Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Ahoj,
zeptat chtěl bych začít "opatrně" scalpovat s miniloty a osahat si to na živo (nejradši Dukascopy, popř.Alpari UK, či GoTrades), na demu s tím zatím nemám problém, jen nevím, jestli s tím v realu nebude mít broker problém a nevyšachuje mě, když beru zisk hodněkrát za den i třeba při pár pips. U Duakse sem to vyzkoušel a "vyhrál" téměř všechny obchody se ziskem vyšším než spread+RT komise, měl bych být v zisku (nemám žádné otevřené pozice), namísto toho sem o skoro 3% níž, než při začátku. Nedává mi to moc smysl, tak sem jim napsal o vyjádření a zatím čekám.
Každopádně se chci zeptat, jestli technika udělat spoustu skalpů s miniloty se nějak neprotiví brokerovi-vybírat holoubky po pár eurech. (konkrétně tedy Dukas, AlpariUK...) Případně od kolika obchodů denně či jaké velikosti profitu v tipsech na obchod je to nechá klidnými.
Dle www.100forexbrokers.com/fx/comparison_results.php všichni podporují scalp.

Moc děkuju za radu.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H0nz@

zrejme zatial nevidis rozdiel medzi alpari a dukasom, skratene alpari MM to vadit moze, ducas ECN bude zrejme rad. z alpari sa do spreadu nedostanes , u dukasa sa donho dostanes, co je napriklad na paroch ako EURCHF velmi zaujimava volba z hladiska toho ze teoreticky kazdy obchod nezacina stratou zo spreadu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já bych právě čekal, že to bude lepší u Dukase právě díky ECN, než u Alpari, ale jen u Dukase sem ve ztrátě a nedokážu si to vysvětlit, už sem poslal i okno z grafu(tak snad přijde) kde sem obchodoval u Dukase a je tam vidět jak všechny obchody, tak equity, který je nižší než před začátkem, tak to mě dost mate, když by tam měl bejt jasnej výdělek.
Děkuju za ujištění, právě javaplatformám moc nerozumím, zkouším to teprve pár dní, tak nevím, jestli sem neudělal něco špatně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravím kolegové, rád bych se podělil o výsledek víkendového bádání, nad doplňkem mého obchodního systému pro období, kdy trh chodí sem a tam pár desitek pips bez toho, aniž by se vrhl některým směrem s větším odhodláním. Vše je založené na Cross ceny a EMA s časovým a oscilačním filtrem. Backtest byl proveden v programu JA.Tester na minutových datech s importem dat vstupů. Získaných 116 obchodů je za období 7 obchodních dní. Nastavení které jsem použil na GBP/USD TF1 pracuje se SL28, posouvá SL na BE v zisku 5pips a čeká na PT12. Zbylé získané informace jsou součástí JPEGu. Od zítra, pondělí 14.2.2010 začnu papertrade na 100 obchodů. Výsledek týdeního snažení sem pověsím.

12466

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
prachobyčejný stochastic na delší periodě, který ukazuje dobu trvání lokálního trendu a v extrémních oblastech už zakazuje vstupy do pozic z důvodů větší šance na změnu "trendu". Jinak obchodů v BT už mám 170, skoro celý leden2010 a výsledek je stále v tomhle tempu. Testy na demu jsou pravda kapku mimo, protože jak je to nově čerstvy, tak za den parkrat změním nastavení apod . . . ale to si sedne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jan (H0nz@)

v Dukascopy si vítaný v ramci scalpingu. Kedže su nie MM ale ECN broker a zisk maju z tvojej aktivity tradingu - commision.
Ozvi sa viem ti pomoct vramci commison a znizit ho kedže ak aktivne robis - scalpujes bude to dost velka polozka....
Dokazem Ti u nich vybavavit nejake reklamacne veci, urychlenia a pod.... kedze sa osobne poznam s viceprezidentom Dukas a aktivne u nich robim uz niekolko rokov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Jiris109 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím kolegové,
>
> rád bych se podělil o výsledek víkendového bádání,
> nad doplňkem mého obchodního systému pro období,
> kdy trh chodí sem a tam pár desitek pips bez toho,
> aniž by se vrhl některým směrem s větším
> odhodláním. Vše je založené na Cross ceny a EMA s
> časovým a oscilačním filtrem. Backtest byl
> proveden v programu JA.Tester na minutových datech
> s importem dat vstupů. Získaných 116 obchodů je za
> období 7 obchodních dní. Nastavení které jsem
> použil na GBP/USD TF1 pracuje se SL28, posouvá SL
> na BE v zisku 5pips a čeká na PT12. Zbylé získané
> informace jsou součástí JPEGu.
> Od zítra, pondělí 14.2.2010 začnu papertrade na
> 100 obchodů. Výsledek týdeního snažení sem
> pověsím.

Môžeš prezradiť TF, nastavenie EMA, nastavenie Stochastika aj s úrovňami, nastavenie času... Stále to sype?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido: Ahoj, omlouvám se že jsem to sem dál nepopsal, používá to hlavní vstup jako EMAcrossover signál, což je docela povedená indikace s pěkným načasováním, ale bohužel je tak akorát pro backtest. Když to pustíš naživo, tak ten indikator ma kontrolu over Baru, takze hleda cross dvou EMA a potvrzuje to jeste jednim barem po vstupu, to znamená, že v reálném prostředí nevstupuješ v 8:00 tak jako v backtestu, tam kde je šipka, ale vstupuješ až na jeden bar později, což výsledky vážně poškodí. Pracuju teď na trošku jiném vstupu, jinak používané indikace jsou stále stejné, je to TF1, PSAR na směr lokálního trendu, Delší stochastik, který dává limit pro vstupy tak, abych nevstupoval na konci pohybů apod. Hlavní myšlenka, pokud si hodíš do grafu TF1 ten PSAR s nějakym nastavením, to je fuk jakým, a podíváš se jak se chová cena třeba na tom cablu tam, kde dojde k proražení psar, a tenhle poslední puntik třeba shortu a prvni puntik noveho longu si rozdelis podle FIBO tak zjistis, ze cena se v nekterých obchodních hodinách velmi casto vraci na 50% tohodle rozdílu. Tenhle vstup byl proto postavený na odchytu porvni korekce po proražení PSAR někam k hodnotě FIBO50% s tím, že jsem ještě využíval EMA34, která podmiňovala dostatečnou korekci. Tím myslím to, že cena v první korekci se musí dostat mezi EMA a PSAR, jakmile zacne zase do směru PSAR, tak vstupuješ viz. jPeg. Pak je ještě možnost využívat nějaké delší EMA pro určení dlouhodobějšího trendu.

12739

12740

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...