Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a daně


Dann

Doporučené příspěvky

to Lisakus:
Ten výběr anonymní kartou je sice pěkný, ale zajímalo by mě,(pokud to bude nějaký číslovaný účet bez jména), jak se tam ty peníze od brokera dostanou, neboť brokery, které znám posílají platby výhradně na účet stejného majitele účtu jako u brokera. A pokud nesouhlasí jméno majitele účtu u brokera a v bance, tak platbu odmítnou. Nevím ovšem, jestli to vyžadují všechny brokerské společnosti.
Pokud ano, tak asi jedinou možností je obchodovat přes offshorovou společnost, která má zřízený účet u brokera a na stejné jméno účet někde ve švýcarské bance...
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO Pietro001

Ahoj, anonymni kartu si samozrejme nebudes vystavovat ke konkretnimu uctu :-) pak by nebyla anonymni. Jak jsem se docetl tak tyhle karty funguji na principu nabiti. Nabijes si je kreditem v hotovosti, a pak vybiras anonymne z ATM. Alespon tak jsem to pochopil. Predem se omlouvam, jestli jsem uplne vedle ! :-)

At se dari ochody!
l.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To l00ser:
Nerozporuji zde anonymní platební karty, ale to, jak se lze dostat k hotovosti od brokera. A to, že většinou nelze, aby je broker poslal na jiný účet než na účet znějící na stejné jméno jako je účet u brokera....
Je jasný, že anonymní karty jsou beze jména,:-), nicméně je potřeba se nějak dostat k hotovosti, aby šla karta nabít..:-)
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pietro001,

jasně, souhlasím. Viděl bych to asi tak(jak jsem pochopil z této diskuze), že ideální je ůčet ve Schweizu např. CS na jméno ( broker zná ), a pro výběry a disponování s hotovostí v zemích koruny české an. platb. karta. Jednou za čas si skočíš do Schw. vybereš - uložíš na sb. účet ke kartě a je to :-) Myslím, že se to tu na vlákně rozebíralo, že švýcarský banky nemají přeshraniční oznamovací povinnost, tedy resp. oznamují dle dohody s EU jen něco :-)

Ať se daří !!!
l.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

looser,

jestli ti muzu dat dobrou radu, tak radsi plat dane, protoze jestli budes praktikovat co tu rikas, tak nam to za cas budes psat z krimu :-) porad s danarem nez se pustis do tehle transakci nebo si aspon neco nastuduj. legalne k hotovosti se da samozrejme prijit jednoduse. no doufam, ze tentokrat muj prispevek projde ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
to co popisuje looser je celkem dnes běžná praktika těch rozumných (zřizování účtů v zahraničí bez ohlašovací povinnosti ČNB), dokonce po mnohých peripetiích požehnáno zákonem.., tak nechápu to bububu o krimu, pokud tedy člověk nejede v koksu, pere prachy anebo v dalším nelegálu..:-).
A jen naokraj - Pravidla diskuze jsem si nevymyslel, ale jako host u Tomáše a Petra je respektuji - jako Gold member (a předpokládám tvou gramotnost) bys měl vědět, že odkazy na české stránky jsou nepřípustné, další máš mj. napsáno dole červeně...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side,
ja znam pravidla a tam je jasne napsano webove stranky brokerskych spolecnosti. ted koukam na ten cerveny text a ok, tedy zadne stranky. ano je to bezna praktika tech rozumnych. priznam se, ze jsem nesledoval toto vlakno, ale po precteni par prispevku jsem nabyl dojmu, ze si kolega mysli, ze si zridi ucet ve Svycarech a jelikoz neni oznamovaci povinost, tak nemusi platit dane. A to se seredne myli. pokud se nepletu tak i ty tam mas ucet a ja taky ale nikdy bych si netroufl na nej posilat vsechen zisk a nedanit ho. proto rikam, ze se to dela jinak. jestli to ostatnim nekolik let prochazi, tak fajn. tleskam. ja mam od kamarada jinou zkusenost (akcie) a tomu se to nevyplatilo. vic k tomu asi nema cenu co rikat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
asi neznáš - ...Podrobnosti viz Pravidla diskuze:
Zákaz propagace
Fórum není místo pro bezplatnou reklamu. V této věci musíme být bohužel velmi striktní, neboť navštěvované fórum je pochopitelně lákadlem pro řadu firem. Nevkládejte prosím do fóra žádné linky na jiné tuzemské webové stránky, na konkurenční webové stránky či stránky s nabídkami brokerských firem atd. - nebudou schváleny.

