě se jedná o toto: Pokud zadám toto: za dané podmínky učiň toto : ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,1,Ask,3,Ask-25*Point,Ask+25*Point,"Poznámka",16384,0,Green); tak se mě otevře klasická pozice, já bych však potřeboval zadat jedním programovým řádkem situaci viz obrázek, vycházím z ceny aktuální, která je tam uvedena, prosím neber do úvahy, že je to pátková cena, jedná se mě jen o ilustraci. Děkuji

9107

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf, děkuji, předpokládám, že je to takto správné
podmínka
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUYSTOP,1,Ask+15*Point,3,Ask,Ask+30*Point,"Poznámka",12345,0,Green);

Udělal jsem školáckou chybu, sice jsem používal BUYSTOP. ale místo Ask+30 jsem dával Ask+15, což mě dělalo nesmysly. Děkuji Boocha a Volf za ochotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...