Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

V MBT navigator demo kde zatím čekám než mě zprovozní je "commissions-je přímo vedle ukazatele nakoupených lotů..ten ukazatel "commissions UKAZUJE správně?Co se týče vlastně těch komisních poplatků?Je to to co tedy musím tzv."vydělat abych byl vůbec v plusu?Jsou to tedy všechny poplatky?jiné už jindy připočítávány nejsou??
děkuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


mirus - broker
zenfire - poskytovatel datafeedu
Dorman - clearing
Banka - XXX
Ninja trader - platforma

ufff,takže to se děje i mě.Já se chci zeptat Airmike ten (poplatek asi 360 je za jakou že platformu?) za něj mi daj nějakou platformu ze,které to budu obchodovat?To je jako ten"ninja trader?Nebo já budu obchodovat rovnou z toho DEMA?..
Pokud to myslím správně tak jim mám oznámit,že chci pronajmout na půl roku tu jejich platformu a pak si jí podle video návodů zprovoznit?Tedy toho "ninja trader?..
A z dema obchodovat nejde,že? :S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

chlape nezaskodilo by trochu samostatnosti. Ninja je soft ktory sa plati. zoziadnym brokerom nema nic spolocne. je to chartovaci a analytycky nastroj, do ktoreho sypes objednavky toto stoji cca 360 USD za pol roka

ten nastroj je spojeny s dalsou platformo urcenou na exekuciu (takto je to u MBT dalsia platforma sa vola MBT navigator . mirus ma system postaveny inak)

myslis to uplne spatne. Ninja je jedna firma a MBT druha. realne s dema nic nezobchodujes. bud pojdes cez navigator a budes objednavky vystavovat tam, alebo si prenajmes iny chartovaci soft, samozrejme za peniaze



cela tato siahodlha debata je o tom ako usetrit kazdy cent. teda s tvojej strany, a preto ti odporucam uplne sa vykasli na ninju MBT a podobne zlozite veci,ktore sa tazko vysvetluju a este tazsie chapu. tam neusetris, dovody preco obchodovat takto komplikovane su trochu ine . taktiez sa vykasli na scalping. stiahni si jednoduche demo a vyber si obycajneho retail brokera.

asi nieje vhodne hovorit vo vlakne o scalpingu aby sa vykaslal na scalping, ale kazdopadne ak nechapeme ako brokeri funguju je zbitocne sa oscalpingu aj bavit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano respektuji máš pravdu,ale já jsem jako BLESK a již jsem do toho díky těmto informacím pronikl.(u igindex jsem měl demo pro mini za "centy přesně 20.min pak mě ho vypnuli ani jsem se nerozkoukal a musel jsem obchodovat za své dodnes to mám v živé paměti byly to "futures na brent crude ale angličáné jsou fajn šlo jen o centy)Právě na jejich "MBT navigatoru profituji celkem v pohodě(no jak kdy) a ty poplatky komise jsou mnohem lepší než v IG INDEX,takže jsem moc rád že jsem sem vlezl a hlevně že MBT komise jsou někdy 2 usd někdy 0.30..Jsou opravdu super( ;)
nechám si živá data z"ig index a"ninju nepoužiju a také woodiecci z PFG si nechám tím pádem budu obchodovat pouze přes jejich"MBT navigator....a to je celé pochopil jsem to velmi dobře!!Z těch komisí a spredů jsem u MBT celý nadšený! :DBěhem několika dnů jim dorazí mé peníze a jedu na"tvrdo není problém..OZVU se tedy nejdříve za měsíc.Opravdu děkuji za zprovoznění,ale myslím že se nějaké informace budou jistě hodit i dalším"otrlým týpkům.S přátelským pozdravem.Tomáš (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje zkušenost na demu u MBT, jak kdy likvidita. Jedu vlastní soft napojený na MBT. Obchody v řádech minut. Jak to syspe tak držím pozici. nedky ale je u MBT na demu těžlé uzavřít pozici trvá mi to i několik sekund. Na radu Amikeho jsem se díval do logu a je tam "Waiting" během uzavírání příkazu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie:

