Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

to woodie:

Zkus mrknout na MB trading. Je to ECN, spread na euro do 1 pip + poplatek 0.5 usd za kazdych 10000 USD (minilot na euru), pokud to spravne chapu. V podminkach maji napsano scalping allowed. Jak je to v praxi nevim, jedu zatim jejich MT4 demo a tam mi momentalne nejde zadavat prikazy, nicmene jde se k nim pripojit i pres Ninju. Zkus a uvidis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MB trading tedy můžeme také odškrtnout a co máme dále?Já i můj překladatel jsme vyčerpáni,ale ve středu mi přijde nová překladatelka(vyčerpám i jí),ale kam ted??Dneska jsem na USD/MXN udělal 50 bodů(pipsů) a výsledek?Čistý zisk "17 USD (-32 za buhvíco) nedělám si srandu.Nemohu být schopný programátor,angličtinář,obchodník i telepat co se společností týče!Okruh známých vyčerpán okruh obchodníků vyčerpán...Jsem vytrénovaný jako"ninja!
"Airmike nebyla by šance mi prozradit tvého oblíbeného brokera?Kde rád skalpuješ?...S pozdavem a děkuji ti
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hmm,ale nastudoval jsi ho někdy?Ty Elliotovy vlny (tu)taková nádheraaaa!A když se trh vyčerpá není problém ten "fraktál obchodovat několikrát za sebou...(pokud to dobře počítám pohybuje se okolo 500 bodů prakticky dokola)Raději se na mexičany ještě podívej jsou v tom dobří.Já jsem právě zvědavý na takové"čínany ty jsem ještě neměl.

1)A co OANDA fxtrade?Tady jí už někdo řešil,ale oni se chlubí nízkými poplatky?Je to pravda?Oproti tvé"MBT???? Mě zajímá hlavně exotika můžeš se mi podívat 2)na mini lot na USD/MXN u tebe?Kolik že to "sežere za vstup a poplatky?....Ale to je přesně ono pokaždé má být den v + tedy klasicky lépe 90pips než nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Commissions are deceivingly higher than it appears from their webpage. Over $15 total to buy and sell one lot of EURUSD. (price currently at 1.5531) Webpage says $5 commissions. That's in U.S. dollars, and that's per side of the transaction. You have to multiply the $5 by the exchange rate. I confirmed this information with them.
to právě tvrdí u tvého MBT...ty jsi také psal myslím něco o poplatku za vstup a poplatku při výstupu?Ale to musí strašně MBT prodražovat?Je to pravda?
Co soudíš o FXCM?...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsetko co sa ma pytas si mozes vyratat, postup ako sa rataju commision su na webe, aj pary ktore mozes obchodovat.

to ci je MBT predrazene, :) na to sa da pozerat s roznych uhlov, maju najnizsie spready ale maju najvyssie poplatky s ECN, ale stale je to menej ako pri Marketmakeroch. MBT navyse nema chartovaci soft, musis si ho kupit , alebo prenajat. to su dalsie stovky dolarov. idu obchodovat aj miniloty. a kolko musi mat vlozene pri full. :) neviem co je to full , takze tazko povedat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxtrade.oanda.com/forex_trading/why_trade_with_oanda/spreads/all_spreads.shtml

tady jsou oanda spreads usd/mxn 350.No tak já to jdu zase obtelefonovat.ikon royal division exoty neobchoduje.Ty měsíčný poplatky MBT mě děsej,ale vychází stím pohyblivým spredem nejlépe!Případně,že kolik to dělá měsíčně při pronájmu?...
A to jako při "longu mám vystoupit z trhu ještě než se trh obrátí aby mi nenaskočil horší výstupní poplatek?Protože já v 5.00hod koukal na jejich EUR/USD a spread byl na 2 sekundy 1.00pips,0.10,,a pak 0.00pips???takže byl dokonce nulovej?To znamená jako že jsem v tu chvíli mohl nakoupit ZDARMA BEZ POPLATKU? :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie

chlape ty v tom strasne plavas. to co popisujes je spread, rozdiel bid ask ano ten moze byt aj 0, dokonca aj -0,1 cize kupis hned zo ziskom. to co platis to je commision a to platis brokerovi. to zo spreadom nema nic spolocne.

prenajom chartovacieho softu neplatis brokerovi ale firme ktora ti soft predala. bud platis najom na 3-6 mesiacov alebo kupis licenciu dozivotne. to stoji asi tisicovku, ja som prenajal na pol roka za 360 USD

by tebou nic neobtelefonovavam, a spravim si poriadny prieskum brokerov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrá já mám jasno díky tomu pohybu spredu a jdu do MBT v nejhorším za půl roku odejdu no co.Jinak ano ty poplatky je potřeba k BUY a SELL,ceně přičíst já vím to je to co to dělá trochu nepřehledné,ale jsem s nimi v kontaktu prostě je vyzkouším na půl roku a je to."Spot FX USD/CZK is currently 90 points(u ig index)...a oanda píše USD/CZK 350 spread..tady tedy vychází mnohem lépe ig index to je jasné?A takový rozdíl jak je to možné??To se tedy u oandy nedá skalpovat ani ve snu?!Říkám to ted dobře?...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...