Zásadní otázka je na koho,co jsou zisky psány...tvůj kamarád přes akcie to holt asi přes venkovní účty moc neuměl..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid,
to mas pravdu. ucet ve svajcu byl na jeho jmeno, to bylo vse. z kreditky pak jen vybiral. dal to nebylo az tak ruzove. lidi jsou potvory a udani prijde ani to necekas. pravda je, ze uz je to davno. ve finale me je vlastne jedno kdo tu jak unika pred danema. chtel jsem jen varovat. klidne tu minidiskuzi smaz. kazdopadne vsem hezke zisky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jejda :-) kdo rikal neplatit dane ? Kazdy preci plati dane poctive!

Jen sem se zajimal o anon. karty, jak se o nich zminuje clanek na mesci.cz, clanek, na ktery dal odkaz kolega. Neb to bylo neco s cim jsem se jeste nesetkal. Netusil jsem ze neco takoveho existuje :-) a pak jsem jen reagoval, jake jsou asi podminky pro vystaveni podobne karty. Koneckonců českým (NE)bankám do toho nic není, kdo si co vybírá, ne ? :-)) Baví mě steganografie a příbuzné obory, takže tohle mě samozřejmě zaujalo.

O daních jsem nehovořil. Pokud bych měl o daních něco říct, pak bych se uchýlil k výstižným slovům K.Plíhala - Daně platím, řiť mám holou, zatím mám vše pod kontrolou ! :-)))

Ať se vám všem daří !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911:
když jedeš na jisté druhy offshore společností,tak zaplatíš paušál ve výši 100-1000 usd ročně a zbytek neřešíš.., což se při větších objemech jistě vyplatí. A nikdo Tě nemůže dostat na to, že vybíráš peníze z offshore společnosti..nejlépe pokud má anonimitu vlastníků:-)takže s nějakým nominee ředitelem...
je fakt, že pokud měl tvůj kámoš vše na své jméno a někdo ho udal, nedívím se, že na to doplatil:-)
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pietro

no je to tak, taky se nedivim. lidi zavideli a tak se nejaky dobrak ozval. jinak s tim reditelem je to pravda. jen znam pripad, ale opet se jedna o neznalost, ze clovek mel sice offshore ale nakupovane veci, nemovitosti uz byly na jeho jmeno a ne na jmeno spolecnosti, a tedy mel pak taky problemy. ale to jsou vse pripady lidi co to neumeli. jinak anonimita vlastniku musi byt vzdy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pietro
tak, tak...jen dodám, že nominee ředitele po založení už ani nepotřebuješ (nebudu vysvětlovat jak a proč..:-)) a v případě akcií na doručitele není co řešit... na roční poplatky (podle jurisdikce) a la daně si člověk vydělá mnohdy jen za půl dne (někdy i za dvě, tři hodiny..:-)) a vše je naprosto legální a křišťálově čisté...:-)

911
ty máš zajímavé známé..:-), obecně: pokud si něco kupuji z offshore peněz, tak to zásadně kupuji na offshore (což jde zcela legálně i v ČR). V nemovitostech pak platí offka jen daně z pozemku atp. a může to co nabyla směle např. pronajímat, dále prodávat atp..Je to normální zahraniční subjekt, ale s běžnou daňovou povinností někde jinde..To byl pěkný mamlas, kupovat něco na sebe z peněz offky..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...