Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

vím,že jsem vlezlej,ale nemůže mi někdo poradit?Vážně bych to ocenil!nevíte v usa při(pro jednoduchost) např."longu 1 usd per point USD/MXN..KOLIK STOJÍ OTEVŘENÍ POZICE?myslíte 4,50 něco okolo 5usd?a co potom USD/CZK..také pro zjednodušení při 1usd perpoint(také okolo 4,50?5?)..nebo jsem vedle jak jedle?a otevření teto pozice je třeba tak za 100 usd?Ale zase to asi né no ..odpovězte díky moc :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

KirSo

no ale pri scalpingu ide prave o ten spread, a nie oto co sa ti zda :)

2 pips je spradvelky, na scalping su vhodneisi brokeri ktory su ECN. ved par riadkov vyssie ich mencini spomina. skus patrat trochu. Hotspot , MBT, ADM a podobne. proste niekto s realnymi kotami a realnym trhom. Marketmaker by ti aj tak scalping zatrhol, skor ci neskor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hm,dobrá tak prásknu na sebe že tomu moc nerozumím ještě,že mám u nicku"nováček (td)no ono to vlastně není nic jiného než sázková spol.vypisující jestli to dobře řeknu spredy(či co).. jmenují se" ig index..stačí strčit do googlu.Jsem tam vlezl protože to bylo jednoduché pro začátečníka ,ale ted pochoduju na BEST DIRECT NAVIGATOR..nevíte někdo :"That spread is at 6, the USD/JPY spread is 3.jestli jde z této info něco vyčíst?to je normální průměr? tento údaj?nebo nic neříká? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie:

je spousta stranek, ktere se zabyvaji hodnocenim a prehledem fx brokeru.. napis si do googlu "fx broker rating" a mas zabavu na cele odpoledne
tady mas prvni odkaz, zbytek uz si fakt pogoogli, nebo hledej tady na financniku.. v diskuzi o brokerech je taky odkaz na tabulky a hodnoceni
www.goforex.net/forex-broker-ratings.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volfe..vážený příteli,ale já nikdy v demu ani u best direct navigator ani u čezu neměl započteny "marže či poplatek za vstup?jen jsem vydělával a vydělával!!vydělal jsem řed 10 lety na demo čezu svůj první milion..to je směšné v demu tyto údaje nejsou,ale já již nyní vím po několika denní real. zkušenosti(mám jejich FX Platinum se základním vkladem)s dávno havarovaným"letadlem woodiecci u best direct navigator(je fajn sledovat při forexu konkurenční grafy začnou nepatrně a během dne se rozejdou že je to až hanba jak obrovský"tunel na hráče to tam je!)Ale "Woodie MÁ PLÁN! :) někde je tu několik chytrých hlav co popisují levnější a kvalitní"platformy na scalping ;)Najdu je a založím nový účet u nich....stejně budu rád pokud se někdo ozve s nějakou opravdu"cool platformou co se všech poplatků a spredů týče.Jinak děkuji: www.goforex.net/forex-broker-ratings.htm (td) opravdu strašidelné,PŘÍŠERNÉ,ale to jsme tak nějak všichni vždycky věděli že?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

děkuji Airmike nevíte zkoušel jste někdo někdy?" Ikon-Royal.com...?V"chlívečku pro brokry bohužel není zmíněn...Asi se tedy budu muset zaregistrovat a poslat vše sem..zdá se že vychází na scalping snad nejlépe?I když ta zmíněná doba při uzavření pozice???Až 15-sekund!...to snad není možnéé :S!?Že by další "darebáci...?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie
Podla mna to znamena tolko, ze broker uzavrie tvoju poziciu najneskor do 15 sekund . Teda moze to byt a asi to vacsinou bude menej.
Samozrejme, ze medzi prijatim pokynu a zavretim obchodu sa cena hybe. A nemysli si ze to broker nevyuzije.
Pozor, na deme mozu byt ine podmienky, tam sa moze pozicia zatvarat v kratsom case.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel po 2 letech(jak jsem zjistil)nemám žádné zkušenosti ve využití grafů s rozcházejícími se údaji.Já jen vím,že PFG best dir.nav.si žije vlastním"soběstačným životem s rozdílem oproti Londýnskému grafu až o desítky bodů denně!!Využitelnost tohoto"jevu bohužel nulová. :(
Tedy snažně naposledy žádám o vaší nejlepší dlouhodobou zkušenost a radu na nejlepšího též i"nejlevnějšího BROKERA pro scalping...tedy samozřejmě mini lotů..prostě vše mini..s přátelským pozdravem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...