Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak dneska to zas bylo.... Ráno si říkám že to půjde long.. Vstoupil jsem na 911, dlouho se to nikam nebralo tak jsem raděj vystoupil.. Jenomže jsem měl nastavený stop příkaz, který mi to exekuovalo na 902. (Mám pocit že tam byl těžký slip, nebo že bych se přepsal... ) Každopádně jsem odpoledně z hrůzou zjistil že jsem ve zlatě krátkej.., tak jsem vystoupil se slušným ziskem na 887.. Pak jsem udělal ještě jeden menší short ale chyt jsem stopku.. Eh..kdy já budu mít ten systém...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Efendy
>
> full zlato
> tak to už jsou slušné peníze
>
> včera mě vyhodila stopka a dneska to pěkně
> vyklesává, doufám že pojedeme co nejníže
>
> --------------------------------------------------
> ----
> Je třeba vidět souvislosti tam, kde je jiní
> nevidí.


full zlato, nejhorší, že se mi někdy před rokem na začátku se zlatem dařilo a hodil jsem potom místo 1 full konraktu, 2 full kontrakty a to bylo zlato na 1030, na rekordech, pak začalo padat a od ty doby doháním ztrátu. Ale vím, že do více než jednoho kontraktu zlata nepůjdu a musím mít velkou rezervu, což mám, ale stále si říkám, že je třeba zbytečně při posunech opačným směrem nepanikařit.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2

neves hlavu, kazdej spravnej trader zrusil jednou ucet. Ale jak to mas se SL?Nic?Taky jsem jej na zacatcich spis nepouzival nez pouzival,ale ted uz ani ranu bez nej. Da se i bez nej,ale s uctem $50tis a jednim minikontraktem :). Coz,pravda,logicky k financni svobode prilis nepovede. Kdyz se z toho poucis a udelas to priste trosku jinak, tak je to pokrok a niceho nemusis litovat. Nekážu zadny knizni moudra a nesmrtelna hesla jak uspet,ale pouze sdeluji vlastni ,rovnez hořkou, zkusenost s ostrym uctem.

Chin up man!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...