Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOFTS - SUGAR (cukr)


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

Nevím, nevím. Long to asi nebude. Jako by se na mě z toho grafu dívala nějaká hlava s ramenem :D.
Taky ta divergence RSI u posledních dvou maxim se mi zdá abych tak řekl podezřelá. Já bych to viděl opačným směrem. Necháme to ještě nějaký den vybarvit.
Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, trh otevřel dneska docela vysoko a čekal jsem že pofrčí směrem na sever... Poté, co trh vyplnil OG jsem zvažoval, zda poslat příkaz do trhu, ale nakonec jsem odolal a jak je vidět, udělal jsem dobře.... Mám v trhu od uterý putku v SBK6 (16.00P) a doufám, že se mi zhodnotí.... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

850

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dnešní průběh mně moc nepotešil.... Čekal jsem, že se začne nakupovat, ale proč long COM se do toho museli obout již nyní (netuším, zda to byli zrovna long COM), ale někdo začal na "nizké" hladině opět nakupovat... No, ale ještě nehážu moji putku (16.00P v květnovém cukru) do "háje"..:)).... Uvidíme. co dál.... Vlasťa

866

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

tak co, mate vsichni prodano? ja jsem prodal (bohuzel pouze papirove) predevcirem za 17.81 a zatim se moje predpoved vyplnuje, doufam ze dojde k poklesu minimalne na 50% retracement, ne-li jeste nize. co myslite vy?
a jeste jeden dotaz: opravdu se cukr obchoduje jen od 9:00-12:00, tedy 16:00 - 19:00 naseho zimniho casu?
Johny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Johny,
s největší pravděpodobností jsi na tyhle informace narazil, jsou totiž součástí Manuálu zdarma zde na Finančníku, ale pro jistotu:
www.financnik.cz/art/manual/komodity-specifikace-konktraktu.html

další odkazy:
commodity-futures.info/specs.html
commodity-futures.info/exchangeSchedule.html

Hodně zdaru přeje Greenhorn.







Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den, v tomto prispevku prispevku uvadzam moje major levely pre trading plan na sbk06. Zakladny pohlad Ako vidime na charte po niekolko mesacnom up trende v ktorom nam trend nenaskytol prakticky ziadne major levely sme sa dostali do krasneho bull flagu v ktorom doslo k dlho ocakavanej korekcii down. Technicky bol vytvoreny novy mid term support na urovni 16,2. Po breakoute tohto flagu nasledovala ocakavana nakupna vlna. Co dalej z pre mid term trejding plany? Pre postup up je dolezite nasledne otestovanie major rezistencie, ak by doslo k jej breakoutu pozor na false!break. Tato uroven sa bude dat pouzit pre agresivne short plany s targetmi az na cervenu major line. Cize zo short term hladiska je tato major up line velmi dolezita, po jej breaku down mozme vyuzit na dalsi short postup po mid term support. Takze momentalne su very important testy major line a major rezist line ktore nam daju zaklad na setupovanie trejdov. good trades gurky

1146

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den, update swing trading levelov pre sbk06: V poslednych dnoch nedoslo k testovaniu major rezistencie ale po kratkej korekcii doslo k breaku down cez mid term major line. Podla scenara ktory sme si popisali minule to bola vhodna prilezitost pre setupovanie short trejding planov az do oblasti spominaneho support pasma. Mid term major line nam potvrdila svoju dôlezitost kedze sme ju po breaku testovali co nam dalo perfektne podmienky pre stanovenie stop pozicii a nasledne zahajenie short planov. Co dalej? pre mid term trejding plany je tu long potencial od support pasma az po vrchnu down linku (cervena), pre dalsie bull pokracovanie bude dôlezite jej breaknutie co by nas potencialne poslalo az na top chartu. Pozor, ak dojde k breaku down cez support pasmo zahajenie agresivnych short planov s potencialom az po spodnu up line coz nam dava zaujimavy diferencial. - takto stanovujem major levely - ich sledovanie je pre mna podstatne pre akokolvek stanoveny trejding plan. good trades gurky

1236

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

jen pro informaci uvádím, že říjnový cukr už nelze obchdovat.
sděluji to proto, že např. na TNT je uveden FND 13. října, ale na stránkách burzy toto:

Minimum Price Movement
1/100 cent/lb., equivalent to $11.20 per contract.


Daily Price Limit
None


Last Trading Day
Last business day of the month preceding deliverly month.


First Notice Day
1st business day after the last trading day.


Last Notice Day
1st business day after the last trading day.


pevně doufám, že nikdo není v pozici.

pokud tohle všichni víte, tak se omlouvám, já to nevěděl...

tominek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...