Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

jiris, vďaka za vysvetlenie, ale zaujímala by ma tá pôvodná varianta. Mám totiž jeden neúspešný EA, ktorý vstupuje na kríženie ceny s EMA a je to filtrované CCI, časom.... CCI sa príliš nelíši od Stochastika (ocilátor ako oscilátor). Tak ma zaujímalo konkrétne nastavenia EMA, Stochastiku vrátane úrovní a času (všetko asi na M1). Hodil by som to na demo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

krakra:
Broker jako takovej, pokud ti nabídne na cablu spread 2pips, tak co ja jsem tak pochytal informace, tak on sam z toho často nemá ani jeden celej pips. Ale víc se mě neptej, nic o tom nevím a je mi to jedno, kam ty pipsy jdou. Každopádně já jsem měl po devíti dnech a víc jak 1000pipsech zisku scalpováním telefonát, že prostě systém brokera nepobírá moji techniku a dostal jsem podmínky pro scalpery, plouvoucí spread, horsi plnění apod tak, aby ze mě měli plnou marži . . . to už asi každý zná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých forexákov. Asi som niečo doplietol a mám to kúsok rozhádzané. Som začínajúci obchodník a nejaký čas som hľadal vyhovujúci OS. Pred týždňom som na jednom zahraničnom fóre narazil na jeden zaujímavý voľný AOS . Nie je to zrovna scalpovací OS, nakoľko má rôznorodé nastavenia a mnoho variácií pre rôzne páry. Testoval som niektoré z nich s celkom slušnými výsledkami. Včera večer som jeden variant pustil na demo s vlastnými nastaveniami pre scalping. Výsledky sú viaac ako slušné. Ak je záujem môžeme o tomto OS pokecať.Prikladám ešte DetailedStatement.

13365

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...