Ty nechápeš základy použití platformy, nevíš jak se počítá spread, co je to komise, navíc nemáš ani základ obchodního systému atd. atd.... a chceš se rovnou pouštět do živého obchodování? Nic ve zlém, ale s největší pravděpodobností své vydělané penízky poslušně odevzdáš do trhu :) Profíci zde na foru se na ně už určitě těší ;o) lol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky,jsi ještě opravdu mladoučká a tedy se dá omluvit,že jsi uplně neskoukla mé předchozí příspěvky.Jinak jsem již předestřel,že jsem vydřel jisté zisky u Londýnanů,ale po 2 letech u nich(a jéje registrace je už 2006) musím říct,že jsem se tehdy vozil spíše na"ropné krizi nelze to tam provozovat právě kůli těmto komisím,ale opravdu špatné bylo,že jsem se zde neporadil dříve než jsem se začal dostávat do ztrát a tedy máš pravdu strategie je to oč tu běží..Jinak pokud by si člověk někdy k tomu něco přečetl např.finančníka tak by ty znalosti jistě získal,jenže to mě se protiví raději získám/ztrácím a učím se bojem.Co je na druhou stranu výborné je bezesporu to,že po pár letech tvrdého obchodování(bez znalostí) je již celkem snadné se po zprovoznění nové platformy se získanými zkušenostmi pustit do trhu obzvlášt když zde otevření pozice vychází mnohem laciněji.
Chtěl jsem se ozvat opravdu až za měsíc jak jsem po získání všech informcí tedy(26.2)říkal jsem nucen čekat až se k nim doplazí peníze nepřijímají platební karty.Jinak děkuji za upozornění ztrát se,ale opravdu nebojím a nejsem na ně náchylný.S mými v průměru 5-7 obchody denně budu vyhlížet konec měsíce pro přesnou kontrolu zisků. ;) (tu)Best regards

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie:

omlouvám se, nechtěla jsem urazit :) Tvé příspěvky jsem četla všechny, jen mi prostě přišlo, že jsi hrozně hrr, jako nějaký začátečník :) Já jedu spíš na jistotu a své peníze naopak ochraňuju, než abych šla do všeho po hlavě.
Jinak nevím, co má forex společného s věkem, obchodovat na forexu se učím už třetím rokem ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Airmike mohl bych se tě na něco zeptat?Vrtá mi hlavou jestli je možné obchodovat jen podle "oka?Zkoušel jsi to někdy?Nebo to bez indikátorů a systému prostě nejde?já jen,že při silném trendu vytáhnu svých 100 pips,ale když nedá tak 50 neberu a to se stane i několikrát,takže pak nemám nic...všiml jsem si při slabších datech,že i bez systému to tak nějak můžu zvládnout a silně o tom uvažuji...jak jsi na tom byl ty?Nebo jsi dospěl tak daleko,že od oka "střílíš běžně??
:)
(tohle by mě fakt zajímalo jestli lze tzv.nakoukané chování trhu vážně využít?Já,ale stejně pokukuji vždycky do reuters atd.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, četl jsem pár článku a tak bych rá přidal svoji zkušenost. Asi nelecé 2 roky s přestávkami jsem obchodval na demu FX. Vždy jsem po pauze trušku zlupšil svůj obchodní plán a vydělal více více fiktivních pěnez. Když jsem se v lednu tohot roku rozhodl jít live. Přesně jsem si říkal na co se bát ztrát jsem psychicky odolný mě se to nemůže týkat, počkám si třeba týden na obchod a budu sbírat jen zisky jak jednoduché. Za prvních 5 dní live jsem ztratil 87% kapitálu. Jen kvůli tomu abych vůbec zjistli o čem je live obchodovní. Docela drahá sranda. Byl jsem psychicky na dně. Pokud mohu radit začínej WOODIE opatrně protže ani nevíš jak, ale trhy tě zezačátku pohltí. Já osobně seděl denně 16 hodni u grafů a jen čuměl jak prodělávám. Velmi důležité je alespoň ze začátku mít dobře nastavené SL a PT. A toho se držet. Po čase udělat invetůru obchodů a zjistit kde člověk dělá chybu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím.
Dotaz ke scalpingu.Co je tedy scalp,setrvání v pozici malou chvilku,nebo braní i malého zisku(řádově pips) .
Obchoduji uz téměř rok-LIVE-na forexu .Celkem neúspěšně a teď jsem se trošičku vzpamatoval metodou kde z 80% beru třeba jen 5 pips zisk(místo ztráty-systém není myšlený jako scalpovací),ale obchod trvá i 5-10 min.Může toto vadit brokerovi jako scalping?Nechci brokera jmenovat(polsko),moc se tu nedoporučuje,ale já jsem celkem spokojený.Až na ty prodělky :o))) ,ale řekl bych že je to moje chyba.Klasický scalping by určitě vadil.Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...