Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Nevíte prosím někdo, jestli se dá v Sierr. nastavit alarm např. tak, aby to zvonilo když skončí červená svíce, nebo nejlépe 2. červená má třeba 60s do konce ??? Nějak se v tom manuálu s mou angl. neorientuju. Protnutí indik. jsem pochopil, jinak prostě nevím. Ale to bych chtěl asi moc :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bolijo, já pro svoje účely používám Countdown Timer, který stáhnete na adrese: www.ftrader.de/1f023d97260a25009/1f023d97260a2740b/index.html
Nainstalujte stažený soubor a ve Sieřře pod Analysis vyberte fttrader - main, mělo by se Vám objevit okénko zobrazující počet zbývajících vteřin podle zvoleného timeframe, nevím jestli tam jde nastavit, aby to upozornilo 1 minutu před koncem, ale 20 vteřin před koncem to ohlásí "countdown" :) Je to dělané primárně pro woodieho systém, proto těch 20 vteřin...
Tak snad jsem Vám trochu pomohl.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Áha, tak to je jiná, tak to bohužel neporadím, teď koukám na ten manuál a nejsem si úplně jistý, zda jde něco takového vůbec v tom základním kódu ve sierre udělat. Pracuje se tam pouze s indikátory, ale ne už s těmi svíčkami, resp. jde použít Open, High, Low, Close, ale to by nevyřešilo Váš problém, aby to dalo signál 60 sekund před koncem druhé svíce. Zřejmě půjde udělat kód na tu jednu červenou svíci právě přes ten Open-Close. Zkusím to a dám případně vědet.
Určitě by to šlo naprogramovat v C++, ale to zas tak neumím, no možná si opráším znalosti o víkendu, taky bych potřeboval něco naprogramovat pro svůj systémek :)
H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...