Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

A zase problemek. Nevi prosim vas nekdo, kde mohu mit chybu. Zaplatil jsem sch levl 5 a nechteji se mi rozbehnout ziva data. Pres file vyhledam ES mini kontraktni mesic, ale po spusteni chart grafu je graf zobrazeny, ale bez pohybu.A navic k tomu vsemu mam ve spodni casti pod grafem uplne nesmyslny cas. Jeste pro upresneni obchuduji v USA v NewYorskem casovem pasmu. Mohl by nekdo poradit kde v tom mam asi chybu. Predem diky a preji hodne penisku :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

zdravim vsechny, rad bych se zeptal, jestli nekdo nemam podobny problem jako ja nebo jestli nekoho nenapada mozna chyba. moje sierra zobrazuje daily data pro TF o den posunuta. na fore sierry to resim zde: https://www.sierrachart.com/supportboard/showthread.php?p=192433#post192433 zkousel jsem smazat cely soubor a natahnout ho znovu, nic nezabira. sierra mi dnes zobrazuje datum 18/8/2011 pouze pro TF historical chart. vsechno ostatni ma datum 17/8/2011. Nenapada nekoho, co bych mohl zkusit abych to opravil? i sem prikladam screen

16923

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat na pár nejasností ohledně sierry chart. Doteď jsem pracoval v NinjaTraderu7, ale nedaří se mi do něj sehnat nějaký levný permanentní datafeed futures na sledování grafů a později paper trading....(dema zenfire a amp už mám za sebou a není to žadné permanení řešení) a už mě nebaví pořád řešit nějaké datafeedy, když práce tradera je úplně o něčem jiném :(
Jsem student a tak nemám na to abych platil drahé data, pár stovek si můžu dovolit, ale řešení kolem 50 dolarů + 30 dolarů na poplatky burze (resp 67 na poplatky CME nebo kolik to má) si nemohu prostě dovolit.

1, nevíte o nějakém permanentním, levném a kvalitním řešení ať už jsou to data do NT7 nebo sierry chart?

2, nevíte, zda li se dá napojit sierra chart na dobrého a prověřeného brokera (např. mirus), který umožňujě otevřít účet již od 5000 dolaru?? ( chtěl bych obchodovat u IB, ale nemám 10 000 dolarů na otevření účtu a taky mě to strašně dopaluje)

3, když si zaplatím sierru balíček 3, nebudou tam náhodou ty real time popř delayed data?? díval jsem se na videotutoriál ohledně real time dat a byl tam návod, že si musíme zakoupit službu SC Real-Time and Historical Exchange data serive za 12-29 dolarů (která už tam nyní není)....čili s takovou by mě to stálo nějakych 26 dolaru za SC + 29 dolaru za data...čili 55 dolaru za tento komplet ?? Rozumím tomu správně?

Díky za odpovědi


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sierra k Mirusu napojit jde...obchoduješ přes ZenFire a tak by jsi vyřešil i ty data.

Data v Sierre stojí za bačkoru...jsou delayed a historie je často jen denní, žádný tick. Ale jsou tam i minutová.

Osobně mám účet u Mirusu už asi rok a ještě jsem neudělal obchod......mám jiné starosti a nemůžu se obchodování věnovat.

Jinak podpora Mirus je blesková a nemůžu si stěžovat a podpora Sierry je úplně jinde než u NT. Sierru mám v trialu a na dotaz mi odpoví do hodiny, u NT mi na dotazy často neodpověděli vůbec...!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to [bold]patas[/bold]:
Co jsi myslel tím: Data v Sierre stojí za bačkoru...jsou delayed a historie je často jen denní, žádný tick. Ale jsou tam i minutová.

Mluvíš o backtestingu nebo live?

Pro backtesting jsou v příslušné level Sierry k dispozici SC Historical Intraday Futures Data, kde jsou historická ticková data. Nebo se mýlím?

Jinak se přidávám k dotazu [bold]Joker5[/bold]: používáte někdo realtime data od barchart - myšleno ticková a jak jsou "přesná" ve srovnání třeba s eSignal nebo ZenFire? Jsem totiž trochu zmatený z diskusí a článků na finančníkovi.cz ohledně přesnosti dat, tak se otám pro klid duše... Přečetl jsem kde co (články finančníka i diskusi), trochu je problém v tom, že hodně příspěvků je staršího data a tudíž třeba neauktuální (viz třeba ticková data jako součást Sierra Chart, kde před několika lety myslím k dispozici nebyla).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...