Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

yax

zlozite to je. o tom obecnom graf je graf sa da polemizovat, kazdopadne ja si myslim ze cista PA sa obchodovat da. ale tak isto viem ze by s tym mnoho ludi nesuhlasilo. muselo by sa definovat co je PA a co uz nie. FX tvoria iny hraci ine objemy, takze sa len velmi tazko vychadza s toho ze su to len ludia, pretoze to ludia nemusia byt :) . podla mna je na FX vyznamna vec pozerat sa ako sa ukladaju velke objemy. a neist proti nim. to je cela veda. ale na to si musi kazdy urobit nazor sam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No já z toho stejně nejsem nějak chytrý, co jste psali. Podle mě hlavně rozhodují informace a podle toho se trh hýbe. hýbe. Před cca 3 měsíci jsem psal kam si myslím, že půjde ropa, resp. kam nepůjde (byla cca na 40-45 USD) viz dlouhodobý graf, kdybych tedy neměl koukat tak na denní informace:
www.kurzy.cz/komodity/nr_index.asp?A=5&idk=38&od=29.9.2003&curr=USD
z toho mi před časem vycházelo, že dolů už nemá moc kam padat, teď už teda z těch 40 UD vylezla na 70, což není málo.

a zlato:
www.kurzy.cz/komodity/nr_index.asp?A=5&idk=87&od=29.9.2003&curr=USD
těsně nad 400 USD v roce 2005, dnes je na 950 USD.

a euro/dolar:
www.kurzy.cz/komodity/nr_index.asp?A=5&idk=105&od=29.9.2003&curr=USD

Kam myslíte, že jednotlivé komodity či měny zamíří, teda hlavně by to měli napsat, ti co sledují grafy a neřídí se tolik informacemi. Třeba napište, kolik bude stát zlato, ropa euro za měsíc? za půl roku? za rok či dva a více?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2, japapatramtara

Ked uz si nacal temu RSJ. tak myslim ze sa trosicku mylis. oni neobchoduju forex na londynskom forex trhu. oni su marketmakerom na Euronext Life. to je londynska burza. a to co si cital moze byt ze obchoduju eurodolar, ale eurodolar future je nieco ine ako EURo future a tak isto je to nieco ine ako EUR/USD menovy par. mimochodom eurodolar future sa obchoduje na CME a nie v londyne. to na akom principe funguju ich masiny nemam sajnu, ale ak das link rad si ten clanok precitam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radime - no zlatu se opravdu dnes nechce nahoru i když euro nahoru jde.
Můj tip s dlouhodobého pohledu (půl roku) zlato fakt nevím ale spíš doufám, že dojde aspoň na 1010 USD, ropa nahoru, euro vůči dolaru nahoru, ale samozřejmě budou i pády.
Teď je srpnové zlato na 955 USD, ropa 70 USD, euro 1,398
Kdo další bude tipovat? ..Ono totiž vždycky se tak akorát všude dozvím kdo co zobchodoval, ale když je už víme, kam šel kurz a to spíš se dozvíme ty ziskové obchody, o těch ztrátových moc nepíšete. Je to stejný jako na www.akcie.cz, tam se většinou jen dozvím, kam co šlo, ale že třeba je pravděpodobnost 60:40, že nějaká komodita půjde nahoru nebo dolů, to ani moc ne.
Jinak je tady někdo takový, kdo dlouhodobě (cca více než 1 rok obchoduje) na tamto vydělává?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...