Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • 3 months later...
  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Efendy Napsal:
-------------------------------------------------------
> Radime - no zlatu se opravdu dnes nechce nahoru i
> když euro nahoru jde.
> Můj tip s dlouhodobého pohledu (půl roku) zlato
> fakt nevím ale spíš doufám, že dojde aspoň na 1010
> USD, ropa nahoru, euro vůči dolaru nahoru, ale
> samozřejmě budou i pády.
> Teď je srpnové zlato na 955 USD, ropa 70 USD, euro
> 1,398
> Kdo další bude tipovat? ..Ono totiž vždycky se tak
> akorát všude dozvím kdo co zobchodoval, ale když
> je už víme, kam šel kurz a to spíš se dozvíme ty
> ziskové obchody, o těch ztrátových moc nepíšete.
> Je to stejný jako na www.akcie.cz, tam se většinou
> jen dozvím, kam co šlo, ale že třeba je
> pravděpodobnost 60:40, že nějaká komodita půjde
> nahoru nebo dolů, to ani moc ne.
> Jinak je tady někdo takový, kdo dlouhodobě (cca
> více než 1 rok obchoduje) na tamto vydělává?

[bold] Už jsem myslel, že mi zlato zase spadne, zastavilo se před několika dny těsně pod 1010. A dnes konečně zlato dosáhlo 1010 USD, cca před půl rokem nákup za 985, akorát tedy zatím koruna posílila, takže nic moc. Od zlata zatím pryč, protože nevím kam půjde a půjdu spíš do ropy po nějakém výraznějším pádu.
Jinak po 3 měsících můžu vyhodnotit svoje předpovědi, euro šlo ještě výrazněji nahoru než jsem myslel z 1,398 na 1,4585, zlato také nahoru z 955, ropa klesla ze 70 na 69,23. Takže z toho vyplývá, že zlato a ropa víceméně za ty 3 měsíce stagnuje a pouze euro za tu dobu opravdově posílilo[/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zlato furt roste a dokud poroste euro, tak tomu asi nebude jinak a kdo ví kam až vystoupá, jestli prorazí tu hranici 1033 a poletí třeba dál a sem pak zvědavý kam spadne po korekci. Jsem si vzpomněl, že v úplných počátcíh mého obchodování se mi dařilo, díky neustálému růstu, ale pak...osudová byla hranice a nákup za 1030 USD a pak přišel ten šílený postupný pád k 700 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 radim2

zatím se to vyvíjí dle tvého očekávání, viz "můj tip tak během následujících dnů:
zlato dolů, ropa nahoru" Zatím jsem měl úspěch jak na ropě tak na zlatu, ne že bych se řídil tvým odhadem...
Jsem zvědav na další vývoj a na ten pád, jaký by mohl nastat jak píše Efendy ;o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak teď fakt netuším jak se to nadále bude vyvíjet... Dnešní bilance zase skoro k 1020 USD... Hranice je 1032 USD na tu jestli se dostanem, tak se prý může nadále vyvíjet nahoru a nebo se od této hranice odrazí a padne prudce dolů.. Podle mně tuto hranici nikdy nedosáhne, možná je to spíš mé přání :D
BTW: obchoduji CFD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak já se vrhnul na ropu a něco vydělal, ještě včas utekl, šel jsem do eurodolaru, protože jsem si myslel, že už přichází korekce : ), když jsem o tom četl v hodně článcích, že už ji skoro všichni čekají. No ale včera zase posun nahoru, takže to pokrývá ten výdělek z ropy. No jestli se to rozběhne nad 1,5 tak to pouštím.
No ono někdy v červenci 08 bylo euro ještě o dost silnější 1,6, takže pokud budou přicházet pozitivní zprávy, tak euro veme nahoru sebou i zlato, takže tu hranici s ohledem na to jak je vysoko, by mělo jít v tom případě výše než 1032 USD. Ale jinak nahoru mi celkově přijde, že se mu moc nechce, naopak euro mě překvapuje a jde až moc rychle nahoru. Takže momentálně doufám, že přijde konečně v následujících dnech nějaká korekce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...